Stylová poradkyně- Táňa Havlíčková

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Iw_is_excited
73 příspěvků 19.10.14 23:46
Stylová poradkyně- Táňa Havlíčková

http://tanahavlickova.cz/

Co říkáte na, pro mě nově objevenou, stylovou poradkyni a módní návrhářku Táňu Havlíčkovou?
Zabývala se 30 let módním návrhářstvím a nyní se snaží lidem pomáhat sladit jejích vnitřní jedinečnost se zevnějškem.

„Oblékám Vaši duší“

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 20.10.14 08:37

Pěkně drahej špás…

Go-lightly
3428 příspěvků 20.10.14 09:36

Hm. Moje duše bude radši chodit nahá. „Já sama často šokuju svým oblečením, protože mám třeba hnědé boty z přírodní kůže a k tomu mám bleděmodrou kabelku.“ - to je mi originalita!

Iw_is_excited
73 příspěvků 20.10.14 13:15

Já jsem si taky všimla, že se považuje tak trochu za rebelku, ale takové kreace u ní nevidím. ;)

Ale musím říct, že ten nápad oblékat taky člověka jako osobnost, ne jen tělo, je moc fajn a nevím, jestli to má v Čechách obdoby… Vadí mi ti stylisté (nejen) z televize, kteří paní ve věku, která je už dávno hotovej člověk, navlíknou do lodiček, kytiček aby to „voživili“ a nerespektují, že paní je prostě založením ležérní a tohle se ji vnitřně trochu příčí. Podle mě pokud stylista skutečně „oblékne duši“ osoba dotyčná to vnitřně pocítí jako „to ono“ už víceméně hned a časem se v tom naopak ujistí. Strašně by mě zajímaly obrázky takových paní a slečen po proměně třeba po týdnu, po měsíci. ;) Podle mě se to v drtivé většině alespoň z půlky vrací do starejch kolejí. ;)

Viz seriál Dokonalý svět, kde v jednom díle můžeme vidět o čem taková proměna je a jak může dopadnout. (př. uvádím s nadsázkou, vím, že to je jen seriál, ale umím si představit, že to tak fakt mnohdy chodí)

Příspěvek upraven 20.10.14 v 13:29

Iw_is_excited
73 příspěvků 20.10.14 13:18

@ještěřička Jako 15 000 za den strávený se stylistkou je teda pěkná pálka! :) To si fakt můžou dovolit takové jako paní Štiková, i když ta si je svým vkusem tak jistá, že by do toho šla spíš jen proto, že by ji u toho natáčel bulvár. ;)))

Go-lightly
3428 příspěvků 20.10.14 21:05

@Iw_is_excited Jo, oblékání člověka jako osobnosti je fajn, ale silně pochybuji, že tahle paní má patřičné schopnosti.

Iw_is_excited
73 příspěvků 21.10.14 00:49

Tak její práci jsem neviděla. Neviděla jsem fotku nikoho, koho oblékla „podle jeho duše“, takže nedovedu posoudi.

Na druhou stranu, já jsem ráda, že je tu konečně někdo, kdo furt nemele o „modrákách“ a že ženy mají nosit sukně a šaty a voživovat. ;) Konečně! Říká, co jsem už nějakou dobu potřebovala slyšet. ;)

Miluju černou a už nějakou dobu si uvědomuju, že si ji nemusím vyčítat. Mediální masáž o černé, jako barvě pro líné a rezignované šedé myši však byla a je velmi silná a mně furt v podvědomí jelo „Vožívuj!“ :D Takže konečně!

Sépia
334 příspěvků 28.10.14 08:50

Sympatická pani. Páčilo sa mi ako vysvetlila že je oblečená podľa svojej duše;-) ale niektoré tu z fleku zhadzujú jej schopnosti len preto že nie je upravená podľa ich predstáv.

ještěřička
2370 příspěvků 27 inzerátů 28.10.14 10:12

Je to jenom byznys. Nechápu toho, kdo vyhodí ty obrovské sumy za nějaké poradenství.

z_dediny
1034 příspěvků 28.10.14 10:24

Udělala jsem si ten její test. Kupodivu mi výsledek vyšel tak, jak jsem čekala. Samozřejmě vím, že to není nic sofistikovaného, že je to v podstatě jen takový časopisový test. Kdybych musela často vystupovat na veřejnosti, klidně bych se do rukou této paní svěřila. Cena mi nepřipadá nadsazená, kolegyně před více než deseti lety dala za podobné poradenství deset tisíc.

Iw_is_excited
73 příspěvků 29.10.14 14:34

@ještěřička Pro každého má takové poradenství jinou cenu…někomu může ve spravný čas za dané situace vážně pomoct změnit život. Nebyla bych v hodnocení tak příkrá. To tvrdím obecně ne nutně v souvislosti tady s paní Táňou H. Ohledně té ceny, záleží koho chce oblékat. Jestli osoby, které to berou jako investici do své profese, kde je důležitý vzhled, pak jsou ceny nejspíš nastaveny dobře. Pro běžné smrtelnice jako studentky, prodavačky z Penny asi nic moc. Otázka je, koho chtěla mít jako cílovku.

Iw_is_excited
73 příspěvků 29.10.14 14:39

Jo a taky by mě zajímalo co vám vyšlo v tom testu, jestli jste si ho dělaly…;)

Já jsem prý Nekonvenční typ (rebelka).

To si ale myslím, že bude tak půlka MP. ;)

Ten test je totiž nějak zvláštně nastavenej mi přijde…

tinkywinky
119 příspěvků 29.10.14 15:41

Jsem prý totální chaotik a potřebuju, aby mi paní vyházela celou skříň. Že se mi neskutečně uleví - jojo hlavně finančně :-)

z_dediny
1034 příspěvků 29.10.14 15:53

@Iw_is_excited Mně vyšlo, že mám ležérní styl a že není důvod, abych na něm cokoliv měnila.

Pirek
6778 příspěvků 29.10.14 16:04

Mně vyšla jangová žena, jakože se u mne sváří má podstata a společenský tlak. Vzhledem k tomu, že jsem problém už s otázkou obuvi, kdy můj botník je kombinací 4 nabízených variant, a má ideální představa sebe sama se také zcela neshodovala s nabídkou, řekla bych, že jsem spíše rozverná se širokým stylem a paní stylistce se akorát s takovýma lidma blbě pracuje :D

andrejiinka
161 příspěvků 29.10.14 16:40

Troufam si tvrdit, ze ptat se na tuto otazku v tomto outfitu je humor mne neznamych vysin..

Bongani
155 příspěvků 29.10.14 17:22

Taky jsem si ze zvědavosti udělala ten test a vyšlo mi, že jsem chaotický typ. Docela mě pobavilo hlavně to, že jsem prý hodně ovlivnitelná, koupím si to, co se zrovna nosí, co má kolegyně nebo co vidím na moderátorkách v televizi.
Přitom ve skutečnosti je asi málo tak neovlivnitelných lidí, jako jsem já, zásadně se neřídím tím, co je zrovna v módě nebo co někdo doporučuje, jedu si podle svého a přesně vím, co chci a co se mi líbí (nelíbí), i kdyby mi 100 lidí říkalo, že si mám něco pořídit, stejně je neposlechnu a budu si dál vést svou.
Takže u mě se výsledek opravdu netrefil, asi to bude i tím, že u těch otázek mi prostě chyběly odpovědi, většinou bych odpověděla něco úplně jiného.

Oldyn
5037 příspěvků 29.10.14 18:17

Podle testu mám svůj styl lady, ženskost ze mě křičí a vím co mi sluší. Doporučené značky jsou YSL a parfém Chanel no°5 :D

Mirt
422 příspěvků 30.10.14 00:21

Ten test mi přijde naprosto divně postavený, výsledek vážně nemůžu brát ani jako orientační údaj. Ani u jedné otázky jsem nebyla schopná vybrat něco, co by vážně sedělo, takže jsem musela vybrat vždycky to, co bylo tak nějak nejmíň blbě.
Sice jsem docela čekala, že mi vyjde chaotický typ, ale řeči o tom, že netuším, „jakou vůni má moje duše“, mi lezou na nervy. Já jsem totiž spokojená s tím, že mám každý den náladu na trochu něco jiného a postupné hledání toho mého stylu mě baví.

system_error
815 příspěvků 30.10.14 11:58

Tak mě to nedalo a udělala jsem si taky test - vyšel mi chaotickýt styl. Nejvíc mě dojímají ty kecy kolem… Nikdo vám doposud neřekl, že je důležité najít sama sebe. Že to, co nosíme, nás ovlivňuje, a když máme chaos ve skříni, máme chaos v duši… bla bla…brr.

Je teda pravda, že nemám jeden styl, ale prostě mám široký záběr, mám ráda změnu, ale že bych si koupila bych si něco co mě nesluší, jen proto, že se to nosí, to fakt ne. Jo, že si občas koupím něco, co mi úplně nesluší, ale děsně se mi to líbí (třeba žlutý tričko, i když v tý barvě vypadám jak po nemoci) to ano, ale to je něco jiného.

oknel
103 příspěvků 30.10.14 13:03

Koukám, že chaotický styl převládá. Také mi vyšel. A to jsem si jistá, že chaotik nejsem ani v životě, ani v oblékání. Ale vzhledem k tomu, že ji již dnes přišel další email, který mi chce vnutit, že jen poradenství je pro mne to pravé ořechové, tak asi chápu, proč test takto vychází nejčastěji. Já se ale chytit nedám, jsem se svým stylem naprosto spokojená :-))

TulaJ
254 příspěvků 30.10.14 14:02

Mňa by teda zaujímalo, ako oblečie niekoho, kto má dušu modelky a telo štandardnej oplácanej ženskej v strednom veku - tu by som s obliekaním podľa duše bola trošku opatrná :-))

Bongani
155 příspěvků 31.10.14 19:06

A poradíte mi někdo, jak teď mám odhlásit ty otravné maily, co mi od ní začaly chodit? :-( Nikde jsem tam nenašla žádné tlačítko: odhlásit z odběru nebo tak podobně.

llolla
2102 příspěvků 31.10.14 22:05

@Bongani
Jo, uplne dole je

LCH  01.11.14 00:52

Do svého videa na YT stačila v 45 sekundách natlačit: Wau! Prstíček a posílání lásky, energie…
V tom dalším uvádí, že v zahraničí dělala u jedné malé firmy haute couture, což je reálné asi jako bych řekl, že jsem v dílně v Horní Plané lisoval plechy pro Maserati.
Přičtu-li k tomu, že o ní nikde nelze dohledat vzdělání v oboru, CV a to věčné sluníčkování, tak si o tom budu myslet své.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit