Štědrovečerní a silvestrovský outfit

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MP Vladenka
1289 příspěvků 12.12.13 15:37
Štědrovečerní a silvestrovský outfit

Ahoj,

máte nějaký štědrovečerní či silvestrovský outfit? Nebo slavíte jen tak, v teplákách?

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

kamaradvladimir
448 příspěvků 12.12.13 15:38

Večeři ve „slušném“, silvestr v maskách

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.12.13 15:39

@kamaradvladimir četla jsem v maskáčích :D a přemýšlela jsem, kde ho trávíte.

kamaradvladimir
448 příspěvků 12.12.13 15:42

@Jiná Realita nestraště! Já na to běhání po lese s flintou nejsem :)

v2e2rka
477 příspěvků 12.12.13 16:00

Štědrý večer ve mírně společenském (já šaty, manžel minimálně kalhoty a košile), u Silvestra záleží na tom, kde po ohňostroji cca v 9 skončíme, posledně jsme o půlnoci otvírali šampus na poli, neb jsme z jedné vesnice nestihli dojít do druhé (svařák je asi zpomalovač, nebo co… =) )

lioncity  12.12.13 16:40

Stedry vecer v slavnostnim, jde se do restaurace.

Matmys
1597 příspěvků 12.12.13 16:43

Štědrý večer : slavnostní šaty - většinou červené, abych ladila se stromečkem :).
Silvestr : běžné domácí šaty, jelikož sedím u PC a mám pohotovost…

KoraKora
2272 příspěvků 12.12.13 19:31

Obojí většinou ve svetru a džínách neboť se svátky tráví na chalupě v horách, kde jsou jen zasněžené pláně a lesní zvěř.

Grossularia
3204 příspěvků 12.12.13 19:42

Štědrý večer v šatech nebo sukni, konkrétní druh podle počasí, záleží, v čem přijdeme z kostela.
Silvestr v noční košili, jelikož spím, ale o půlnoci mě ten randál vždycky vzbudí, takže v noční košili vylezu z postele, kouknu chvíli na ohňostroj a jdu zas zpět spát:)

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 12.12.13 20:08

Já si na Štědrý večer oblékám vždy šaty (popř. sukni) spíše slavnostního charakteru, doplněné nějakým výrazným šperkem a make-upem (např. tmavé oči nebo vínová rtěnka). Na nohou mám lodičky, nikdy ne papuče. I nějaký ten účes si vytvořím. Manžel má kalhoty od obleku a košili bez kravaty. Už odmalička to tak máme, že se celá rodina umyje, pěkně oblékne, dámy nalíčí a navoní. Nechápu, kdo má na sobě tepláky a triko, co tahal při vánočním úklidu…

Mirt
422 příspěvků 12.12.13 20:14

Štědrý večer tak nějak pohodlně, ale přece jen malinko slavnostně, v teplákách bych ke slavnostní večeři nezasedla:D. Silvestr je u mě většinou akce, kdy hrozí mnohé, třeba, že se rozhodneme vydat do lesa, vyšplhat na kopec, jezdit na koni, pouštět rachejtle nebo jít pěšky do jiného města:D. Takže pohodlně a funkčně. Kdybych trávila Silvestr na nějakém striktně indoorovém večírku, tak bych se asi vyfikla více, ale já si svoje narozeniny vždycky nejvíc užiju, když dojde na nějaké nepředvídatelné blbnutí:)

MP Vladenka
1289 příspěvků 12.12.13 20:56

Vida, tak to je příjemné překvapení. Když jsem párkrát někomu říkala, že u nás je to slavnostní, koukali na mě jak na exota :-) Silvestr jsou pro mě s přítelem takové druhé Vánoce, a to s přáteli. Býváme na chalupě v horách, tam se na nějaké elegantní oblečení nehraje.

Dixie Sunday
417 příspěvků 13.12.13 06:40

Štedrý večer v niečom, čo by sa dalo nazvať smart casual a Silvester väčšinou v tmavých nohaviciach a pohodlných topánkach, keďže ho trávim na cestách v zahraničí s obmedzeným množstvom batožiny - čo sa mi nezmestí do príručnej batožiny, nestojí za to, aby som to brala so sebou :)

Arwii
64 příspěvků 13.12.13 11:14

Štědrý večer mám většinou šaty a lodičky, partner má slušné kalhoty někdy košili jindy svetr a na nožkách má od té doby, co je dostal takové srandovní papučky s ovečkou. :D Dostal je ode mě a prý je to jeho nová tradice na Vánoce. :D
Takže se při večeři vždycky culím jak je roztomilej a letos si je bere k jeho rodičům tak jsem zvědavá co na to řeknou :D
Silvestr podle příležitosti, ale většinou jsme s přáteli na chalupě, tradičně turnaj v lukostřelbě takže klasicky v dobových kostýmech :)

DanielaS
4599 příspěvků 14.12.13 15:06

Pro letosek jsem pripravena.

stricc  14.12.13 15:36

@DanielaS mankote :-D

lorens
1593 příspěvků 14.12.13 21:25

My jsme letos byli na Den dikuvzdani poprve v restauraci a byl to tak uzasny zazitek, ze jsem naklonena udelat to i na vanoce. Zadne stresy, jedine co jsem mela ten den na programu, bylo se obleknout a nalicit.

Ale i pokud bychom se rozhodli zustat doma, zeny budou mit koktejlky a muzi oblek. My jsme takova skrobena rodina, sportovni obleceni nosime jen na sport,
ja nosim vetsinou nejake mekke saty a muz nosi kalhoty, kosili nebo svetr.

lorens
1593 příspěvků 15.12.13 01:53

Musim se priznat, ze v diskusich ramenkovani nejak nerozumim. Je blbe, ze jsme byli v restauraci nebo je snad blbe, ze se oblekame, jak chceme? Clovek tape misto, aby se poucil. :)

Giulietta  15.12.13 11:30

@DanielaS Parádne zloženie vzoru aj cez knofličky. Vzor sa mi nepáči, ale to sako je ušité precízne a krásne.

Esmee
4372 příspěvků 15.12.13 11:31

Na štědrý večer máme doma také ve zvyku obléknout se slavnostněji, já s mamkou šaty po kolena, nižší lodičky, otec společenské kalhoty a košili, nebo košili se svetrem, babička s tetou něco na způsob hodobóžového oblečení :-) no a brácha, ten jakékoliv slušné oblékání bojkotuje, takže to vidím jako obvykle na rifle a sportovní triko v jeho oblíbené fosforově zelené :-D. Já letos plánuji na štědrý večer tyto šaty, bez spodničky, jelikož vždycky topíme v krbu, tak zima na ně určitě nebude.
Edit, jo a v noci na půlnoční mši hlavně teple. Takže pár vrstev termoprádla, svetr a vlněný kabát s velkou šálou a zimní klobouk.

Příspěvek upraven 15.12.13 v 11:37

Esmee
4372 příspěvků 15.12.13 11:36

Silvestr se u nás doma moc neslaví, tak jedu za nejlepší kamarádkou na vesnici kousek od Olomouce. Takže si uděláme ještě s pár přáteli pohodový večer s procházkami se psem okolo Moravy a spoustou dobrého jídla. O půlnoci si vždycky vylezeme na střechu a koukáme na ohňostroje nad Olomoucí. Bývá skvělý večer, značka vtipně a teple oblečeni. Takže letos vytáhnu soba a linecké náušnice :-D

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.12.13 11:52

@Esmee
já budu letos na půlnoční (snad) zase zpívat, takže si můžu vzít klidně plavky, protože na kůru bude tak narváno, že budu celou dobu stát na jedné noze a to ještě ne na vlastní :D nedá se ani vytáhnout kapesník.

Denyna
4101 příspěvků 15.12.13 12:17

U nás na Štědrý večer i povánoční návštěvy slavnostněji, mě i dcery to baví, šaty, sukně.
Silvestra neslavíme.

lorens
1593 příspěvků 15.12.13 16:30

@Denyna Nas to taky bavi, tak vyuzijeme kazdou prilezitost. Nekdy si i vytvorime. :)

Esmee
4372 příspěvků 15.12.13 16:32

@Jiná Realita Tak to já zase určitě vymrznu, i kdyby bylo našlapáno po strop, také vždycky stávám na kůru, ale v kostele kam jezdíme se vůbec netopí.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit