Střih/návod/rada na asymetricky řasenou sukni

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mystica
3 příspěvky 30.01.16 20:56
Střih/návod/rada na asymetricky řasenou sukni

Zdravím všechny zkušenější šičky (tedy prakticky kohokoliv :D)! Obracím se na tuhle diskuzi s prosbou o radu, případně návod, jak docílit efektu sukně na obrázcích. Nejideálnější by byl střih, ale v ten už snad ani nedoufám. Jde o to asymetrické řasení, které vytváří dojem plnosti a přitom lehkosti zároveň.. Myslím, že na té dětské sukýnce je to dělané stejným způsobem, ale vzhledem k velikosti a délce to není až tak znatelné. Kdyby měl kdokoliv jakýkoliv nápad, prosím pomozte mi O:-) :) Děkuji moc předem!

Reakce:

Atlacoya
2146 příspěvků 01.02.16 15:04

Zkuste dotaz přesunout do tématu Burda - domácí šití. Tam jsou schopní najít kdejaký střih.

mystica
3 příspěvky 01.02.16 15:25

Děkuji za radu :)

svjetlo
5 příspěvků 03.03.16 13:08
Atlacoya

Střih vychází z kruhu, ale pasový otvor je posunut ke straně. Nejdelší strana je délkou sukně. Můžeš udělat i ovál, nebo okraj navlnit velkými oblouky.
Je to moc zajímavý střih se spoustou variant :)) Pokud bys měla problémy, můžu ti udělat nákres, nebo střih

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit