Svatební šaty pro nerozhodnou nevěstu

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Veselinka77
5 příspěvků 04.08.12 17:20
Svatební šaty pro nerozhodnou nevěstu

Ahoj! v říjnu se vdávám:-) A jako ve všem, co se týká oblékání na významnější spol. události, jsem hrozně nerozhodná co dát na sebe. A toto je svatba, navíc moje. Potřebuju od vás radu do začátku, do kterých svatebních šatů se podle vás určitě NENAVLÍKAT, abych nebyla moc mimo. Ale pozor, nejsem zastánce být za každou cenu jiná, upozornovat na sebe.. Chci od odbornic poradit, kterým směrem se dát. Protože jak jsem tak pročítala názory na fórech, střih a lá korzet a široká sukně (šlehačka) je dost odsuzován. Ale uznávám, je v tom skoro každá. No ale, asi je to univerzální, pohodlné..nebo nevím proč v tom většina holek i s hezkými postavami končí. Nemám „problematickou“ postavu, jsem něco mezi 36-38, normál prsa 75B (teda ne že bych nebrala céčka:-). Takže teoreticky, můžu fakt do všeho. aspon myslím. Proto tak tápu. Do toho jsem dostala do jednoho pražského salonu Voucher na slevu (do Venésis), takže nejdřív začnu tam a doufám, že nebudu muset už jinam. Popravdě, moc se mi nechce obíhat celou Prahu. Na webovkách mají slušnou nabídku http://www.venesis.cz/…kolekce-2012, tedy co do střihů..nádherná je ta kolekce San Patrick! Ale fotky můžou klamat a nemusím mít nutně značkové. Kdyby se vám chtělo, prosím, mrkněte tam a pošlete mi tipy, co tam mám rozhodně zkusit, nebo naopak co ne. Láká mě víc pochopitelně něco zajímavého, netradičního, ale nejsem exibicionistka, nepotřebuji nic až tak extra, to bych si nechala šaty ušít. Ale to se mi nechce, když je tu tolik půjčoven. díky za tipy!:-)

Reakce:

kitti1
22 příspěvků 04.08.12 17:38

Pokud se vám některé šaty nebo typy šatů líbí, tak
do nich běžte. Předpokládám, že soudná jste snad dostatečně a tudíž rady, aby šaty dobře seděly a nikde vám neodstával korzet nebo nevyjížděly špíčky, jsou asi zbytečné a nějak nerozumím tomu, proč potřebujete mít odsouhlasený výběr zde od pekla jen proto, že určitý střih šatů je zde odsuzován. Pokud se vám líbí a bude vám slušet, tak na něm nevidím nic špatného. Také budu jednou šlehačková nevěsta, ale proto, že po takových šatech opravdu sním, jsem romantický typ a protože vím, že v jednoduchých šatech bych se dobře necítila, ale ne proto že to někde někdo odsoudil nebo doporučil. Proboha, peklo není žádné boží desatero

uu  04.08.12 18:03

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:15

ad. Adéla
163 příspěvků 04.08.12 18:41

Mě se z toho odkazu cos sem dala nejvíc líbí šaty Divina Sposa, pak 24-c, 4-c, a pak ještě 22-b. Ale nevím jaký máš vkus a souhlasím s @uu že by bylo lepší kdybys sem dala nějaké šaty, které se ti líbí a my pak napsaly které z tvého výběru se nám líbí. :-)

Veselinka77
5 příspěvků 04.08.12 18:49

Holky uznávám, že chci moc když vás honím kamsi na web..tak jsem si s tím už trochu pohrála a přikládám menší výběr sem. snad to uvidíte. no nakonec se mi i ty s tou širší sukní líbí..ale jen tím, že mají nějaký zajímavý detail. díky za reakce:-)

Dahllie
2222 příspěvků 04.08.12 19:25

Hlavně je potřeba si pod čaty pořídit dobré prádlo, nějak se mi nechce věřit tomu, že by konfeční velikost 36 potřebovala obvod 75, jedině za předpokladu plaveckého hrudníku.
Na fotkách budou šaty určitě vypadat líp, kolikrát mají modelky prodlužované nohy (je to i jednom starém článku tady na pekle), takže je třeba je vidět na sobě a víc než na nějaké trendy bych dala na to, co se líbí mně osobně a v čem se budu dobře cítit.

Coraline
1980 příspěvků 04.08.12 19:33

Krásné jsou na těch fotkách v podstatě všechny. Proč? Protože tyhle fotky jsou typická ukázka photoshopem prodloužených nohou - zaměřte se na poměry těla modelky a představte si, jak dlouhatánské nohy by pod tím musela mít. Takže takhle v tom normální žena nikdy vypadat bohužel nebude (realistická je jen ta na louce). Radím dojít si tam a zkoušet a zkoušet. A vzít někoho, kdo vás v tom třeba i nafotí a pak to doma promyslet. Nebo případně i hodit sem a my můžeme napsat, co se k vám hodí a co nebrat.

Coraline
1980 příspěvků 04.08.12 19:34

@Dahllie Tak jste mě předběhla s těma nohama :).

uu  04.08.12 19:49

.

Příspěvek upraven 10.08.13 v 14:14

Linden  04.08.12 20:02

Najviac sa tu bavím jak sa tu ludia prejavujú nesvojprávne. Chcú sa vtesnať do niečoho čím oni sami nie sú, hlavne nech je „móda“. @Veselinka77 choďte do požičovne a vyskúšajte celé desiatky šiat, od toho požičovne sú! skúmajte čo je blízke Vám!! Je to Váš deň a až na to prídete, až nájdete šaty, ktoré ukážu kto ste, ucítite to… (-: veľa šťastia

skuran
44 příspěvků 04.08.12 20:39

Veselinko, byt Vami bych si rozmyslela, na co vsechno saty chcete. Pokud v nich absolvujete jenom obrad, jsou vleckove siroke jako na obrazku v pohode; ale jestli si v nich chcete uzit cely den a vecer poradnou veselku, doporucovala bych neco s jednodussi sukni, v cem se budete moct normalne pohybovat nebo posadit.

A taky bych byt Vami nezatracovala svadlenu, ty mimoprazske casto byvaji levnejsi (a kvalitnejsi) nez salony, a nemusite delat stylove (ci velikostni) kompromisy.

Me osobne Vami uvedene obrazky zas tak neoslovuji, myslim, ze nevesta v realu v nich bude vypadat podstatne jinak, a pripadaji mi takove krasne, ale bez napadu. Osobne se mi libi moc svatebni saty s odhalenymi nebo krajkovymi zady; (zbytek pak muze byt naprosto decentni), prijde mi to vtipne, protoze jeste budete cely obrad otocena ke svatebcanum zady:)

Kazdopadne gratulace!

Chany
871 příspěvků 04.08.12 21:12
Mně

Se líbí ty druhé odshora. Ale těžko radit- je budoucí nevěsta stejný typ? Výšku postavy nikde nevidím. Na malé postavě budou šaty vypadat jinak.Chce to si ujasnit i plánovanou kytici, účes- to všechno dělá konečný výsledek. Do jisté míry hraje roli i věk. A chtělo by to zrovna myslet na nějakou pelerínku, kdo ví, třeba bude počasí i na kožíšek. Času je relativně dost, užila bych si to obíhání a zkoušení. Nejlepším rádcem bude zrcadlo…

nava
16 příspěvků 04.08.12 21:27

Já rozhodně doporučuju mít s sebou foťák a někoho, kdo Vám na rovinu řekne, jak v tom vypadáte. Ale hlavně dobře fotit, fotit, fotit. Pak si k tomu v klidu sednout a probrat to. Zjistíte totiž, že ono i to zrcadlo je zrádné a co se Vám strašně na sobě líbilo ve studiu, na fotce třeba zvýrazní každý špíček, udělá Vám široká ramena nebo boky nebo Vám třeba nebude lichotit konkrétní barva. Nebo třeba budou na té fotce vidět jen ty šaty a Vy ne, zapadnete do nich. Pokud jste fakt bezradná, vyzkoušejte co nejvíc střihů, ony se ty pravé šaty na té fotce pak samy nějak „vyloupnou“. :)

ad. Adéla
163 příspěvků 04.08.12 21:39

Z těch co si sem dala se mi nejvíc lící šaty č.5 :)

system_error
815 příspěvků 04.08.12 21:48

Tak na fotkách se mi líbí ty 2. od shora a pak ty 5 a 6. Jinak já mám svatbu za sebou teď v květnu a osvědčilo se mi, nechat se vyfotit ve vybraných šatech a pak se rozhodovat v klidu u PC. A je fakt, že v reálu pak ty šaty vypadají kolikrát jinak (obvykle méně efektně). Jo a opatrně s velikostma, někde mají tendence tvrdit že se to sešněruje a bude to dobrý. Někdy možná ano, ale někdy taky ne -jedna moje známá tak celou dobu popotahovala korzet nahoru, protože jí to nahoře nedrželo.
A taky doporučuju ten článek tady na pekle jak na něj odkazovala uu.
Já jsem měla půjčený šaty s krajkovaným korzetem a širokou sukní, prostě proto, že se mi tenhle styl líbí.

MUDr.Lant
389 příspěvků 04.08.12 22:36

Já bych si podle obrázku vybrala šaty č.2.
Nedávno (březen) jsem s kamarádkou absolvovala návštěvu několika sv. salónů v Praze. Nakonec jsme zakotvily v Nevěstě, kde byly asistentky opravdu vstřícné. Kamarádka si nakonec vybrala korzetové šaty, které nemají šlehačkovou sukni, ale skuni dekorovanou krajkou. Šaty jsou zajímavé a vkusné.
Jak zde padlo již několikát, vemte si s sebou někoho, kdo bude mít v ruce foťák a koule na to, říci Vám: toto fakt ne, vypadáš jako dort a pod.
Hodně úspěchu při výběru!

eless
1059 příspěvků 07.08.12 08:28

Suhlasim s nava. vyskusat viac typov siat a pripadne to aj na fotit. vazne niektore vyzeraju inak na fotke a inak v zrkadle (jemne detaily ako zdobenie krajkou a pod.)

Sibyla
2639 příspěvků 07.08.12 08:35

Já prostě nechápu, proč se někdo ptá na radu docela cizích lidí, kteří ho ani okem nezahlédli, natož aby znali jeho vkus. Proč by měl náš názor mít nějakou váhu?

sturnus_vulgaris  07.08.12 14:16

Stejne se nevyhnete tomu, abyste si nejen ty vysnene saty, ale v podstate jakekoli saty, vyzkousela. Fotky klamou nejen z duvodu, ktere tu uvedli moji predpisatele, ale i proto, ze ty saty jsou casto v salonech uz x krat upravene a nektere upravy uz jsou definitivni.
Tim vas nechci uvrhnout do deprese, ale aspon tuhletu zkusenost jsem mela ze salonu ja. Co ale bylo pozitivni, ze me casto velice mile prekvapily modely, kterych jsem si na vesaku sotva vsimla.

Verim, ze az vam neco fakt padne, nebudete ani potrebovat poradce, nicmene jit zkouset s nekym, kdo to s vami FAKT mysli dobre a kdo se vkusem aspon ramcove shoduje s vami, je k nezaplaceni.
Na druhou stranu, i bez toho se lze obejit. Je to bohuzel spis vyjimka, ale v salonu, kde jsem si pujcovala svatebni saty nakonec ja, byla ocividne velmi zkusena pani, ktera mela v oku nejen tu nevestu, ale i saty, ktere mela na provozovne. Vubec se nezdrahala rict, ze mi to neslusi, nepresvedcovala me o opaku, pokud jsem se v necem necitila…
Naproti tomu v jednom salonu jsem byla svedkem toho, jak prodavacky (neprilis oskarove) presvedcovali jednu budouci nevestu, jak ji to sekne. Neseklo, fakt ne. Takze jsem pelasila jinam.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit