"Stříbrně" šedé obleky

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eldredge
3 příspěvky 19.08.14 20:38
"Stříbrně" šedé obleky

Co si myslíte o takových těch světle šedých oblecích, které působí „stříbným“ dojmem? Dříve takové dělal třeba Armani. Vypadá to zhruba takto:

Nebo takového:

Nebo takového:

Rozum mi říká, že to zrovna vrchol vkusnosti neni, ale upřímně, podvědomě mě to táhne k tomu si takový oblek pořídit. Co si o tom myslíte vy?

Reakce:

tinkywinky
119 příspěvků 19.08.14 20:49
asi takhle:

40% titan

Turako
501 příspěvků 20.08.14 00:52

Že je to příšerný a nevkusný, zejména v laciném provedení, v němž to nosí s hranatýma křusnama agenti s teplou vodou (=obchoďáci).

arpa
1236 příspěvků 20.08.14 08:27

Lesklé obleky frčí už několikátou sezónu a kdybych měla mluvit sama za sebe, tak je od začátku moc nemusím. Připadá mi, že se tyhlety lesklé materiály hodí spíš na večer, ve dne to často vypadá divně (ano, možná, jak píše @Turako, je problém v tom, že málokdo je zvládně dobře zkombinovat; možná se to ale opravdu jen „leskne jak psí koule“ a už to samo o sobě stačí). Druhá věc je, že málokdo (vzhledem ke svému barevnému typu) lesklý materiál (hlavně v černé) snese.

@eldredge To, co jste postl, je ještě vyšší level než jen „obyčejný“ oblek z lesklého materiálu, o kterém píšu v předchozím odstavci (navíc, jestli se dobře dívám, tak na prvním obrázku je smoking, a ten se ve dne nosit nemá). Něco takového si opravdu na denní nošení nedovedu představit. A i na ten večer to musí být tip ťop promyšlené do posledního detailu, aby to nedopadlo rozpačitě a lacině, nebo abyste naopak někde příliš nevyčníval. Pokud tedy přemýšlíte o koupi něčeho takového, zvážila bych, jestli máte vůbec příležitost, kam to nosit.

billie
369 příspěvků 20.08.14 12:28

Ja som doteraz leskle obleky velmi nemusela, pri pohlade na Vami postnute obrazky mierne prehodnocujem nazor - leskly oblek moze vyzerat dobre, pokial je skutocne dobre vypracovany a ma ho na sebe stihly muz. Vsetko ostatne aj nadalej spada do kategorie salonka.

Mylady2
12409 příspěvků 20.08.14 12:32

@arpa ani jeden oblek v postu není smoking :-)

Jinak co se týče lesklých obleků… Tak platí staré známé když dva dělají totéž není to vždy totéž :-) takže s rozumem a dostatkem financí je možno vypadat dobře.

arpa
1236 příspěvků 20.08.14 13:07

@Mylady2 Aha… a kde jsem udělala při svém uvažování chybu? :-) To není rýpanec, fakt by mě to zajímalo…
(Jen dodatek - teď teprve jsem si všimla, že místo prvního obrázku mám jen ikonku, kterou jsem ráno přehlédla… Když jsem tedy psala o tom smokingu, patřilo to až k druhému obrázku; první obrázek se pořád nezobrazuje).

@billie Štíhlý muž… jo, myslím, že jste na to kápla.

Příspěvek upraven 20.08.14 v 13:09

Kwí
101 příspěvků 20.08.14 13:08

Zajímalo by mě, jak by to vypadalo ve zlatě.. Každopádně evokuje mi to Michala Davida a nevím proč :(

Kwí
101 příspěvků 20.08.14 13:10

Aha, tak už vím..

Sekhmet
1918 příspěvků 20.08.14 13:22

@eldredge Za mne ano za následujících podmínek:
Máte snědou pleť (na barvě vlasů zas tak nezáleží).
Máte štíhlou, ne však rachiticky hubenou postavu
Jste vyšší než 180 cm
Bude to oblek od Armaniho a spol, nikoli Bandi Vamos a spol.
Výhradně ve formě smokingu a na večer.

Ve všech ostatních případech bude oblek nosit vás, bohužel.

arpa
1236 příspěvků 20.08.14 13:29

@Sekhmet Koukám zrovna na webovky Bandi Vamos a mé oko přistálo na svatebním obleku (dvakrát). Auva auva auva. Michal David hadra.

Brunhilde  20.08.14 13:33

Já si myslela, že je to žáruvzdorný oděv. Nosí se to například při odpichu vysoké pece. Tak třeba při návštěvě zahraniční delegace si to dělníci navlečou.

lioncity  20.08.14 13:38

Mne se to fakt nelibi.

kayav  22.08.14 20:58

Proc by meli muzi nosit neco leskleho a trpytiveho?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit