Superhrdinské módní peklo

Fotoalbum tématu (83) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Wolviecat
48 příspěvků 18.01.15 12:03
Superhrdinské módní peklo

V létě nás čeká Age of Ultron, v televizi běží Agentka Carterová, Agenti S. H.I. E.L. D.u, zkrátka komiksy jsou všude. A při pohledu na filmové verze kostýmů občas člověk zapomene, v čem se hrdinové taky objevovali na stránkách komixů. Podělte se o své oblíbené pekelné kostýmy.

A pro začátek pár kousků z dílny Clinta „asi se oblékám poslepu“ Bartona, alias Hawkeye

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »

Reakce:

Mofu
1041 příspěvků 20.01.15 01:22

Kdyby to bylo téma na anime a andělský kostýmy tak bych věděla úplně přesně co sem dát :D

Wolviecat
48 příspěvků 20.01.15 15:54

@Mofu Dej to sem, ať se to rozjede!

A přispěju si ještě sama: V čem chodí iron man běhat

ad. Adéla
163 příspěvků 20.01.15 16:17

Když já komixy strašně nerada, ale filmové verze miluju. Hlavně tedy Marvel, od DC jenom některé.

Akitaken
4960 příspěvků 20.01.15 16:21

Já myslím, že peklo je většina kostýmů superhrdinek. Čekala bych nějakou praktičnost (ono tohle povolání může krapet bolet), ale ona je to většinou jen odhalená kůže a nebo přiléhavý latex…

yourcandy
476 příspěvků 20.01.15 22:17
Superhrdinové

Superhrdiny jsem šila loni na zakázku :-) Maminka si to objednala pro synka.

HanulkaUH
100 příspěvků 20.01.15 23:46

Já miluju Batmana! Takže maličký má několik pyžam, triček a mikin s netopýrem. Já mám samořejmě něco taky.
No uznejte, ty svaly, ta smyslná ústa…to má něco do sebe!

system_error
815 příspěvků 21.01.15 11:19

@Akitaken mě hlavně štve, že zatímco ženský jsou kolikrát polonahý, chlapi jsopu celý zakuklený. Kde je nějaká rovnoprávnost?

Mofu
1041 příspěvků 21.01.15 12:32

Já od mala miluju Sailor Moon, sledovala jsem to nejvíc na ZŠ na RTL tušim kdy jsem o němčinu ještě ani nezavadila a vůbec mi to nevadilo :D je to prostě moje srdcovka, hlavně pak šaty Princess Serenity, o kterejch jsem dlouho tvrdila, že budou moje svatební :D

Lama_z_Lana  21.01.15 13:29

Taky mám radši Marvel než DC i co se kostýmů týče. Pekelné mi přijdou kostýmy typu „slipy ven“ :) u Supermana a jak tak na to koukám i u Batmana.
Koho ale fakt žeru, je Wolverine v podání H. Jackmana. V těsným závěsu je pak Tony Stark/Iron Man.

Wolviecat
48 příspěvků 21.01.15 16:52

@Lama_z_Lana Tak tady za odměnu jeden Wolverine. Není to sice Jackman… :) 

Btw ty slipy ven měli zcela praktický význam. V začátcích komiksu bylo na malých obrázcích kvůli nekvalitnímu tisku těžké rozpoznat, co se vlastně děje. Slipy ven, rukavice, vysoké boty pomáhaly rozporcovat postavu a určit polohu končetin.

@system_error

Lama_z_Lana  21.01.15 18:21
@Wolviecat píše:
Btw ty slipy ven měli zcela praktický význam. V začátcích komiksu bylo na malých obrázcích kvůli nekvalitnímu tisku těžké rozpoznat, co se vlastně děje. Slipy ven, rukavice, vysoké boty pomáhaly rozporcovat postavu a určit polohu končetin.

Byl by nějaký příklad? Fakt by mě to zajímalo.

Holkazpodkroví
276 příspěvků 21.01.15 18:31

Tohle je super téma… Možná by tu mohly bejt obecně sileny kostýmy jako toto, i když Xenu zeru ještě po letech (o;

Riamine
312 příspěvků 21.01.15 18:44

Zajímavé téma :D. Komiksy nečtu, ale párkrát jsem se dívala na kreslené seriály s Avengery. @Wolviecat Hawkeye sice na těch fotkách vypadá jako idiot, ale z Avengerů jsem ho měla nejraději (spolu se Starkem) - měl dobré hlášky a trochu ignorantský, nezúčastněný přístup ;). @Lama_z_Lana Což o to, slipy jsou sice asexuální, co mi ale nikdy nešlo do hlavy - proč mají ty kápě? Jsem ráda, že Edna z Úžasňáků mi dala za pravdu.

U některých superhrdinů jsem docela ráda, že jsou od hlavy k patě v obleku - viz Deadpool. Nejpekelnější je stejně Mystique - ta přece chodila v podstatě nahatá :) nebo Garokk nosil jenom bederní roušku.

@system_error Pro vás mám speciálně dva odhalené svalovce - Yukon Jackaa Adversary - ale ti zrovna trochu periferní postavy (ale že jsem se natrápila, abych nějaké našla).

(Poznámka na závěr: nikdy mi nedošlo, jaká je vlastně podstata Supermanova krytí. Jak dokázal být tak dlouho nepoznán jen díky kancelářskému oblečení a brýlím.)

Riamine
312 příspěvků 21.01.15 18:51

@Holkazpodkroví Pro vás taky něco mám. Nejspíš bych s tím měla jít do jiného vlákna (Pro lidi, co tápou v módě, Módní nebe nebo Základ šatníku - aneb jak si vybudovat šatník), ale když už jste nakousla tu Xenu, tak zde:D

Holkazpodkroví
276 příspěvků 21.01.15 18:57

@Riamine (o: u te Xeny me hlavně vadí ty nesedici podpsenky z neprodysnych materialu. :D

HanulkaUH
100 příspěvků 21.01.15 19:38
@Lama_z_Lana píše:
Pekelné mi přijdou kostýmy typu „slipy ven“

Třeba mají opodstatnění… třeba je to nějaký extra suspenzor :-D

Wolviecat
48 příspěvků 21.01.15 19:56

@Lama_z_Lana
tak už to asi hodinu hledám a nic, ale jsem si jistá, že jsem o tom četla článek. Už si připadám jak při psaní seminárky - pokaždé ztratím ten nejpodstatnější citát :). Našla jsem jen, že to prý ještě odkazuje na kostýmy cirkusových siláků.

Taky jsem našla teorii, že střídání barev na kostýmech umožnila lepší kontrolu, jestli při offsetovém tisku nedošlo k špatnému zaměření jednotlivých barev.
 http://scifi.stackexchange.com/…de-his-pants

@Riamine
Tak kápě (a k tomu jsem citát našla!) prý odkazují na španělský žánr „cloak and dagger“ (kápě a dýka) - v podstatě Zorro.
A jestli máš ráda Hawkeye, velmi doporučuji sérii od Matta Fractiona „My life as a Weapon“. Neskutečně zábavné, civilní - někdo to popsal jako „indie komiks v Marvel Universu“, Hawkeye se v podstatě náhodou stal majitelem domu a rve se o něj s ruskou mafií. Plus u něj bydlí jeho učenka Hawkeye 2.

system_error
815 příspěvků 21.01.15 20:23

Děkuji za rozšíření obzorů a klidně sem hrňte další :-)

Wolviecat
48 příspěvků 21.01.15 20:40

Ještě musím najít někoho z Marvelu.

Mofu
1041 příspěvků 22.01.15 00:56

Eeeeej Deadpool bez je…fuj :D to jsem fakt nechtěla vidět, mam ho trošku zidealizovanýho a tohle jen tak z hlavy nedostanu :D

monicka
565 příspěvků 22.01.15 19:38

@system_error @Akitaken To mi připomnělo The Hawkeye Initiative - kde lidi kreslí Hawkeye v nerealistických a přesexualizovaných pózách a kostýmech, ve kterých bývají nakreslené ženské superhrdinky :). Někdy to vyloženě bolí do očí XD

Wolviecat
48 příspěvků 22.01.15 20:31

@monicka HAWKEYE INICIATIVE! Miluju Hawkeye iniciative! A Escher girls (http://eschergirls.tumblr.com/), tam se zase řeší sexy krkolomné pózy a chybějící končetiny, jako klasické prsa zadek.

A pro ukázku, Captain America v dámském kostýmu a póze.

jekaterinka
74 příspěvků 23.01.15 08:30

@Mofu Jé, Sailormoon… běželo to na RTL2:) A v 98 běžela dokonce i na nějakém polském kanále, byli o sérii napřed oproti RTL, tak jsem vydržela i ten příšerný jednohlasý dabing:D Troufám si říct, že tenhle seriál mě hrozně ovlivnil - díky ní se mi začala líbit němčina. A ségra díky Sailormoon z němčiny dokonce prolezla, i když jí jinak vůbec nešla.

Mimochodem, vítě, že udělali remake (minimálně první série, dál jsem se nepídila)? Ani na to nekoukejte:D Je to strašný. Schválně jsem si pustila původní první díl a nový první dil a ten rozdíl je propastný.

defilenaiguille
2675 příspěvků 23.01.15 09:38
@Lama_z_Lana píše:
Taky mám radši Marvel než DC i co se kostýmů týče. Pekelné mi přijdou kostýmy typu „slipy ven“ :) u Supermana a jak tak na to koukám i u Batmana.
Koho ale fakt žeru, je Wolverine v podání H. Jackmana. V těsným závěsu je pak Tony Stark/Iron Man.

Na Wolverinovi/Jac­kmanovi mi vadí akorát ty Trautenberkovi kotlety, ale jinak je fakt k sežrání.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit