Svatební boty

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanjua
1093 příspěvků 04.05.15 09:46
Svatební boty

Už jsem opravdu bezradná. Chvílemi mám beznadějný pocit, že se snažím vyřešit nemožné a možná vás to některou taky napadne při přečtení mého dotazu.

Hledám svatební boty na nízkém podpadku okolo 5 - 6 cm kvuli toho, abych nebyla vyšší než můj přítel. Ideálně sandály k lehkým antickým šatům ale tak aby byly i pohodlné a jemný pásek mi jako struna v průběhu dne nerozpůlil nohu.

Co se týká klasických svatebních bot, už jsem prohledala snad celý internet a narýžím jen na hřmotné „kačeny“ nebo přezdobené nesmysly. Dívám se na taneční boty, stříbrné by mohly vypadat hezky ale stále to není to ono…

Nevíte prosím o nečem? Boty které jsou na fotce asi zvážím ale 100% to není…

Reklama

Reklama

Reakce:

betty198
95 příspěvků 04.05.15 11:41

Letmým prolétnutím katalogu Humanicu jsem objevila tyhle:http://www.humanic.net/…a-1322815045?…

Jen pozor, jestli budete mít svatbu venku, taneční boty nejsou moc vhodné kvůli své podrážce. Jestli máte šaty opravdu dlouhé až na zem, je nutné mít podpatky? Nevypadal by dobře i klasický ‚antický‘ sandál? Bylo by to i praktičtější na měkkém povrchu…

Přeji krásnou svatbu!

Edit: překlep

nanjua
1093 příspěvků 04.05.15 13:56

Tak jsem se nakonec rozhodla pro ty d). Ušijí mi je s pevnou podrážkou, takže je budu moci mít i venku… I když jsou šaty splývavé a dlouhé, tak to chce o malý kousek prodloužit nohy, alespoň na obřad a na focení. Pro každý případ si placaté páskovky určitě pořídím, na večer jsou dobrou variantou namísto balerýn, kdyby nohy přecejen bolely. No, a kvalitní boty mi kdyžtak zůstanou, třeba pro případ, že bych se chtěla začít učit latinskoamerické tance :-D :-D

elesse
102 příspěvků 04.05.15 15:47

Nevím kde si necháváte boty šít, ale za sebe bych doporučila Kozdru v Praze, ušije co si vymyslíte, vč. podpatku a podrážky podle výběru. S botama od něj jsem spokojená

nanjua
1093 příspěvků 04.05.15 19:12

Tady: http://www.spolecenske-saty-martina.cz/

Tak jse zvědavá, snad budu mít štěstí…

Představa sice byla nějaká taková, ale neuím v takových, byť krásných botech, udělat ani krok :-(

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 04.05.15 20:17

V Ecco by ste si nevybrala? http://global.ecco.com/…ladies/heels Tie su rozhodne pohodlne :)

nanjua
1093 příspěvků 04.05.15 20:35

@LadyOfGallifrey Některé nejsou úplně zlé ale spíš si je dovedu představit na léto k vodě. Na svatbu ne.

No a na večer to vidím nějak tak… Dneska jsme se byli domlouvat a správce ranče se nám smál, že na večer všichni stejně skončíme v bazénu, tak ať si hlavně nezapomeneme plavky :-D :-D

elesse
102 příspěvků 04.05.15 22:36

@nanjua tak snad vam sednou, za tu cenu co nabizeji se snadani kozena bota usit neda. Jsem zvedava na dojmy

nanjua
1093 příspěvků 04.05.15 23:35

@elesse Dekuji, ja jsem teda napjata jak ksandy. Skepticka jsem. Dam pak vedet, jak jsem dopadla…

Linie
1766 příspěvků 05.05.15 08:43

@nanjua Škoda, že jste neobešla obchody s obuví, určitě byste někde vhodné boty našla. Místo toho jste si objednala čínské boty, které ani nemáte možnost si zkusit. Jsem zvědavá, jak dopadnete.

system_error
835 příspěvků 05.05.15 10:47

@Linie no nevím jak dopadne tazatelka, ale za a předpokládám, že nějaké obchody obešla a za b když jsem sháněla svatební boty já, v obchodě jsem nic vyhovujícího nenašla, nakonec jsem měla boty z půjčovny. Takže tomu, že by něco určitě našla, bych moc nevěřila.

viktorka_od splavu
7569 příspěvků 05.05.15 11:53

@system_error hm

nanjua
1093 příspěvků 05.05.15 16:05

@Linie Věřte, že zeptat se v diskuzním foru byla až poslední fáze :-)

system_error
835 příspěvků 05.05.15 18:13

@viktorka_od splavu jako letní boty jsou fakt pěkné, ale ke svatebním šatům mi přijdou moc neformální. Plus taky dát skoro trojku za sandály by se mi fakt nechtělo.

viktorka_od splavu
7569 příspěvků 05.05.15 18:19

@system_error nanjua chtela pohodlne sandaly k antickym satum, nizky podpatek
nerikam ze jsou to typicke svatebni boty, ale podminky imho splnuji

billie
374 příspěvků 06.05.15 18:18

@nanjua skuste pozriet este znacku unisa. Ja sa budem tiez tento rok vydavat a pacili sa mi tam viacere (ja som vyberala s co najnizsim opatkom), farba bola casto zlata, strieborna atd. Objednavala som ich cez net, postovne bolo aspon u mna zdarma.

Merida
55 příspěvků 06.05.15 21:41

Já měla svatební boty ze Spálené ulice v Praze, Střevíce a více.. velký výběr a většina moc krásná. Žádné křápy, jak bývají v salonech.

nanjua
1093 příspěvků 09.06.15 17:04

Boty dnes přišly a musím říct že se vyplatilo počkat. Jsou jak papučky. Koupila jsem si ještě bílo-stříbrné „placky“ v John Garfield ale uvidím, jestli je budu potřebovat :-) Tak mám radost

nanjua
1093 příspěvků 09.06.15 18:29
:-)

anetka-p
2 příspěvky 13.01.17 16:36
Svatební boty

Téma je sice staré, ale pro mě aktuální. Ráda bych se zeptala, kde v Praze jste nakonec koupily svatební boty. Já jsem už obešla hodně obchodů, ale nikde jsem si nevybrala. Jediné schopné boty, které se mi líbily, jsem objevila v eshopu zuzanashop.cz , ale ti jsou jen v Brně. Mohu je objednat online a do 14ti dnů vrátit a možná tam i zajedu, ale zkouším to prvně tady. Přikládám fotku, jaké boty prodává zuzanashop a jaké by se mi líbily. Pokud byste měli nějaký tip, budu za něj ráda. Chtěla bych bílé saténové boty, velikost 37. Ideálně stejné nebo podobné těm na obrázku. Fotky obuvi, co tu jsou přiloženy výše od jiných nevěst, se mi nelíbí…

Reklama

Váš příspěvek

Kurková poprvé na pražském Fashion Weeku

Nejznámější česká supermodelka Karolína Kurková vůbec poprvé... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Roláky: 8 inspirací a jedno peklo

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Že rolák není nudný jsem ukázala v předchozím článku. Samotný rolák... Celý článek

Reklama