Sukně s vysokým pasem, co k ní v zimě?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sm.lomos82
5 příspěvků 29.01.15 13:31
Sukně s vysokým pasem, co k ní v zimě?

Dobrý den,
jsem tu prvně a tyto stránky poslední dobou okoukávám v celku často. Chtěla bych trošku poradit, možná se s tímto tématem potýká více děvčat…
No, obnovila jsem po dvou dětech trošku šatník. Koupila jsem si krásnou sukni s vysokým pasem, je úžasná ale tentokrát nevím, co si k ní mám obléct, resp. nazout na nohy v zimě.
Jsem pozvaná na křtiny, sukni si chci vzít, ale co k ní. Halenku buď bílou nebo krémovou. Co kabelka a boty? V kostele bude zima, obřad se mší, takže min hodina a nechci, aby mi v lodičkách mrzly nohy.
Moc vám děkuji za radu
 Lenka

Reklama

Reklama

Reakce:

yanulla
767 příspěvků 29.01.15 17:34

@sm.lomos82, lodičky nechte opravdu na teplejší dny. Já zimu v kostele řeším hladkými černými kozačkami a černými punčochami (beru si i dvoje na sebe, ty druhé potom na oslavě můžete na toaletách svléct a strčit do kabelky). Sukně i halenka se mi líbí, sako méně. Nevím, jaký máte kabát? Pokud také černý nebo tmavý, tak kabelku a šálu bych volila v nějaké světlé pudrové barvě, abyste nebyla jak na pohřeb :-)

sm.lomos82
5 příspěvků 29.01.15 19:19

Děkuji za názor. No přemýšlela jsem, že sako dám úplně dolů. Budu mít vínový kabátek a je v celku teplý, tak sako nebude potřeba :-)
Přemýšlela jsem ještě o krémové halence a mám v podobné barvě kozačky, ale vyčuhuje z nich trošku kožíšek, tak nevím. Zítra bych dala foto.

Anetka86
9 příspěvků 30.01.15 14:50

Černý kabátek by byl jistě vhodný a co se bot týče, určitě v kostele bude v tomto období zima, tak i když černé lodičky by k tomu opravdu šly, zvolila bych spíš jednoduché černé kozačky na podpatku a černou menší kabelku nebo dokonce psaníčko, ale nemělo by být zase plesové, třpytivé. Je to událost v kostele, tak si myslím, že černá není jen na pohřby, ale to je věc názoru. V jednoduchosti je krása a ta sukně vypadá velmi pěkně. Hezký den. A.

sm.lomos82
5 příspěvků 30.01.15 15:33

Tak tady přidávám fotku. Doma bohužel zatím černé kozačky na podpadku nemám :-D. S dětičkama bych s nima moc nepochodila, ale až vyrostou, tak si pořídím. Momentálně mám jen tmavě hnědé, černé a tyto světlé. Ty černé, co mám mi k tomu moc nesedí, to vidím sama.

sm.lomos82
5 příspěvků 30.01.15 15:37

Osobně, jak teď na to koukám, jsem jak stará, mladá :-D.

sm.lomos82
5 příspěvků 30.01.15 15:41

A šly by tyto botičky?? Nejsou sice teplé, ale když si dám silnou ponožku…

Anetka86
9 příspěvků 01.02.15 17:10

Tak vzhledem k tomu, že máte, pokud dobře koukam stejnou kabelku i botky, tak to zase tak staromladě nevypadá :) mě se to na Vás celkem líbí :)… Možná kdyby byl ten černý kabátek, případně kabátek v barvě botek a kabelky, bylo by to sladěnější :)

Anetka86
9 příspěvků 01.02.15 17:11

Jinak kotníčkové botky na fotce si uplně k té sukni představit neumim, zkuste tu kombinaci ještě vyfotit :) A.

Giulietta  01.02.15 17:27

@sm.lomos82 K tej sukni dajte niečo s výstrihom. Kľudne tie svetlé kozačky a svetlú kabelku a k tomu buď čierny kabát, alebo rovnakej farby ako kozačky. Ten farebný kabát neberte.

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.02.15 17:36

A neberte si k ní ani nic, na čem je kapsa a na ní ještě zip.

mně se k ní ty kozačky upřímně nelíbí vůbec, dělají vám tlusté nohy, hlavně asi kvůli velkému kontrastu se sukní a kulaté špičce a celkově vypadají v kontrastu s sukní jaksi moc volnočasově, tak válenkově.

Reklama

Váš příspěvek

Časopis Vogue míří na polský trh

Máme jim co závidět? Vogue, ikona všech časopisů na světě, bude... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Šaty, nebo kostým? Správné oblečení pro maminku na svatbě

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Nešvarem českých šatníků je koutek, kde se krčí jeden společenský... Celý článek

Reklama