Svatební nehty

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

miculenka
4 příspěvky 25.01.13 09:19
Svatební nehty

Holky, případně chlapci, teď na férovku - opravdu takové svatební nehty se ještě nosí?! https://www.google.cz/search?… Jaké nehty na normální svatbu? Co si hlavně nenechat udělat. Prosím poraďte… Děkuji.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

LaalaB
708 příspěvků 25.01.13 09:24

Za mě teda jedině tohle, pokud to délka nehtu umožní. Čím jednodušší a nezdobenější, tím lepší.

xIvet
272 příspěvků 25.01.13 09:43

Mně se líbí i tyto, v jednoduchosti je prostě krása.

PavlinkaK
96 příspěvků 25.01.13 09:48

Nechte si udělat profi manikúru na SVÝCH nehtech, ideálně francouzskou, klidně i s jedním kamínkem. Kamarádka tak měla označený prsteníček, aby se ženich nespletl :-)

system_error
815 příspěvků 25.01.13 10:40

Já bych řekla, že záleží jedině na tom, aby to ladilo k nevěstě a jejím šatům, šperkům apod.
Osobně jsem pro jemné ozdobení, které nebude přeplácané (což je přiznávám dost pofidérní, vzhledem k tomu, že každý má hranici přeplácanosti jinde), ale bude zároveň trochu jiné, než co člověk nosí běžně do práce apod.

stekrtsd
4 příspěvky 25.01.13 10:42

Za mě žádné zdobení, ruce čisté a upravené a asi i bez výrazného laku.

aailyyn
807 příspěvků 25.01.13 10:55

No to je takhle těžké. Francie je nestárnoucí klasika, různé tělové, jemně růžové, takové ty „mléčné“ odstíny, to je něco podobného. Záleží, co chcete, jestli gelovky nebo upravit vlastní nehty? Pak záleží i na nich, protože jestli máte nehty krátké, tak francie udělaná do poloviny nehtového lůžka nebude zrovna to správné. A jestli jejich kvalita neumožňuje nechat si je dorůst, tak zvažte, jestli je potom ale stojí za to trápit gelovkama. Jestli máte odvahu na výraznější odstíny, proč ne. Když se to umí, všechno může vypadat dobře i blbě. Vyhnout se spoustě flitrů, malůvkám, hromadě kamínků a nekvalitně udělaným umělým nehtůM. Osobně nemusím ani příliš dlouhé nehty. Z toho, co tu je, bych brala spíš nehty od xlvet než tu francii.

kayav  25.01.13 11:32

Já měla doplňky v pudrové batvě a tak jsem s tím sladila i tento lak. Byl moc hezký a nosím do doteď. Mají to třeba v DMku za 99,–

kayav  25.01.13 11:34

Jinak gelovkám bych se vyhla, nemám je ráda, ničí nehty a na svatbu, kdy máte být spíš přirozená, se mi zdají nevhodné.

kayav  25.01.13 11:35

@xIvet Ty jsou krásné, váhala jsem mezi touto a pudrovou, nakonec zvítězila pudrová (v 11 večer před svatbou:-))

chekotay
410 příspěvků 26.01.13 11:58
@PavlinkaK píše:
Nechte si udělat profi manikúru na SVÝCH nehtech, ideálně francouzskou, klidně i s jedním kamínkem. Kamarádka tak měla označený prsteníček, aby se ženich nespletl :-)

Bože, já jsem se TEĎ zhrozil, že jsem to mohl tenkrát poplést! :-D
Jinak nehty - normální, čisté, upravené, případně bezvbarvý nebo „pleťový“ (přirozený - nevím, jak to napsat) lak.
Nalepovací nehty jsou nehezké. Stejně jako takové ty zastřižené do obdélníku.

majuss
94 příspěvků 26.01.13 14:50

Podľa mňa sú nevesty už dostatočne ozdobené šatami a účesom a šperkom, nechápem veľmi tie nechty teda

miculenka
4 příspěvky 26.01.13 20:37

Taky si myslím, že různé aplikace na nehtech se na svatbu nehodí… ani ty gelovky (co jdou poznat, že to jsou umělé nehty) ne-e

bestia
2296 příspěvků 26.01.13 20:50

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 14:08

Akitaken
4960 příspěvků 26.01.13 22:09

Šmarjá, co s takovými hrozivými a navrch přezdobenými drápy? To aby ženich už u oltáře věděl, co ho čeká, když nebude sekat latinu? :-D

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 26.01.13 22:18

@bestia @Akitaken Keby som s niecim takym prisla vo svoj svadobny den, tak sa rozhodne nedockam svadobnej noci :-D Mala som kratke nechty (asi 2 mm nad lozko) nalakovane priesvitnym lakom. Pri vytvoroch mojich svagrin a sesternic som bola samozrejme trapne nudna, ale gelovky sa mi nikdy nepacili, nevidim dovod, preco to hrotit na svadbe…

Karin
3401 příspěvků 30.01.13 09:59

Můj názor: nevěsta je „ozdobena“ už slavnostním účesem, šaty, šperky atd., k čemuž se podle mě nejlépe hodí klasická čistá úprava nehtů a rukou. Nechte si udělat celkovou manikúru (a pokud nemáte moc hezké nehty, tak začněte chodit na manikúru pravidelně a neberte to jako jednorázovku před svatbou), a nemyslete přitom jen na nehty, ale na ruce jako celek, aby byly hladké a jemné, u nehtů pak nejde jen o délku a barvu laku, ale především o to, aby měly správný tvar (přirozeně zaoblené - žádné hranaté špachtličky - a upravené), aby byla správně ošetřena „kůžička“ a abyste neměla žádné záděry apod.
Preferuji přirozený vzhled, ale pokud se vdáváte v netradičním stylu (třeba ve vínově rudých šatech), můžete klidně zkusit výraznější odstín laku. Každopádně bych vynechala samolepky, glitry, malůvky, třpytivé „kamínky“ a podobné nesmysly, které se podle mě pro zletilou ženu s vkusem nehodí :-)

Kemia
420 příspěvků 30.01.13 10:44

Podle mě jsou lepší hezky udělané gelové nehty bez kýčů než škaredé přírodní nehty. Pokud někdo nemá moc pěkné ruce, umělé je o dost vylepší. Ale samozřejmě je blbost nechat si udělat gelové jen kvůli svatbě a další den si je orvat.
Na fotce jsou nehty umělé, třpytky si odmyslete. Já na tom nic hrozného nevidím.

Mylady2
12409 příspěvků 30.01.13 10:58

Já mám nádherné a pevné svoje přírodní nehty…takže rozhodně nepotřebuji gel. Ale když má žena nehty škaredé, okousané, polámané, žluté…etc. Je lepší nechat si udělat hezkou jemnou fr. manikuru;-) šikovná nehtařka to zvládne. A propo škaredé nehty ač přirozené nejsou vhodné v žádný životní okamžik!

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 30.01.13 11:23

Mno, ak ma niekto fakt hnusne nechty (polamane, zlte atd), tak by podla mna mal najprv riesit zdravotnu stranku - lebo naplacat gel na nejaku plesen alebo nieco podobne by asi nebolo uplne vhodne…

Kemia
420 příspěvků 30.01.13 11:38

Tady je řeč o normálních nehezkých přírodních nehtech, ne plísních atp. Někdo je má od přírody zažloutlé, někdo hrbolaté, krátká lůžka…

Lenka M.  30.01.13 11:39

Ja mám vlastné nehty ohavné, umelé som mala raz a naposledy, tak sa asi budem musieť vydávať v rukavičkách :D

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 30.01.13 11:41

@kemia Jj, ved v pripade, ze to nie je nejaky nefyziologicky stav, tak v tom nevidim problem. Ale prave jedna z mojich svagrovych robi „nechty“ uz par rokov, a dost sa na to stazuje - ze ti to tie baby najprv nevyliecia, ale chcu na to gelovky, pretoze budu mat svadbu/idu na ples a podobne, lenze potom s tym maju dost problemy, plesen sa rozmnozi a je to este skaredsie :-/

Kemia
420 příspěvků 30.01.13 11:45

V tom případě je švagrová blázen, že vezme pilník na nehty s plísní. To patří k doktorce a ne manikérce. Ale pravděpodobně je řeč o žabinci, kdy se pod nekvalitně udělané nehty dostane mezi nehet a gel voda a pak vzniknou nazelenalé fleky. To jde odpilovat narozdíl od plísně, kterou s největší pravděpodobnosti nakazí i ostatní zákaznice.

JedovatéHádě
350 příspěvků 30.01.13 11:46

Já tedy rozhodně budu bojovat za právo mít na svatbě jakékoli nehty :D 

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit