Svatební šaty - ano či ne

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

daymare
25 příspěvků 15.02.15 19:08
Svatební šaty - ano či ne.

Zdravím! Momentálně řeším dilema. V září se mám vdávat, ale už asi před měsícem jsem si pořídila svatební šaty (viz fotka). Při zkoušce jsem z nich byla úplně nadšená, teď když je vidím na fotce, začínám se obávat, jestli jsem neudělala chybu. Mám mít svatbu v kostele a nevím, jestli se na takovou příležitost hodí tak velký výstřih. Většina kamarádek mi vyčítá ten materiál - satén je prý už naprosto out. :-( Jsem z toho už celkem zoufalá. Další kamarádka mi nutí k vypůjčení své svatební šaty, ale to jsou klasické šlehačky, kterým jsem se za každou cenu chtěla vyhnout. Budu vděčná za každoi radu a názor.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.02.15 19:17

Za sebe přiznávám, že se mi střih šatů jako takový líbí. připadají mi jako old hollywood, tam se nosil satén a takové to řasení vepředu. úplně k nim vidím nějakou tu kožešinovou štolu :-)

satén rozhodně out není, out je ten hnusný „satén“, který se kupuje na tržnici. tento vypadá soudě dle splývání dost dobře.

problémy, které vidím: v kostele v tom zřejmě zmrznete, pokud svatba nemá být v největším vedru v červenci, stejně si na ně budete muset něco pořídit a to vůbec nevím co (krom té štoly), aby to vypadalo dobře a stylově.

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.02.15 19:22

Ještě ps: jsou opravdu hodně zdobené a proto bych k nim viděla prakticky žádné šperky. snad nějaké naušnice nebo něco do účesu.

myslím, že kvůli té zdobenosti tady asi nezískají obdiv.

daymare
25 příspěvků 15.02.15 19:27

Moc děkuji. S tou štolou a šperky máte určitě pravdu. :-)

bestia
2296 příspěvků 15.02.15 19:27

Mna strasne rusi ze na tej fotke mate medziprsnu ciarku mimo najnzsieho bodu vystihu, ale snad je to len na tejto fotke a vs kutocnosti nie
a k satam, odstranila by som z nich vsetky tie kamienky trblietky cingrlatka, nepaci sa mi to

Giulietta  15.02.15 19:28

@daymare Ja by som na Vašom mieste v nich išla. Zložila by som retiazku, dala výrazné náušnice a náramok. V šatách po kamarátke by som sa v žiadnom prípade nevydávala, ani keby boli Dior.

Giulietta  15.02.15 19:35

@daymare ps a ja by som na tých šatách nič nepárala, ja by som ich nechala tak ako sú.

stará
68 příspěvků 15.02.15 19:40

Máte v šatech úzká ramena, ta ramínka to jen podtrhují. Budete mít závoj?

Giulietta  15.02.15 19:41

@daymare Ešte pre Vás odkaz, aby ste videla, že ten strih a materiál teraz out skutočne nie sú.
 http://sophiatolli.com/…dal-dresses/

daymare
25 příspěvků 15.02.15 19:42

Závoj zatím nemám, nanapadá mě, jaký by se k nim hodil…

daymare
25 příspěvků 15.02.15 19:44

@Giulietta moc děkuji! :)

stará
68 příspěvků 15.02.15 19:47

Záleží, jak plánujete vlasy - ale možná by závoj ze zadní části hlavy (taková jen na záda) vykryl opticky ramena.

Ale jestli je svatba až v září, poohlédněte se po jiných - svatebními šaty byste si měla být stopro jistá.

DanielaS
4603 příspěvků 15.02.15 19:50

Out neout, pokud se vam libi a na tele je vam ten saten prijemny, nenechte se odradit. Me na nich rusi, ze ten ozdobny pas je tak nazdobeny, ze to ztlustuje telo tam, kde by se melo zuzovat.

sasanka.hajni
1 příspěvek 15.02.15 19:51

Mně se ty šaty líbí :) zdají se mi tedy trochu dlouhé.

Giulietta  15.02.15 19:53
@stará píše:
Ale jestli je svatba až v září, poohlédněte se po jiných - svatebními šaty byste si měla být stopro jistá.

Píše, že si je istá. Kamarátka, čo Vám cpe svoje svadobné šaty ako jedinné najsprávnejšie, by možno rozhodila aj mňa. Aj keď ja by som ju asi poslala s jej šatami, tam kde slnko nesvieti. :-D

Jiná Realita
13791 příspěvků 15.02.15 19:55

Na kamarádky nelze se 100% spoléhat, i když to myslí dobře. byla jsem na svatbě, kde se nevěsta ještě pochlubila, že jí šaty vybírala kamarádka…a byly fakt strašně nehezké, hrozně jí neslušely a vůbec neseděly. nevěsta sama je typ „mikina a tenisky“ a nějak jí nikdy na módě nezáleželo, tak si nechala poradit, no :(

stará
68 příspěvků 15.02.15 19:55
@Giulietta píše:
Píše, že si je istá. Kamarátka, čo Vám cpe svoje svadobné šaty ako jedinné najsprávnejšie, by možno rozhodila aj mňa. Aj keď ja by som ju asi poslala s jej šatami, tam kde slnko nesvieti. :-D

Píše, že si byla jistá na zkoušce a teď, že už neví - jasný, může to být i tím, že do ní rejpe kamarádka, co chce udat svoje šlehačkový.

cerruti
434 příspěvků 15.02.15 19:57

@daymare kamarátka ne kamarátka, šaty na vlastnú svadbu ani po vlastnej sestre:-)

daymare
25 příspěvků 15.02.15 19:58

Dlouhé jsou, protože k nim zatím nemám botky na podpatku a tady jsem si je kvůli běhání sem a tam k foťáku nebrala. A jak říkám - byla jsem z nich nadšená dokud mi je kamarádky brutalně nezkritizovaly.

DanielaS
4603 příspěvků 15.02.15 20:00

A kritizovaly konkretne neco jineho nez saten?

shirla
878 příspěvků 15.02.15 20:02

Šaty se mi líbí, ale jen pokud vám je cca 30+, pokud je vám méně, přijdou mi usedlé. Ale jinak sedí pěkně, satén nevadí. Záleží jak je doladíte dál. Jiné bych nepořizovala.

daymare
25 příspěvků 15.02.15 20:03

Ano - že v nich mám tlusté ruce a že jsou moc obyčejné - ať uz to znamená cokoli. Také ty sklady na břiše.. Bylo toho víc, ale tohle je asi to nejdůležitější.

Giulietta  15.02.15 20:05

@daymare Tie sklady na bruchu zmiznu ak si dáte pod to hladký korzet. A obyčajné nie sú, ak to porovnávate s prešľahanou šľahačkou, tak áno, ale ináč nie.

daymare
25 příspěvků 15.02.15 20:06

@shirla Je mi čerstvě 25. :-D

Giulietta  15.02.15 20:07

@daymare

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit