Svatební šaty a vhodnost

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

mikita.miki
1931 příspěvků 18.09.13 15:21
svatební šaty a vhodnost

Zdravím - trochu tápu v tomhle zákoutí. v nespecifikovaném termínu mě čeká svatba, ovšem čas a postavu na svatbu v bílé nadýchané róbě jsem jaksi prokaučovala. teď se kolem mě budou rojit 3 malí kluci a i já jsem kdesi zanechala pel mládí. jaké šaty jsou pro takovou nevěstu vhodné? předesílám, že kostýmek, jak mi nadšeně navrhovala moje máma, nepřichází v úvahu. ten v mladších ročnících slušel snad jen S. J.Parker a představuju si ho spíš pro kategorii 40+, rozhodně bych se v něm necítila dobře, navíc mi zhola nesluší saka. možná jsem jen nenašla to správné, ale i tam, kde sedělo, to byla katastrofa. a pro upřesnění a stížení podmínek pro radu mám velikost 48. postupně to jde dolů, ale nepředpokládám, že bych se dostala na klasickou konfekční velikost, pořád mě bude hodně.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Lenka M.  18.09.13 15:32

@mikita.miki To samozrejme záleží na vašich preferenciách, ročnom období, mieste konania, duchu svatby atd atd atd, ale keď sa zamyslím, na vašom mieste by som volila šaty určite s rukávmi, možno koktejlky-pripadá mi, že je medzi nimi viac na výber medzi šatami ktoré sú krásne a pritom netlačia na pilku vypadať ako od disneyho :)

Giulietta  18.09.13 15:41

@mikita.miki

Sekhmet
1918 příspěvků 18.09.13 15:43

@Giulietta Ty první mi evokují spodní prádlo, třetí jsou příliš krátké. Druhé ovšem úžasné…

Giulietta  18.09.13 15:45

@Sekhmet Myslela som to ako tip. Tie prvé majú vhodný výstrih pre plnoštíhlu a mohla by ich nechať ušiť dlhšie a z ineho materialu. A tie tretie by tiež išli predlžiť.

Sekhmet
1918 příspěvků 18.09.13 15:46

Jo a souhlasím s @mikita.miki : Kostýmek ne. Svatba je jednou za život (tedy, ehm, měla by být) a jednou byste mohla litovat, že jste ji „odbyla“ v kostýmku. Navíc - v závislosti na tom, jak velkou svatbu budete mít, vzrůstá pravděpodobnost, že si někdo jako svou +1 přivede dlouhonohou štíhlou gazelu, která poslechla řev tady na pekle a rozhodla se že se na ohledy na nevěstu vykašle a obleče si úchvatné hedvábné dlouhé šaty (něco jako Giuliettino č. 2) a na všech fotkách bude jako nevěsta vypadat ona, a to bez ohledu na to, že uprostřed budete vy (nemluvě o tom, že fotograf může být dement a postaví ji vedle vás)

Sekhmet
1918 příspěvků 18.09.13 15:47

@Giulietta Ano, to rozhodně. Vršek těch třetích se mi líbí. I ty první vlastně. Ale ty druhé jsou stejně nejhezčí.

mikita.miki
1931 příspěvků 18.09.13 16:00

@Giulietta asi pro mě bude nejlepší střih těch druhých, možná jen trochu více projmuté, ne hned se rozšiřující pod prsama. krátké šaty asi nebudou to pravé ořechové, jsem spíš nakynuté přesýpačky a nohy nejsou právě k vystavování, sama ovšem sukně nosím často, v midi dýlce

Giulietta  18.09.13 16:32

@mikita.miki Alebo takýto výstrih.

Giulietta  18.09.13 16:33

@mikita.miki

mikita.miki
1931 příspěvků 18.09.13 16:38

@Giulietta no páni… vy jste studnice fotek :-D ty tyrkysové. to je as ono, v tom budu jak princezna… ne! carevna!!! :-D

Giulietta  18.09.13 16:49

@mikita.miki Kostým by som asi volila s nejakým slavnostnejším sakom. Ale vo veľkosti 48 by som asi išla v tých šatách.

Giulietta  18.09.13 16:53

@mikita.miki :-)

Garfie
4452 příspěvků 18.09.13 17:30

Asi bych mrkla, co v šatníku máte oblíbené a co vám sluší-a nechala si něco podobného ušít v „luxusnější variantě“. :-)

Aranel
893 příspěvků 18.09.13 19:05

@Giulietta Jéžiš, tyhle pseudorukávky ne-e… jsem pro ty, které přidala Giulietta v 16:33. (Váš nick jsem správně napsala až na 4. pokus, aargh!)

Co budou mít kluci? :)

razorblade  18.09.13 19:12

Ja bych hlasovala i pro zakryti pazi:

terkaOl
72 příspěvků 18.09.13 19:45

Odkud jsou ty fialové? Přesně v takových včetně toho pásku chci jít v sobotu na kamarádčinu svatbu :-)

Silver-Edged Axe
299 příspěvků 18.09.13 22:45

@terkaOl Také by mě to zajímalo, jsou krásné.

Kralovna Bitche
382 příspěvků 18.09.13 22:59

jumbeee  18.09.13 23:49

Bugatti
4051 příspěvků 19.09.13 00:55

Na kostýmek jste mladá, ten se hodí spíš pro matku nevěsty. Jako majitelka podobné postavy bych hlasovala pro ty krátké krajkové s kloboučkem, co postovala KralovnaBitche. A vzhledem k těm dětem snad ani ne bílé/smetanové, klidně v jakékoliv nepříliš tmavé barvě, která vám sluší.

Giulietta  19.09.13 04:26
@razorblade píše:
Ja bych hlasovala i pro zakryti pazi:

Veď je to mladá žena. Paže má pevné.

Go-lightly
3428 příspěvků 19.09.13 08:26

@Giulietta A nezáleží taky na roční době?
Já kdybych se vdávala podruhé po pětatřiceti, tak bych si oblékla úplně hladké šaty k tělu (v létě dekolt, v zimě klidně dlouhé rukávy), krémové z hedvábného žerzeje nebo tak nějak, lodičky Jimmy Choo a nápadný fascinátor sladěný s kyticí.

razorblade  19.09.13 09:17

98 % zen s velikosti 46 a vys ma paze sice pevne, ale macate. a ty holt vypadaji lepe zakryte

mikita.miki
1931 příspěvků 19.09.13 09:23

@Bugatti na ty koktejlky bych potřeboala tak extra dobré stahovačky, že by to hraničilo s korzetem s ocelovýma výztuhama, břicho po dovjčatech stojí za starou belu.
pravda, paže ač ne žádné hůlky mám vcelku pevné, ba přímo samý sval bych řekla, takže odhalené paže by asi problém nebyly.
@Giulietta šaty jsou to krásné, navíc bych si nemusela připadat,,nene­věstovsky,, k čemuž mě tak trochu svádí to, že nejsem nevinná nevěstinka, ale ona matka pluku, ač mladá, ale pořád máma 3 dětí s pelem nevinnosti a dívčí věk v čoudu.
@Aranel kluci? maloši budou v tu dobu ještě kočárkoví, pravděpodobně sotva batolata, takže tam se pojede na pohodlí, žádný smoking jak jsem tu jednou viděla foto miminek, ale košilky se sametkou a ušiju jim nějaké hezké gatě z lepší látky. starší už bude mít oblek rpo děti, nebo alespoň hezkou vestu, oblekové kalhoty.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit