Sukně s vysokým pasem, co k ní v zimě?

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

sm.lomos82
5 příspěvků 29.01.15 13:31
Sukně s vysokým pasem, co k ní v zimě?

Dobrý den,
jsem tu prvně a tyto stránky poslední dobou okoukávám v celku často. Chtěla bych trošku poradit, možná se s tímto tématem potýká více děvčat…
No, obnovila jsem po dvou dětech trošku šatník. Koupila jsem si krásnou sukni s vysokým pasem, je úžasná ale tentokrát nevím, co si k ní mám obléct, resp. nazout na nohy v zimě.
Jsem pozvaná na křtiny, sukni si chci vzít, ale co k ní. Halenku buď bílou nebo krémovou. Co kabelka a boty? V kostele bude zima, obřad se mší, takže min hodina a nechci, aby mi v lodičkách mrzly nohy.
Moc vám děkuji za radu
 Lenka

Reakce:

yanulla
767 příspěvků 29.01.15 17:34

@sm.lomos82, lodičky nechte opravdu na teplejší dny. Já zimu v kostele řeším hladkými černými kozačkami a černými punčochami (beru si i dvoje na sebe, ty druhé potom na oslavě můžete na toaletách svléct a strčit do kabelky). Sukně i halenka se mi líbí, sako méně. Nevím, jaký máte kabát? Pokud také černý nebo tmavý, tak kabelku a šálu bych volila v nějaké světlé pudrové barvě, abyste nebyla jak na pohřeb :-)

sm.lomos82
5 příspěvků 29.01.15 19:19

Děkuji za názor. No přemýšlela jsem, že sako dám úplně dolů. Budu mít vínový kabátek a je v celku teplý, tak sako nebude potřeba :-)
Přemýšlela jsem ještě o krémové halence a mám v podobné barvě kozačky, ale vyčuhuje z nich trošku kožíšek, tak nevím. Zítra bych dala foto.

Anetka86
9 příspěvků 30.01.15 14:50

Černý kabátek by byl jistě vhodný a co se bot týče, určitě v kostele bude v tomto období zima, tak i když černé lodičky by k tomu opravdu šly, zvolila bych spíš jednoduché černé kozačky na podpatku a černou menší kabelku nebo dokonce psaníčko, ale nemělo by být zase plesové, třpytivé. Je to událost v kostele, tak si myslím, že černá není jen na pohřby, ale to je věc názoru. V jednoduchosti je krása a ta sukně vypadá velmi pěkně. Hezký den. A.

sm.lomos82
5 příspěvků 30.01.15 15:33

Tak tady přidávám fotku. Doma bohužel zatím černé kozačky na podpadku nemám :-D. S dětičkama bych s nima moc nepochodila, ale až vyrostou, tak si pořídím. Momentálně mám jen tmavě hnědé, černé a tyto světlé. Ty černé, co mám mi k tomu moc nesedí, to vidím sama.

sm.lomos82
5 příspěvků 30.01.15 15:37

Osobně, jak teď na to koukám, jsem jak stará, mladá :-D.

sm.lomos82
5 příspěvků 30.01.15 15:41

A šly by tyto botičky?? Nejsou sice teplé, ale když si dám silnou ponožku…

Anetka86
9 příspěvků 01.02.15 17:10

Tak vzhledem k tomu, že máte, pokud dobře koukam stejnou kabelku i botky, tak to zase tak staromladě nevypadá :) mě se to na Vás celkem líbí :)… Možná kdyby byl ten černý kabátek, případně kabátek v barvě botek a kabelky, bylo by to sladěnější :)

Anetka86
9 příspěvků 01.02.15 17:11

Jinak kotníčkové botky na fotce si uplně k té sukni představit neumim, zkuste tu kombinaci ještě vyfotit :) A.

Giulietta  01.02.15 17:27

@sm.lomos82 K tej sukni dajte niečo s výstrihom. Kľudne tie svetlé kozačky a svetlú kabelku a k tomu buď čierny kabát, alebo rovnakej farby ako kozačky. Ten farebný kabát neberte.

Jiná Realita
13791 příspěvků 01.02.15 17:36

A neberte si k ní ani nic, na čem je kapsa a na ní ještě zip.

mně se k ní ty kozačky upřímně nelíbí vůbec, dělají vám tlusté nohy, hlavně asi kvůli velkému kontrastu se sukní a kulaté špičce a celkově vypadají v kontrastu s sukní jaksi moc volnočasově, tak válenkově.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit