Švadlena Plzeň

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ipetra
1 příspěvek 20.10.12 20:17
Švadlena Plzeň

Zdravím dámy, chtěla bych se zeptat, zda nemáte někdo zkušenost s opravdu dobrou švadlenou v Plzni a okolí, která by mi ušila svatební šaty dle mého vkusu. Šaty bych si představovala v podobném duchu, jako jsou tyto na fotce. Bohužel nemám tušení do jakých rukou bych se mohla svěřit. Budu ráda za jakoukoli odpověď. Mějte se.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

catena
9 příspěvků 23.10.12 03:41

Jestli chceš, můžu ti dát kontakt na mojí nejoblíbenější. Myslím, že by je zvládla bez problémů..

catena
9 příspěvků 23.10.12 03:44

Ještě jsem zapomněla přidat fotku posledních šatů co mi šila:)

RenaLange  23.10.12 20:57

@catena jsou moc krásné!

catena
9 příspěvků 24.10.12 19:58

A to jsem jí je jenom popisovala z paměti :-D neměla jsem s sebou obrázek.. Hlavně vyšly fakt levně, materiál jsem si kupovala sama a za práci 400,– mi nepřijde moc.

seznam.mih  24.10.12 23:54

Prosím napište mi do vzkazů její adresu, kontakt, popřípadě webovky, jestli má :D

Lacrimosa
159 příspěvků 25.10.12 22:44

Také bych prosím měla zájem o kontakt, neb šaty vypadají vážně úžasně. Uvažovala jsem nad tím už dříve, že bych si nechala ušít něco speciálního, jen jsem si nikdy nebyl jistá, kam zajít. Ooo, kéž bych na šití byla zručnější.

seznam.mih  25.10.12 23:20

Já uvažovala o švadleně vždycky, když jsem sháněla, nebo jen pokukovala po blejzru na takové to jarní počasí. Hrudník je katastrofa. Přes ramena volný a přes hrudník napnutý a na břiše opět volné a plandavé a díky velikosti mého poprsí mi ještě i zkracuje délku vepředu :D Udělat návrh bych zvládla, ale to zpracování pěkně bolí…

menhet
51 příspěvků 26.10.12 10:30

Mohu taky požádat o kontakt? :) Přemýšlím, jestli šaty koupit nebo nechat ušít, tak když bych se dorozhodla na ušití, ať vím, kam jít :) Děkuji

Lacrimosa
159 příspěvků 26.10.12 11:56

@seznam.mih: No, pozoruji to na sobě, sice nejsem nějaká mašina, mám akorát větší základnu. Jakmile je člověk trochu mimo tabulky, musí upravovat. A to už si pak někdy říkám, jestli se nevyplatí investovat do švadleny a nechat si ušít pěkné šaty, které navíc nebude mít dalších x holek.

seznam.mih  26.10.12 12:03

Sakra ta paní bude mít najednou plné ruce práce :D a zakázek :D

seznam.mih  26.10.12 12:06

@Lacrimosa O šatech mi vůbec nemluvte. To pokaždé pláču, že mi to vůbec nesedí. Mám ale ve skříni spoustu látek, ze kterých se dá něco udělat a narozdíl od saka/blejzru si to dokážu vytvořit sama. Plánuju, že přes zimu si udělám několik šatiček na léto s tím, že budu mít dost času, než to ušiju :)

Ellien
1 příspěvek 30.10.12 11:50

Dobrý den, můžu taky poprosit o kontakt? Šikovná švadlena by se mi moc hodila:)! Děkuji!

el.Sally
1 příspěvek 02.11.12 12:22

Dobrý den, také bych ráda přidala žádost o kontakt:):)

Lacrimosa
159 příspěvků 02.11.12 12:55

@seznam.mih: Tak to máte fajn, že jste takhle zručná. Já bych zvládla tak maximálně sukni do gumy :D Přes ruce jsem poměrně šikovná, alespoň co se jiných prací týče, tak třeba kdybych zapracovala, zvládla bych si také něco ušít. Alespoň bych konečně byla spokojená a nosila přesně to, co se mi líbí. Ne, že bych snad momentálně nosila to, co se mi nelíbí, ale víte jak :D Někdy je to přecijen trochu znouzecnost.

Ivet9
1 příspěvek 16.11.12 20:25

Dobrý den,

jsem další v pořadí, kdo by poprosil o kontakt na šikovnou paní či slečnu, která by mi ušila šaty:) Mohu tedy poprosit o zaslání kontaktu? Velké díky:)

knizko
1 příspěvek 23.11.12 14:29

Také moc prosím o kontakt. Nesmírně děkuji, strasně to spěchá, svatbu máme za měsíc…

coff
1 příspěvek 23.11.12 16:46

Ahoj, můžu taky poprosit o kontakt? :)

halka-hk
5 příspěvků 27.11.12 10:42

Taky bych poprosila o kontakt.. Díky.

Threads
4 příspěvky 17.12.12 15:53

Paní už asi bude dost přetížená, ale pokud by to šlo, taky bych prosila o kontakt, případně web stránky. Děkuji :)

sibilla22
3 příspěvky 31.12.12 17:59
Kontakt

Zdravim
Mohla bych taky dostat kontakt na pani svadlenu
Dekuji.

zdenule0
1 příspěvek 18.01.13 11:13
Švadlena

Ahoj. Mohla bych taky poprosit o kontakt? Moc děkuju.

catena
9 příspěvků 29.01.13 16:43
kontakt

Sice mě asi přizabije :-D, ale napíšu číslo rovnou sem:736 461 755. Až budete volat, řeknete, že jsem vám dala kontakt na módním pekle. Bára

Niqvist
37 příspěvků 30.01.13 21:29

Ahoj, kolik si bere paní za ušití dlouhých společenských šatů? Moc děkuji

catena
9 příspěvků 30.01.13 21:38

Ono taky hodně bude záležet na střihu, materiálu, kolik je zkoušek a tak…myslím, že jsem dávala kolem dvojky za maturitní, ale nejsem si moc jistá je to už docela dávno

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit