Střevíčky s plnou špičkou - kde sehnat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Indi_Anna
17 příspěvků 01.05.12 23:03
Střevíčky s plnou špičkou - kde sehnat?

Napadá vás, kde se dají koupit střevíčky s plnou špičkou? Skoro všude jsou otevřené špičky, které mít nemůžu (přísný dress code v práci). A když už to má plnou špičku, tak je buď špičatá, anebo je to model vhodný tak pro mojí babičku.

Ideální boty by měly být:

• typ lodičky
  • kulatá špička (plná), volná pata, co nejvzdušnější
  • klínek nebo široký podpatek 6 - 10 cm (zkrátka na běžné nošení k sukním, šatům)
  • bez pásku přes nárt
  • kůže příp. látka (tedy žádná umělá hmota)
  • kvalitní značka, pohodlné nošení, zdravá obuv (tj. nic za 290 Kč, ale také nic za 3.500, tak do 2.000 Kč)
  • vkusné
  • barva: béžové, tmavě modré, tmavě zelené, červené, bordó, bílé… raději ne černé (rozhodně ne růžové, fialové, s obrázky, vzorečky…)

Děkuji
Anna

Reakce:

Linie
1701 příspěvků 02.05.12 07:07

Takové boty hledám již třetí rok, ale nejsou! Ještě bych přidala požadavek na měkkou kůži, abych je nemusela dlouho rozcházat plna puchýřů. Stačil by mi podpatek jen 3cm.

GreatSusan  02.05.12 07:51

buffalo, pres amazon

Linie
1701 příspěvků 02.05.12 07:59

Nezlobte se, ale já si boty potřebuji vyzkoušet, trochu se v nich v obchodě projít, takže si je přes internet nebudu nikdy objednávat / i když se dají vrátit/.

GreatSusan  02.05.12 07:59

no, ta volna pata bude problem, buffalo ma spis klasicke lodicky. Sice to neni delane na vecnost, ale na jednu az dve sezony urcite :-)

zkusila bych amazon nebo javari, ten ma opravdu velky vyber a rychle dodani, urcite tam neco najdete

Indi_Anna
17 příspěvků 02.05.12 14:45

Ach jo, přece nebudu celý léto chodit do práce v lodičkách?
Zítra zkusím oběhat Prahu a s případnými úspěchy se podělím.

Opravuji také zadání - výška podpatek 10 cm je moc, teď jsem si změřila své nejoblíbenější lodičky a ty mají 8. Pod 5 ale jít nemůžu (jsem baculatá, malá a mám krátké nohy, takže to musím někde nahnat).

Uživatel je onlineMoir
1804 příspěvků 02.05.12 15:37

Zkuste se podívat k Marks and Spencer, na UK stránkách pár bot, které by mohly vašim požadavkům vyhovovat mají, třeba dorazily i sem. Mám s jejich botami výborné zkušenosti, jsou pohodlné, kvalitní a vydrží dlouho.
Případně značka Caprice, jsou velice pohodlné, kožené a momentálně takový model též mají, jen s tím obchodem, kde jsou k dostání, to bude horší.

Henri1
30 příspěvků 02.05.12 19:03

První co mě napadlo, byly tyto:

Ale vůbec nechápu požadavek, že mají být bez pásku kolem kotníku. Jak by jinak skoro otevřená bota na noze držela, zvlášť pokud má být podle přísného dress code? To by jinak byly pantofle :-).

Našla jsem ještě tyto, ty by mohly vyhovovat podmínkám deres codu, ale zase mají ten pásek.

Jinak teď jsou na pultech většinou sandály s otevřenou špičkou, no.

Henri1
30 příspěvků 02.05.12 19:04

Ještě jeden pokus s obrázkem, jsou růžové, ale mají i černé.

Henri1
30 příspěvků 02.05.12 19:16

Máte to těžké, pochopila jsem ten pásek, ale kožené nenašla. Jen tyto, ale za 500, takže nějaký umělý materiál:

Henri1
30 příspěvků 02.05.12 19:30

Netuším jestli to půjde, ale tohle jsem neměla vidět :-) (druhé zprava)

Indi_Anna
17 příspěvků 02.05.12 22:55

@Henri1 - moc děkuju - to je přesně ono (pslední foto, druhé zprava). CCC - zítra vyrážím, snad budou i v jiné barvě.
Je to Lasocki, tedy ta kvalitní kožená řada. Už od nich jedny botičky mám a jsou pohodlné a zatím (po 2 měsících skoro denního nošení) jako nové :)

Indi_Anna
17 příspěvků 02.05.12 22:56

@Moir - Marks & Spencer - zkouknuto, nevybráno… ale díky za tip :)

Henri1
30 příspěvků 03.05.12 14:40

Anno, jsem ráda, že jsem pomohla :-), byla jsem tam dnes a tyhle měli v béžové, pískové (píšou popelavá) a červené. A v levnější řadě měli i černé, úplně hladké, nějaký mírně chlupatý textil za skromných 400 korun - cena bačkůrková :-), ty bych měla do kanceláře na přezutí k sezení u stolu.
Pak se pochlubte ;-).

Indi_Anna
17 příspěvků 03.05.12 20:10

Vyhrály to ty červené! :) Jsou krásné a pohodlné!
Moc děkuju!

Jinak jsem dnes ještě proběhla Humanic, M&S, Deichman, Baťa - a nic! Všechny otevřené, případně s nehorázně špičatou špičkou. Pár bylo zavřených, ale opět starý známý problém - pro babičky.

Henri1
30 příspěvků 04.05.12 08:24

To jsem ráda :-). Byla jsem překvapená tím výběrem, vždy jsem tento obchod obcházela, ale zdá se, že vedle levných po chvilce rozpadajících se křusek mají i kvalitní a fakt pěkné boty. Dokonce jeden model i ve více barvách, inspirovaly mě hned nějaké námořnicky modré, tak se na ně taky chystám.
Mějte se :-).

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit