Sukně na ples

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MsSquid
11 příspěvků 13.08.12 13:27
sukně na ples

Zdravím všechny pekelnice :),
už docela dlouho se mi líbí tato sukně http://www.fler.cz/…ukne-1328436. Představovala bych si, že bych ji mohla nosit na plesy. Ale nejsem si jistá, zda by nebyla málo slavnostní a hlavně s jakým vrškem a botami ji zkombinovat.
Máte nějaké nápady jak nakombinovat nebo se na plesy vůbec nehodí? Předem díky i za negativní komentáře. ;)
Jsem vysoké, štíhlé postavy, bledší pleť, hnědé vlasy.

Reakce:

SweetieCH
123 příspěvků 13.08.12 13:46

Na ples se mi tato sukně opravdu nehodí. Tylové sukně, ještě kratší jsem vždy využvala jako spodničku, aby byla sukně „načechraná“. Ani žlutá barva mi nepříjde úplně nejvhodnější na slavnostní plesy.

Moir
1800 příspěvků 13.08.12 14:03

Na ples moc krátké, kdyby byla aspoň po kolena, tak by to snad šlo. Problém by byl s vrškem, aby to nebylo přeplácané, ale dostatečně slavnostní. A žlutá barva, jako taková, mi na ples přijde naprosto OK.

Cuckyna  13.08.12 14:15

Sukně mi přijde dost krátká, ale kdyby byla delší, dala by se přes ní dát černá sukně či šaty, a vyčníval by pouze žlutý tyl a bla by použitá jako spodnička.

VeraMos
11 příspěvků 13.08.12 14:33

Slečna z fleru píše, že se mužete domluvit i na délce. Pokud by ta sukně byla po kolena a k tomu byste si vzala např. černý nebo bíly top třeba korzetového střihu tak by to podle mě na nějaký míň slavnostní ples šlo a bylo by to i celkem originální. A ta žlutá se mi moc líbí.

MUDr.Lant
389 příspěvků 13.08.12 15:04

Já bych ji použila na ples, pokud by byla delší a ladila bych ji do sedmesátek. Dovedu si ji představit na nějaký vesnický nebo tématický ples, ale ne na ples, kde dámy příjdou ve velké večerní.

Saxofon
508 příspěvků 13.08.12 22:29

Na žlutou pozor, zvlášť když máte bledou pleť, ale snad by to šlo, když ta žlutá není nikde poblíž obličeje, žlutá obecně vypadá lépe k pleti tmavší. Jinak mi také ta sukně připadá nejpoužitelnější jako spodnička (a přes ni šaty nebo top a sukně v černé, šedé, tmavé hnědé nebo zelené či v pařížské modři…).

MsSquid
11 příspěvků 13.08.12 23:04

Dobře, nebudu si ji kupovat. :D Díky dámy :))

firefly
527 příspěvků 13.08.12 23:20

@MsSquid A to mě to zrovna přijde škoda. Viz můj komentář ve vaší otázce.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit