Stylová blogerka

Fotoalbum tématu (7) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Niemeyer
4 příspěvky 12.04.16 20:05
Stylová blogerka

Měli byste tip na nějakou fajn aktivní modní nebo lifestyle blogerku ke sledování?

Typově spíš starší, kolem třiceti, a vkus…to nevím jak to říct - klasika, nic sportovního, žádné bílé airmaxy ke kabátu, žádné ddoly „hovínka“… takových blogerek je teď plno a mě to zoufale nebaví…

na hlavě ale trochu nadčasovější a „usedlejší“ blogerka, spíš třeba trochu hipsterská nebo z umělecké sféry…

prostě jako by nakupovala třeba v Zaře, Lindexu, MS… v takových těch spíše klasikách. Křivák, zajímavé „retro“ šaty, výrazná rtěnka, pěstěný vzhled, klidně s modrýma vlasama a trochu víc punk, ale přiměřeně…:) moc nevím jak to vyjádřit… ale žádnou takovou modní blogerku neznám a ráda bych přeci jen někoho sledovala a inspirovala se :)

Ráda čtu FB Třeštíkové, píše tedy hodně i o dětech, ale to nevadí, má to takové stylové, vyšperkované a přtom to není blogerské.

Nco jako carrie ze Sexu ve měste..prostě elegantní, né upně náctiletá, le pořád hravá a barevná móda s prvky umění, minimlismu, hravosti..:)

Nemáte nějaké takové tipy? :)

Reakce:

KačabkaV
21 příspěvků 14.04.16 19:44

Ahoj, ja bych ti doporucila Jessicu Quirk a jeji blog What I wore…je super!

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit