Svatba - žluté šaty

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

eva.shopuje
4 příspěvky 14.09.15 14:09
Svatba - žluté šaty

Ahoj, budu se vdávat ve světle žlutých šatech. Poraďte mi, co ženichovi k černým kalhotům? Jakou košili? Chtěla jsem hnědou košili a žlutou kravatu jako moje šaty.

Najdete v encyklopedii: Žlutá barva

Reakce:

modravlocka
33 příspěvků 14.09.15 14:35

Košili zásadně bílou a když už ta žlutá, tak na kravatě. :-)

Dragon fly
400 příspěvků 14.09.15 16:44

Dala bych žlutou růži do klopy nebo kapesníček, aby to zas nepůsobilo přeladěně.

eva.shopuje
4 příspěvky 15.09.15 09:17

Přítel právě nesnáší bílou košili.. Tak jsem mu chtěla vyjít vstříc, ale přijde mi pak všechno kýčovitě přeladěné. Ještě mi napadla světle modrá košile a ta „šatová“ žlutá.. Kdyby jste holky měla některá fotku, tak sem s ní… Jsem docela zoufalá.. Myslela jsem si, že si nechám ušít šaty a podle toho vyberu chlapovi.. Ale asi jsem to měla udělat obráceně.. :D

LilyNeck
1 příspěvek 15.09.15 09:51

Hnědá by dle mého názoru působila tak nějak staromódně, radši bych žlutou kombinovala s šedou, to by mohlo působit hezky a víc svěže :)

http://www.marketplaceweddings.com/…piration.jpg

Takže košile by mohla být světle šedá a kravata buď teda žlutá nebo by taky mohla být tmavě šedá a žlutá květina v klopě :)

eva.shopuje
4 příspěvky 15.09.15 12:09

Díky! To vypadá moc pěkně.. :) Snad mi to doma projde.. :))

Betty J.
2031 příspěvků 15.09.15 12:27

@eva.shopuje: opravdu není Váš partner ochoten přistoupit na fakt, že bílá košile má cosi do sebe, zvlášť, má-li se stát součástí tak jedinečného a vysoce formálního oblečení, jakým svatební oblek nepochybně je? Šedá je sice hezká barva, ale obávám se, že v kombinaci s černými kalhotami (a pravděpodobně i sakem této barvy) bude šedá košile působit poněkud, jak to říci kulantně, zapraně, žlutá vázanka pak tento dojem ještě umocní.

gladzola
6 příspěvků 15.09.15 21:02

A jak by se mu líbilo tohle

gladzola
6 příspěvků 15.09.15 21:05

Možná by se mohla hodit pastelová barva

stricc  16.09.15 07:40

Nějaká nevěsta ve žlutých šatech je v galerii, ale nejsem si jistá, co přesně má na sobě ženich. Jen si vybavuju, že dohromady vypadali dost hezky

tinkywinky
119 příspěvků 16.09.15 08:42

Žluto šedou svatbu jsem měla. Já tedy měla k bílým šatům žluté doplňky, a protože manžel na barvy moc není, měl hodně tmavě šedý oblek a stříbrně šedou kravatu. Urputně jsme spolu ladili pouze použitou kytkou na klopě. Přimlouvám se také za kombinaci s šedou barvou, ale spíš světlou.

pani walewska
73 příspěvků 16.09.15 09:09

@gladzola Byla jsem na svatbě, kde byl téměř identicky oblečený svědek (bratr ženicha). Všichni jsme se shodli, že nám značně připomínal kačera Donalda, hlavne na fotkách.

gladzola
6 příspěvků 16.09.15 14:34

Paráda… tak to věřím… já jsem je tam dala právě na odstrašení. Jenomže on nechce bílou košili. Tak tam je asi Evin problém… nebo se pletu??

eva.shopuje
4 příspěvky 16.09.15 16:19

Děkuji. :) Chtěla jsem jen inspiraci. Nechtěli jsme být překýčeně sladění, ale ani každý v jiném. Asi by nebylo pěkné, kdyby měl přítel červenou košili a já žluté šaty. Navíc jsem mu chtěla vyjít vstříc s jeho „odporem“ k bílé košili. Já proti bílé nic nemám, ale osobně bych se také nechtěla vdávat v barvě, která se mi nelíbí. Nakonec jsme vyzkoušeli x druhů odstíhů x různých barev košil v obchodě. pokud tím kačerem Donaldem myslíte tu fotku, kde mám pán modrobílou košili a žlutou kravatu, tak se mi to i celkem líbí. K mým šatům by se to ale nehodilo a viděla bych to spíš na nějakou tématickou svatbu.
Díky všem za názory.. :))

leonella
133 příspěvků 07.10.15 10:24

Ještě k tématu… žlutá proč ne! žluté na svatebkách fandím
Ve 20. století, barevné svatební šaty představovaly cosi extravagantního, právě po žlutých sáhla řada celebrit. Jednoznačnou odbornicí na kouzelné svatební šaty je samozřejmě Elizabeth Taylor… vdávala se 8× Žlutou jako svatební barvu zvolila i Amber Tamblyn. Cynthia Nixon si zase svou partnerku Christine Marinoni vzala v zelenožlutých šatech. (viz článek - probuď labu´t)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit