Svatební boty

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

nanjua
961 příspěvků 04.05.15 09:46
Svatební boty

Už jsem opravdu bezradná. Chvílemi mám beznadějný pocit, že se snažím vyřešit nemožné a možná vás to některou taky napadne při přečtení mého dotazu.

Hledám svatební boty na nízkém podpadku okolo 5 - 6 cm kvuli toho, abych nebyla vyšší než můj přítel. Ideálně sandály k lehkým antickým šatům ale tak aby byly i pohodlné a jemný pásek mi jako struna v průběhu dne nerozpůlil nohu.

Co se týká klasických svatebních bot, už jsem prohledala snad celý internet a narýžím jen na hřmotné „kačeny“ nebo přezdobené nesmysly. Dívám se na taneční boty, stříbrné by mohly vypadat hezky ale stále to není to ono…

Nevíte prosím o nečem? Boty které jsou na fotce asi zvážím ale 100% to není…

Reakce:

betty198
95 příspěvků 04.05.15 11:41

Letmým prolétnutím katalogu Humanicu jsem objevila tyhle:http://www.humanic.net/…a-1322815045?…

Jen pozor, jestli budete mít svatbu venku, taneční boty nejsou moc vhodné kvůli své podrážce. Jestli máte šaty opravdu dlouhé až na zem, je nutné mít podpatky? Nevypadal by dobře i klasický ‚antický‘ sandál? Bylo by to i praktičtější na měkkém povrchu…

Přeji krásnou svatbu!

Edit: překlep

nanjua
961 příspěvků 04.05.15 13:56

Tak jsem se nakonec rozhodla pro ty d). Ušijí mi je s pevnou podrážkou, takže je budu moci mít i venku… I když jsou šaty splývavé a dlouhé, tak to chce o malý kousek prodloužit nohy, alespoň na obřad a na focení. Pro každý případ si placaté páskovky určitě pořídím, na večer jsou dobrou variantou namísto balerýn, kdyby nohy přecejen bolely. No, a kvalitní boty mi kdyžtak zůstanou, třeba pro případ, že bych se chtěla začít učit latinskoamerické tance :-D :-D

elesse
102 příspěvků 04.05.15 15:47

Nevím kde si necháváte boty šít, ale za sebe bych doporučila Kozdru v Praze, ušije co si vymyslíte, vč. podpatku a podrážky podle výběru. S botama od něj jsem spokojená

nanjua
961 příspěvků 04.05.15 19:12

Tady: http://www.spolecenske-saty-martina.cz/

Tak jse zvědavá, snad budu mít štěstí…

Představa sice byla nějaká taková, ale neuím v takových, byť krásných botech, udělat ani krok :-(

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 04.05.15 20:17

V Ecco by ste si nevybrala? http://global.ecco.com/…ladies/heels Tie su rozhodne pohodlne :)

nanjua
961 příspěvků 04.05.15 20:35

@LadyOfGallifrey Některé nejsou úplně zlé ale spíš si je dovedu představit na léto k vodě. Na svatbu ne.

No a na večer to vidím nějak tak… Dneska jsme se byli domlouvat a správce ranče se nám smál, že na večer všichni stejně skončíme v bazénu, tak ať si hlavně nezapomeneme plavky :-D :-D

elesse
102 příspěvků 04.05.15 22:36

@nanjua tak snad vam sednou, za tu cenu co nabizeji se snadani kozena bota usit neda. Jsem zvedava na dojmy

nanjua
961 příspěvků 04.05.15 23:35

@elesse Dekuji, ja jsem teda napjata jak ksandy. Skepticka jsem. Dam pak vedet, jak jsem dopadla…

Linie
1704 příspěvků 05.05.15 08:43

@nanjua Škoda, že jste neobešla obchody s obuví, určitě byste někde vhodné boty našla. Místo toho jste si objednala čínské boty, které ani nemáte možnost si zkusit. Jsem zvědavá, jak dopadnete.

system_error
815 příspěvků 05.05.15 10:47

@Linie no nevím jak dopadne tazatelka, ale za a předpokládám, že nějaké obchody obešla a za b když jsem sháněla svatební boty já, v obchodě jsem nic vyhovujícího nenašla, nakonec jsem měla boty z půjčovny. Takže tomu, že by něco určitě našla, bych moc nevěřila.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 05.05.15 11:53

@system_error hm

nanjua
961 příspěvků 05.05.15 16:05

@Linie Věřte, že zeptat se v diskuzním foru byla až poslední fáze :-)

system_error
815 příspěvků 05.05.15 18:13

@viktorka_od splavu jako letní boty jsou fakt pěkné, ale ke svatebním šatům mi přijdou moc neformální. Plus taky dát skoro trojku za sandály by se mi fakt nechtělo.

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 05.05.15 18:19

@system_error nanjua chtela pohodlne sandaly k antickym satum, nizky podpatek
nerikam ze jsou to typicke svatebni boty, ale podminky imho splnuji

billie
369 příspěvků 06.05.15 18:18

@nanjua skuste pozriet este znacku unisa. Ja sa budem tiez tento rok vydavat a pacili sa mi tam viacere (ja som vyberala s co najnizsim opatkom), farba bola casto zlata, strieborna atd. Objednavala som ich cez net, postovne bolo aspon u mna zdarma.

Merida
54 příspěvků 06.05.15 21:41

Já měla svatební boty ze Spálené ulice v Praze, Střevíce a více.. velký výběr a většina moc krásná. Žádné křápy, jak bývají v salonech.

nanjua
961 příspěvků 09.06.15 17:04

Boty dnes přišly a musím říct že se vyplatilo počkat. Jsou jak papučky. Koupila jsem si ještě bílo-stříbrné „placky“ v John Garfield ale uvidím, jestli je budu potřebovat :-) Tak mám radost

nanjua
961 příspěvků 09.06.15 18:29
:-)
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit