Štětce na líčení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Aphris
90 příspěvků 30.01.15 20:45
Štětce na líčení

Ahoj,

potřebovala bych poradit s výběrem kvalitních štětců na líčení - jde mi především o štětce na líčení očí. Chtěla bych si koupit nejlépe nějakou sadu, protože chci obnovit kompletně svou sbírku štětců a začít nanovo :) Koukala jsem na internetu, často se radí štětce MAC, ale koukala jsem na jejich stránky a ty sady štětců tam moc dobré hodnocení od zákazníků nemají… Taky jsem slyšela o štětcích Hakuro nebo DA VINCI, máte s nimi někdo zkušenost? Jak je vidět, co se týká cenového rozpětí, tak jsem ochotná jít i do trochu vyšších částek :)

Předem děkuji za radu a sdílené zkušenosti.

Reakce:

llolla
2102 příspěvků 30.01.15 22:10

Resilo se to ve vlakne Kosmetika (od strany 57), pokud nenajdete uspokojivou odpoved, stejne doporucuju zeptat se tam.

Betynka02
379 příspěvků 05.03.15 07:47

Mě stačí a vyhovují štětce ze Sephory. ;-)

elesse
102 příspěvků 05.03.15 21:53

Ja mam rada real techniques, chystam se na nejaky hakuro, na linky jsou treba ok i essence, na pudr ma fajn ebelin, nevadi mi si priplatit pokudto ma smysl. Ale i nektere levne jsou ok☺

takvselijak
171 příspěvků 02.05.16 12:08

Já mám Hakuro jsem naprosto spokojená.

viktorias
156 příspěvků 02.05.16 14:05

Nedávno som si kúpila sadu (tvár aj oči) od zoeva, a som veľmi spokojná, navyše sú krásne. predtým som si kúpila mac a hakuro štetce a mám tiež 3 od pupa. so všetkými som bola a stále som spokojná - ale je prevda, že pupu aj mac som si pred kúpou „ošahala“. dobré recenzie majú aj ecotools a na youtube sú veľmi vychválené aj morphe brushes. a čo real techniques?

Krehutka
367 příspěvků 02.05.16 14:51

@viktorias Můžu se zeptat na srovnání Hakuro (přírodní) x Zoeva co se týče kvality a jemnosti?

viktorias
156 příspěvků 02.05.16 15:18

Od hakuro nemám ani jeden na oči, tie čo mám na tvár sú, pokiaľ sa nemýlim všetko syntetické (H50, H52, H54 a H14) a sú veľmi jemné. čo ma však prekvapilo, že zoeva, napriek tomu, že by malo v prípade tých drahších štetcov na tvár (luxe)ísť o mix prírodných a nejakých špeciálnych syntetických vlákien sú bez pochybností jemnejšie, štetce na oči sú syntetické (asi taclon, nechce sa mi už googliť), ale sú jemnejšie ako moje štetce od mac.
hakuro sú skvelé štetce, mám ich asi 4 roky, pelichať mi začal len buffer, nie je to však nijako tragické, navyše ja štetce dosť nešetrne čistím. zoeva sú drahšie, ale tú cenu navyše je aj vidieť a cítiť. ak by som však nemala potrebu kúpiť si rose golden sadu, šla by som asi do hakuro. po tejto skúsenosti so zoeva však viem, že si ďalšie štetce z tejto edície kúpim, napr. luxe face definer a luxe highlight akonáhle ich naskladnia.

aangie
325 příspěvků 02.05.16 19:45

Já mohu doporučit Hakuhodo. Ručně dělané štětce nejvyšší kvality.
https://www.hakuhodousa.com/
Nebo Chikuhodo, Koyudo odsud: http://www.cdjapan.co.jp/products?…

Olinka
2582 příspěvků 02.05.16 22:27

Opravdu špatné nejsou štetce Ebelin z DM, pro mé účely vyhovující (na pudr a tvářenku). Na makeup mám skvělý od Hakuro, se štětinkami dorovna, a je radost to tím nanášet. Pak mám od nich ještě na oči z kozího chlupu a od doby, co mi přišel, nepoužívám jiný. Má super tvar, takže s ním nanesu stín na celé víčko a krásně vykreslím i ohyb.

Krehutka
367 příspěvků 02.05.16 22:34

@viktorias Děkuji. Minulý týden jsem právě Zoevu objednávala a zvažovala jsem i Hakuro štětce. Tak jsem ráda, že jste mi potvrdila správnou volbu.

LCH  03.05.16 08:25

"

Příspěvek upraven 02.06.16 v 08:47

Betynka02
379 příspěvků 17.05.16 08:49

@Olinka
Uvažuji též o Vámi zmíněném štětci Hakuro s kozími chloupky. Je to H79? Nevíte, kdo tyto štětce vyrábí?

Olinka
2582 příspěvků 17.05.16 11:47

@Betynka02 Ano, H79. Já si myslím, že to je klasika Made in China :-/
Ale pozor, někdo v recenzích na blogu tvrdil, že se mu ten štětec po vyprání dost rozčepýřil. Mně teda přijde OK, ale možná nejsem tak náročná.

arwenn
426 příspěvků 17.05.16 11:50

Mně vyhovují Real techniques, nenarazila jsme ještě od nich na špatný.

paktofonika  17.05.16 11:55

Ja môžem jednoznačne doporučiť Zoevu. Mám z prírodného aj syntetického vlasu a sú veľmi jemné, vlasy nevypadávajú, tvar si držia. Samozrejme treba sa o nich starať aby takto čo najdlhšie vydržali. Podľa mňa jednoznačne pomer cena-výkon vyhráva Zoeva. Ak by som chcela niečo lepšie kúpim si Hakuhodo. Ale to už je extra kvalita.

viktorias
156 příspěvků 17.05.16 12:24
@Olinka píše:
@Betynka02 Ano, H79. Já si myslím, že to je klasika Made in China :-/
Ale pozor, někdo v recenzích na blogu tvrdil, že se mu ten štětec po vyprání dost rozčepýřil. Mně teda přijde OK, ale možná nejsem tak náročná.

to je v poriadku, to robí aj štetec od MAC, aj od pupa (rovnakého tvaru)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit