Sukně a šaty Figl, máte někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mischelinmisa
326 příspěvků 05.09.13 23:25
Sukně a šaty Figl, máte někdo?

Ahoj, chci si objedna šaty a sukně od zn,. Figl, máte někdo? Je to kvalitní a příjemný materiál?

Reakce:

lana8
1 příspěvek 06.09.13 14:49
Ano, mám

Koupila jsem si košili značky Figl a materiál je na tělo takový příjemný, navíc tu košili mám déle a pořád vypadá zachovale:)
Ale nejvíc se mi líbí jak to zboží mají elegantní viz. http://modniinspirace.cz/…-znacky-figl

pavla.ku
3343 příspěvků 06.09.13 21:30

Toto je reklama nebo to myslíte vážně?

mischelinmisa
326 příspěvků 07.09.13 00:06

@pavla.ku Není to dobrá kvalita?

Jana1333  13.09.13 10:01

Já jsem FIGL vyzkoušela, materiály mají pevné, je to ale polská výroba, což by nebylo tak zlé, ale nemají podle mě dobře vychytané střihy. Košile nepadnou ideálně, jsou jakoby kratší a spíše širší, myslím, že firma FIGL nešije asi tak dlouho a není to vypracované úplně dokonale… Takže kvalita fajn, ale tak nějak to nesedí ideálně na těle.

Krysty1985
1 příspěvek 16.09.13 15:57

Ano pár kousků mám a jsem s nima spokojena. Velikost mi sedí přesně podle klasické velikosti, kterou běžně nosím.

takurcite
7 příspěvků 16.09.13 16:01

Mám a je v pohodě. Materiál dobrý, osobně se střihem nemám problém. Mám toho víc a všechno nosím ráda. Kupovala jsem přes net na skvelem pradle.cz, mají tam toho docela dost.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit