Steal the Deal

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

yamama
184 příspěvků 25.11.12 20:13
Steal the Deal

Jiste casto obdivujete obleceni nekoho znameho, anebo treba obleceni z modni prehlidky. Jak ale vypadat dokonale jako Viktoria Beckham ci Sarah J. Parker, kdyz zijete v Prievidzi, anebo Beroune? Nemusite mit plnou skrin Balenciagy, Givenchy, anebo Alexandera McQueena! Staci, kdyz Vas moda bavi a umite z dostupnych zdroju nakombinovat „hvezdny look“.

Tahle diskuse je vyzva pro milovniky Polyvore, nadsene fotografy, secondhandove lovce a kombinatory vseho druhu. Vyberte si fotku nekoho, kdo Vas modne inspiruje a snazte se „okopirovat“ jeji (ci jeho) obleceni co nejdokonaleji - a v ramci moznosti dostupne v prijatelnych cenovych relacich.

Podekovani za postouchnuti k zalozeni diskuse patri @Rabbit-Heart - uz se tesime na Vase inspirativni napady!

Tak hura na to: Steal the Deal!

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

yamama
184 příspěvků 25.11.12 20:36
Kde najit "Steal the Deal" inspiraci?

Nejlepsi napady jsou samozrejme ty, ktere jiz nekdo pred nami vymyslel. Abychom to meli jednodussi, podivejte se na blogy, ktere se na „steal the deal“ inspiraci primo zameruji.

http://www.thelooksforless.com/ - vyslovene nakupni; neco jste videli od velke znacky, libi se vam to, ale chcete to koupit za malo penez… tady vam poradi, kde a za kolik.

http://onehundredinspirations.blogspot.com/
Tohle je de facto presne to, co hledame. Celebrity style a jeho high-street verze, treba jak se pekne oblect jako Jessica Alba za mene nez 100 dolaru. Je to lehke a inspirativni, nejen pro polyvory.

http://www.thelook4less.net/
Na tomhle blogu mam rada hlavne peknou uvodni ilustraci. Ale jo, ani celkove neni spatny, i kdyz mam nejak dost Olivia Palermo. Kazdopadne zluty kabat a cerne leggins na stavajici uvodni fotce, parada. Takhle nejak si predstavuji inspiraci MP. Nemusi se mi to libit, nemusim na to mit postavu… ale necim mne to zaujme a donuti se na chvili zastavit.

http://www.thebudgetbabe.com/…oks-for-Less
A na zaver nemohu zapomenout naprostou klasiku. The budget babe, aneb „fab without a fortune“ patri do stovky - a ne-li desitky, nejlepe hodnocenych modnich blogu soucasnosti. Rozhodne doporucuji zaclenit do pravidelneho seznamu pro chvile „co delat, kdyz se mi nic delat nechce“. Budete mit pocit dobre straveneho casu a z nejvetsi pravdepodobnosti se za par minut proberete z lenosti a pujdete apon malinko zhresit do nejblizsiho nakupniho centra. Ach jo, ten konzum!

No nic, preji pekne pocteni a spoustu inspirace. A hlavne se spolu s „@rabbit-heart“ a dabelskym peklem tesim na Vase fotky a prispevky v diskusi! Protoze nezapomente, Dabel nosi Pradu :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 20:44

Tak já mám první Steal the Deal :-) Šaty, které má na sobě Dita (potisk se anglicky jmenuje dogtooth a česky kohoutí stopa) nebo tedy podobné, a i jiné oděvy s tímto vzorem, seženete na dorothyperkins.com a mají dnes do půlnoci slevu na některé věci 30%. Já jsem nic nekoupila, dala jsem si zákaz :-)

yamama
184 příspěvků 25.11.12 20:48
Bravo @MP Barbucha!

@MP Barbucha Tak to je super, to je presne ono!

Mimochodem, to je zajimava otazka, proc se neco anglicky jmenuje „psi zub“ a cesky „kohouti stopa“. Mozna podle toho, co se stalo hospodynce s sedou latkou, kdyz ji dala susit na dvorek. V anglii se ji do toho zakousnul pes a v Cechach jsou holt same slepice, hahaha :-)

blacken
2320 příspěvků 25.11.12 20:53

@MP Barbucha Škoda, že jste si dala zákaz. Mohla jste vložit fotku a bylo by to dokonalé :-D

Nápad je to zajímavý, snad se to chytne.

razorblade  25.11.12 20:57

Ja jsem v uplynulem tydnu vykradla svoji oblibenou zpevacku anette olzon. muj outfit je k videni v diskusi co jsem mela dnes na sobe. Nevim, jestli se to pocita, ale sukni mame uplne stejnou:)

EDIT: me foto ve zlatem ramecku doplneno:) chybi mi jen mikrofon a anettina krasa a hlas:D

Příspěvek upraven 25.11.12 v 21:03

RenaLange  25.11.12 21:01

@yamama nesmite soudit podle sebe, jak rikam nezijete v CR. Ja taky ne ale na rozdil od Vas to tam mam rada.

yamama
184 příspěvků 25.11.12 21:01

@razorblade No jasne, ze se to pocita! Naprosto skvely napad. A moc hezky, „zpevacky“ oblecek.

A odkud je to sukne, reknete nam neco vic - muzete tu udelat odkaz na tu Vasi fotku, prosim?

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 21:07

@yamama
To bude ono!
Zapomněla jsem napsat, že ceny jsou celkem příznivé, já jsem si od nich objednala jednu košili a byla jsem spokojená. A není problém věci vrátit - „vracecí“ formulář je přímo v balíčku s oblečením…

yamama
184 příspěvků 25.11.12 21:08

@razorblade Krasa Vam rozhodne nechybi a urcite mate pekny hlas, ten vnitri. Kazdy preci nemusi byt za kazdou cenu slyset. :-)

A samozrejme, je to moc krasny outfit a velmi zdarily priklad „steal the deal“. Moc pekne - schazi jeste ten modry „festivalovy“ naramek na ruku. Bravo!

uu  25.11.12 21:30

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:36

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 21:34

@uu
Dej tip aspoň na to psaníčko:-) Tohle velké psaníčko hledám už celkem dlouho:-)

yamama
184 příspěvků 25.11.12 21:42

@uu Tak na tohle se tesim.

Myslim, ze dole na obrazku je logo Splash, tak by byla legrace to udelat i obracene: takhle se oblekam ja… a takhle to ode mne zkopiroval pan Guerlain, haha :-)
Ale vazne, je take docela legracni podivat se, co mate v satniku a najit kolekci „velkych znacek“, z kterych je to inspirovano. Takhle funguji moderni „fast-fashion“ znacky a je to strasne prima pozorovat: na prehlidce se objevi Kate Winslet ve zlutem kabatku s 3/4 rukavem… zacne se o nem psat, vsude jsou nadsene reakce. Indetex nebo jina firma hned zadava order do Bangladese nebo na Sri Lanku, usije se rychle mini kolekce dvou zlutych kabatku a mozna jeste neceho k tomu(ze zbytku) a sups s tim na trh: za 14 dni az tri nedele si muzete hodne podobny kabatek koupit za par supu v Zare na Manhattanu nebo v Berline.

uu  25.11.12 21:52

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:36

Rabbit-Heart
644 příspěvků 25.11.12 22:26

@yamama: Vy jste mě tu tady tak vystavila na piedestal, to je milé :D Doufám, že tato diskuze nezemře na úbytě, ale naopak bude vzkvétat :) Přidám tedy svou trošku do mlýna. Dnes mě uchvátil tento outfit z blogu annstreetstudio.com , takže jsem okamžitě začala vymýšlet, jak ho zkopírovat. Našla jsem ve své skříni kousky, s kterými by to šlo, akorát ta barevnost je trochu umírněnější (sukni mám stejnou, zbytek jen podobný):

Rabbit-Heart
644 příspěvků 25.11.12 22:28

@razorblade: Super sukně a moc vám to sluší :) Jste skvělá „copycat“ ;)

yamama
184 příspěvků 25.11.12 22:52
From me to you...

@Rabbit-Heart Jamie Beck ma obecne skvele fotky a Vy skutecne povedeny „steal the deal“!!! :-)

Na slecne z pribehu Giveaway, ktery mne uchvatil stejne, jako Vas, se mi take libi velmi zajimavy make-up. Je tam, je videt a pritom je to day-wear comme il faut. A ta brasna na fotak! A ty boty! :-)

(p. s: muzete mi, vsichni, prosim, tykat? anebo jeste jinak: muzeme si tady vsichni tykat, prosim?)

Příspěvek upraven 25.11.12 v 22:58

yamama
184 příspěvků 25.11.12 22:55
Uzasna UU-spirace

@uu Naprosto skvele, presne tohle je jeden z idealnich podob „steal the deal“. Hodne podobne nebo inspirativni - tedy v podobnem duchu ladene - veci, cenovky a znacky pro ty, kdo se chteji inspirovat vice, nez jen pohledem.

Jen houst, prosim. Co Vas napada dal? Jaky dalsi outfit chceme okopirovat?

uu  25.11.12 22:55

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 11:35

yamama
184 příspěvků 25.11.12 23:02
Tykacky bez kacky (ale se stylem)

Tak jo, ja-Kacka, ty-Kacka! Timto opozdene vse nejlepsi vsem pekelnym i bozskym Katerinam k jejich dnesnimu svatku!!! :-)

@uu Ahoj UU, ja jsem yamama, tesi mne! :-)

MP Barbucha
3716 příspěvků 25.11.12 23:35

Mně se taky „může“ tykat. Respektive budu ráda:-)
No a @uu díky za tip na to psaníčko. Dala jsem si sice zákaz na Dorothy Perkins za pár liber, ale to psaníčko beru! :-)

continuity
5851 příspěvků 25.11.12 23:37

Pridavam se k tykaci skupine :D

Oasis
14 příspěvků 26.11.12 00:44

Tykejte mi, prosím. :-)

yamama
184 příspěvků 26.11.12 06:23
netykavky

@MP Barbucha @continuity @Oasis a dalsi… budeme si zde tedy tykat. A pokud si nekdo vyslovne preje vykani, da nam vedet.
A jaky look ukradneme ted?

Rabbit-Heart
644 příspěvků 26.11.12 06:44

Dobrá, dámy, mám pro vás úkol!

Mám šedou plisovanou sukni po kolena. Sežeňte mi zbytek - nejlépe za pár šupů :)
PS: Vezmete mě taky do tykacího klubu?

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit