Studded oblečení!

Fotoalbum tématu (11) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Hosítko
76 příspěvků 11.01.13 21:04
Studded oblečení!

Co říkáte na trend v podobě „ocvočkovaného“ a „opyramidkovaného“ oblečení? Myslíte, že patří jen do šatníků punkáčů a nebo je to skvělý způsob oživení českých ulic?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 11.01.13 21:40

No.. Ja si hlavne myslim, ze uz je to docela stara zalezitost? Zadna novinka:-) osobne nenosim a malo co se mi na ostatnich fakt libi..

PythonRegius
286 příspěvků 11.01.13 21:41

Ja mam velkou inspiraci v hair metalovych 80. letech, takze fandim kuzi a kovu, obcas na sobe mam nejakou tu pyramidku ci hroty, ale ne tak huste posete, jako na fotkach.
Co se ostatnich tyce… musi to ladit s osobnosti, musi to vychazet z prirozenosti. Vsimla jsem si, ze to obcas prosakne i do modnich trendu, jenomze na nositelich je vetsinou strasne videt, ze to obvykle nenosi a poridili si jen ten jeden kousek, protoze se v nejakem fashion casaku docetli, ze to pry je cool. Nemusi to byt vzdy jako pest na oko, ale casto je to pro me neprijemne patrne.

Barr.b
143 příspěvků 11.01.13 22:04

Ty podprsenky (?) mě opravdu pobavily :D

Lanevra
371 příspěvků 11.01.13 22:19

@Barr.b: Možní noví druh antikoncepce???

bestia
2296 příspěvků 11.01.13 22:27

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:10

PythonRegius
286 příspěvků 11.01.13 22:35

@Lanevra
Jsem si jista, ze kdyby se do toho dala pekna vetsi prsa, spousta chlapu by byla fascinovana i v pozitivnim slova smyslu :D
Pokud by si na to ovsem slecna neoblekla tricko jako na normalni spodni pradlo, ty bodaky pod latkou by mohly pusobit ponekud rozpacite :D

rice
348 příspěvků 11.01.13 23:04

Ty podprsenky jsou hot!

Lanevra
371 příspěvků 11.01.13 23:27

@PythonRegius: Což o to, já si to i dovedu představit jak to někdo nosí. Kamarádka má pár takových bund, taky náramky a okované boty. Též má boty s lebkama. A jednu parádní koženou bundu s vyšívaným indiánem, ta se mi moc líbí.
Ovšem musím říct že ty boty mi přijdou strašné.

indyka
625 příspěvků 11.01.13 23:49

Člověka v té bundě bych nechtěla počkat v žádné tlačenici, vždyť to musí být skoro jak šlápnout na mořského ježka :-D Nelíbí se mi to.

PythonRegius
286 příspěvků 12.01.13 00:21

@Lanevra
Kdybych si mohla vybrat jednu z tech tri veci na fotkach, vybrala bych si ty boty. Pripadaji mi docela fajn :-)) Jen se to musi umet nosit s vtipem, protoze vtipne jsou.
Kdybych ale mela sirsi vyber, dala bych prednost necemu jako toto: 

Lanevra
371 příspěvků 12.01.13 00:31

@PythonRegius: Pravda, ty jsou hezké. Jen by mě zajímalo, jestli je tohle vázání moda související s cvočky na botách nebo to má prakticky význam? - To je prosím opravdoví dotaz, protože jsem zvědavá, ne kritika vázání.

PythonRegius
286 příspěvků 12.01.13 01:44

@Lanevra
Rekla bych, ze to nesouvisi ani tak s cvocky, jako s vyskou bot. Nositele tohoto typu bot mivaji sklony byt v mode spise pohodlni a kdyz musis nekolikrat za den snerovat vsechny ty dirky… Takze ja to vidim jako prakticky duvod. Ackoli jsem se spis setkavala s tim, ze se nejdriv zbytek kanicky omota kolem nohy/boty a pak se teprve zavaze.
Ale to spis teoretizuju. Ja jsem strasliva perfekcionistka, takze ja to proste MUSIM zasnerovat az nahoru i kdyby trakare padaly :D

yamama
184 příspěvků 12.01.13 08:55

Studded obleceni bylo velmi in minulou sezonu, ale ted jsem cetla rady pro tento rok a prave tam psali, ze „hlavne nekupovat nic studded“, v roce 2013 totalne out :-)

chekotay
410 příspěvků 12.01.13 09:37

Pokud chcete nosit heavy metalové oblečení a přitom posloucháte Abbu, tak je něco špatně, jestli chápete, co tím myslím.

chic-nešika
143 příspěvků 12.01.13 09:44

Páči sa mi ale v jemnejších verziách a nosiť začnem až keď z toho prestane byť uniforma

Audrey.Piper
412 příspěvků 12.01.13 11:29

Mně se to líbí. Poslouchám heavy metal a občas si podle toho vyjdu oblečená. zatím mám teda ocvočkovaný jenom opasek a náramek. Líbí se mi jak pastelové svetříky se zlatými pyramidkami, tak kožené bundy se stříbrnými špicemi.
Ale běžně dostupné ocvočkované oblečení v obchodech už má tolik bloggerek ale i ostatních lidí, že na to začínám být alergická. Pod vlivem módního trendu se cvočky nasekaly na každý kus oblečení a tak je teď těžké to zkombinovat nějak osobitě.

smrtonoška  12.01.13 11:47

V „telecích letech“ jsem nosila pásek s pyramidkama a připadala si tvrďácky. Teď se mi to líbí už jen v té „umírněné“ podobě, jak postla @chic-nešika. Při cestách přeplněnou MHD si ale někdy říkám, že by nebylo od věci si pořídit tohle

Nebo ještě víc vytuněná verze (týpek vlevo)

Slabší povahy ať neklikají :D

Hosítko
76 příspěvků 12.01.13 11:53

Tohle už bych ale nenosila kvůli módě, ale spíš za účelem poranit co nejvíce lidí:D (aspoň bych nemusela trpět to věčné tělo na tělo v tramvajích)

Audrey.Piper
412 příspěvků 12.01.13 11:56

@smrtonoška To jsou Dimmu Borgir? No vono vůbec death metalový a black metalový zpěváci (a obecně hudebníci) maj vždycky něco takovýho na sobě. jednou jsem viděla (na obrázku :D ) něco jako kožený obojek na krk a na tom 15 cm dlouhé kovové úzké jehly :D

Lanevra
371 příspěvků 12.01.13 12:09

@Audrey.Piper: Takže to zavazování defakto je opravdu součást modního stylu. Já třeba právě viděla, jak si takovou zavázanou/neza­vázanou botu stáhli z nohy bez povolování. Stejně tak to vídám u botasek. To bych nemohla, což je asi způsobeno tím, že mám malou nohu a nosím o číslo větší boty, takže je musím mít utažené, jinak by mi prostě spadli.

@chic-nešika: Nač čekat. Nošte to už teď a na ostatní nedbejte, jestli se vám to líbí, tak to k vám patří. Já už mám taky deset let dlouhé vlasy a teď si je neostříhám jen proto, že je mají dlouhé i všichni ostatní. Chápu že je to takové nepříjemné když člověk svoj oblíbený styl vidí všude… ta móda prostě přejde u ostatních a vám zůstane.

@smrtonoška: Ono nestačí se prostě jen obléct do černého? :-D

smrtonoška  12.01.13 12:14

@Audrey.Piper První Dimmu Borgir, druzí Satyricon… (všechno norský black metal). Pokud někdo neví, co se zbytkama hřebíků, tak má inspiraci.

smrtonoška  12.01.13 12:18

@Lanevra Taky tenhle poněkud dementní způsob prezentace nechápu. :D Ale černá je už moc profláklá, je třeba si vymyslet něco vlastního.

lindiste
347 příspěvků 12.01.13 12:21

@Audrey.Piper - jo jo, Dimmu Borgir a ty vytunění jsou Satyricon.
Jinak osobně považuji cvočky, pyramidy atd. jako projev určité subkultury a rebelie, takže na někom, kdo s touto kulturou nemá mnoho společného, to vypadá, myslím, trochu směšně. Navíc při takovémto masovém rozšíření se nedá zrovna mluvit ani o žádné rebelii.

To samé si myslím o tričkách s kapelami, které dotyčný(á) nosí, aniž by je poslouchal, či snad i znal.

Lanevra
371 příspěvků 12.01.13 17:16

@smrtonoška: Muhehe! Založíme spolek černých můr a vrhneme se na vás. :-D Jinak ale ve skutečnosti černá společně s neobvyklým stylem oblékání opravdu stačí k tomu, aby si lidé drželi odstup. Na druhou stranu takoví hlídač v obchodě, ten o člověka projeví najednou neuvěřitelný zájem. :-D

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit