Sukně a šaty Figl, máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischelinmisa
326 příspěvků 05.09.13 23:25
Sukně a šaty Figl, máte někdo?

Ahoj, chci si objedna šaty a sukně od zn,. Figl, máte někdo? Je to kvalitní a příjemný materiál?

Reklama

Reklama

Reakce:

lana8
1 příspěvek 06.09.13 14:49
Ano, mám

Koupila jsem si košili značky Figl a materiál je na tělo takový příjemný, navíc tu košili mám déle a pořád vypadá zachovale:)
Ale nejvíc se mi líbí jak to zboží mají elegantní viz. http://modniinspirace.cz/…-znacky-figl

pavla.ku
3439 příspěvků 06.09.13 21:30

Toto je reklama nebo to myslíte vážně?

mischelinmisa
326 příspěvků 07.09.13 00:06

@pavla.ku Není to dobrá kvalita?

Jana1333  13.09.13 10:01

Já jsem FIGL vyzkoušela, materiály mají pevné, je to ale polská výroba, což by nebylo tak zlé, ale nemají podle mě dobře vychytané střihy. Košile nepadnou ideálně, jsou jakoby kratší a spíše širší, myslím, že firma FIGL nešije asi tak dlouho a není to vypracované úplně dokonale… Takže kvalita fajn, ale tak nějak to nesedí ideálně na těle.

Krysty1985
1 příspěvek 16.09.13 15:57

Ano pár kousků mám a jsem s nima spokojena. Velikost mi sedí přesně podle klasické velikosti, kterou běžně nosím.

takurcite
7 příspěvků 16.09.13 16:01

Mám a je v pohodě. Materiál dobrý, osobně se střihem nemám problém. Mám toho víc a všechno nosím ráda. Kupovala jsem přes net na skvelem pradle.cz, mají tam toho docela dost.

Reklama

Váš příspěvek

God save the Queen! Alžběta II. dnes slaví 91 let!

Dnes slaví britská královna Alžběta II. své 91. narozeniny, takže i... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama