Stěhování v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
 
natymusil  13.01.16 14:05
Stěhování v Praze

Zdravím, mám takový menší problém. Bydlím v Praze a potřebuji se přestěhovat. Nevíte někdo o dobré stěhovací firmě a nebo se někdo hlásí na výpomoc :).


Reklama


Reklama

Reakce:
 
999  15.01.16 09:48

Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

 
Luciasek87
1 příspěvek 24.06.16 19:44

Ahojda, musím říci, že jsem se stěhovala se stehovani-tavocer.cz již 2X a jsem spokojená. Cena byla vždy dodržena a nic mi nerozbili. Předtím jsem si pozvala Langer stěhováky a jedna velká katastrofa. Lidi od Tavocer byli příjemní a časově přesní. Jsem prudící člověk, ale naprostá paráda. Mohu doporučit.

 
KatkaHlad
12 příspěvků 14.07.16 08:28
@999 píše:
Stěhovali nás http://www.stehovani-tavocer.cz a bylo to bez problémů. Přišli, přinesli krabice, papírové skříně s tyčí na ramínka, bublinkové fólie, zabalili, převezli, na místě vybalili, rozestavěli nábytek, navěsili oblečení zpět do skříni a bylo. Nejsou asi nejlevnější, ale dopředu posílají do bytu technika, který to prohlédne a udělá vám cenovou nabídku, podle které se rozhodnete. Příjemné bylo, že po přestěhování upřesnili náklady a konečná cena byla nižší než odhad.

Dobrý den, já se s nimi stěhovala z Čech do Itálie. S cena i u mě byla dodržena, a vzhledem k tomu, že jsem měla už malé dítě, potřebovala jsem pomoci se vším. Pěkně mi vše pobalili, naložili a jeli. Já další den přelétla s prckem letadlem, kde nás čekal muž a společně jsme čekali na dodávku :) pánové mi pomohli i s rozestavěním „kravinek“ :) já tedy našla dokaz na stehovani-zahranici.cz, ale byla to tato firma, to si sem jistá :) měli to napsané na té dodávce.

 
martinab90
1 příspěvek 04.10.16 16:18

My jsme stěhovali byt po Praze s firmou stěhování kvalitně Praha a po této zkušenosti bych se svépomocí nestěhovala ani náhodou. Krabice a veškeré obaly dodali zdarma a my jsme jen platili pronájem vozidla a tří pracovníků v hodinové sazbě. Přijde mi to nejenom časově úspornější, než kupovat někde lepenky a folie, schánět banánové krabice a podobně. Takže příště zase s firmou stěhování kvalitně.

 
milahorak
23 příspěvků 07.06.17 14:20

Když jsme potřebovali stěhování po Praze, tak po pár poptávkách jsme oslovili Čtvrtečku - http://ctvrtecka.cz/stehovani/ a super. Byli jsme naprosto spokojeni, vše bylo jak jsme se předem dohodli. Nakonec jsme je i využili a obalovým materiálem. Rozhodně můžu doporučit.

 
diagan
1 příspěvek 08.06.17 12:15

S tím Tavočerem to nebylo nejhorší. Ale cenu nedodrželi. Ten šéf tyhle ty party (Ukrajinec) byl divný od začátku. Ti ostatní mi pak v průběhu říkali, ať si z toho nic nedělám, že takový je. Záleží tedy na koho narazíte, těch stěhováků mají hodně.


Reklama

 Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek


Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek


Reklama