Svatební šaty z eshopu

Fotoalbum tématu (8) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

labella
2 příspěvky 07.01.14 22:38
svatební šaty z eshopu

Ahoj,
prosím o Vaše zkušenosti s koupí svatebních šatů z eshopu, případně i doporučení, z kterých jste vybíraly? Cenová relace max. 6 000 Kč.
Děkuji :-)

Reakce:

pabylka
880 příspěvků 07.01.14 22:44

Svatobné šaty by som v eshope nekupovala. Podľa mňa je to trochu risk. Predsa len, človek ich kupuje raz (niekto i viackrát :) za život, spoľahlivejší je kamenný obchod, alebo krajčírka. Ja som si dávala šiť a vyšli ma na 5000Kč ( pred dvoma rokmi).

Dahllie
2222 příspěvků 07.01.14 23:31

Přesně, jestli chcete něco jednoduchého, tak za tu částku vám je krejčová ušije.

Linie
1700 příspěvků 08.01.14 09:31

Doporučuji si přečíst články, které tu jsou o svatebních šatech.
Z vlastní zkušenosti /mám svatební atelier/ nedoporučuji koupit šaty, které si nemůžete předem vyzkoušet a prohlédnout.
Zejména asijské eshopy používají cizí fotografie a skutečné šaty vypadají zcela jinak.
Svatební šaty jsou asi těmi nejdůležitějšími v životě a měly by perfektně sedět. I při důkladném změření bohužel nejde na dálku ušít šaty, které hlavně přes prsa dobře sedí.

Esmee
4372 příspěvků 09.01.14 00:15

Jak píše Linie, pozor na asijské eshopy typu DHgate a jiné eshopy, které z Asie dovážejí ve velkém. Na fotkách jsou sice nádherné šaty, ovšem ne ty, co Vám pošlou, pak Vám dojde zmuchlané cosi, ze kterého odpadávají nalepené kamínky, střih absolutně nesedící, prostě je vidět, že na šatech se šetřilo kde se dalo a byly ušity horkou jehlou…

Moir
1800 příspěvků 09.01.14 08:27

@Esmee nelze nesouhlasit, nicméně, taky jedna pozitivní zkušenost, kamarádka se vdávala v září, šaty si nechávala šít na míru před lightinthebox, tyto a výsledek byl velmi dobrý, přes prsa to úplně nesedělo, to je pravda, ale nijak tragicky, nejspíš by to spravila lépe sedící podprsenka

Jana Enya
7 příspěvků 09.01.14 16:23
záleží na eshopu

Asi hodně záleží na e-shopu, za samozřejmost pokládám, že pokud Vám šaty nebudou, lze je bez problému a bezplatně (bez platby dopravy od vás a k vám vyměnit)…Jinak bych šla rovnou radši ke krejčové…

skylor
159 příspěvků 09.01.14 16:33

Kupovala jsem za 3500 Kč na mango.com - došly za tři dny, kvalita super (měly živůtek posázený flitry a korálky a výšivka byla precizní). Shoda obrázku a reálu maximální.

Amun
888 příspěvků 09.01.14 17:04

Za sebe bych řekla, že než riskovat eshop, tak si je raději jen zapůjčím - i pokud se někdo vdává vícekrát, ještě jsem neviděla, že v tom samém modelu. Je škoda si svatbu kazit tím, že vyhodíte 5 tisíc za model, který připomíná zmuchlanou košili. Ano, jsou výjimky, ale nikdy nevíte, že se do těch kvalitních šatů trefíte zrovna vy. A plně souhlasím s tím, že zrovna svatební šaty pořizovat bez zkoušení se nemusí vyplatit - viz ta fotka nahoře, kdy hubená slečna vypadá v korzetu jak vodovodní trubka, protože jí totálně nesedí. Kdysi jsem si kupovala z eshopu kimono, a věřte mi, že byste ho podle fotky opravdu nepoznala :D

Beruska_bez_tecek
704 příspěvků 09.01.14 21:04

Já bych si na netu svatební šaty nekupovala ani náhodou. Je to velký risk a lepší než mít svatbu zkaženou tím, že přišly mizerné šaty, že si je budete celý den vytahovat nahoru, budou pro vaše vysněné boty krátké…je lepší si šaty buď půjčit nebo nechat ušít.

Mám zkušenost s půjčením šatů. Přes skřípění zubů jsem nakonec do šatů investovala nemalé peníze (půjčovné bylo zhruba dvakrát vyšší než jsem původně plánovala), ale!! šaty byly z kvalitního materiálu, lehoučké, nic z nich nikde nelezlo, ač byly bez ramínek tak nepadaly dolů ani během tance a na fotkách-momentkách, kde jsem v předklonu mně živůtek pevně sedí a nic nežádoucího není vidět. Podruhé (ale to je jen zcela hypotetické podruhé) bych udělala to samé: buď bych si půjčila dražší model nebo bych si nechala ušít nějaké úplně jednoduché šatky z dobré látky.

TerezaFin
755 příspěvků 10.01.14 17:50

Tiez som nasla jeden priklad, preco nekupovat saty z neovereneho e-shopu! aj ked sa nejedna o svadobne, je to des…

Linie
1700 příspěvků 10.01.14 18:00

Někdy je to podobné i u těch ověřených.
Každý rok mi přijdou plačící nevěsty 1-2 týdny před svatbou s tím, že objednané šaty nesedí. Někdy je velmi pracné vůbec šaty upravit. Rozpárat, zabrat a znovu sešít. Jsou z několika vrstev, s kosticemi, někdy vyšívané…
Vrcholem byly šaty v pase větší o 16cm!

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 10.01.14 22:09

Svagrova si davala sit saty „na mieru“ z „anglickeho eshopu“. Prekvapivo prisiel hadr, ktory jej bol maly cez prsia, velky v pase, rukavy, ktore mali byt podla obrazku dlhe, koncili tesne nad laktom a boli asi o 3 cm uzsie, takze tade neprecpala ruku, a sukna bola o 15 cm dlhsia (to sa zial netykalo spodnicky, ta mala spravnu velkost :-D ) Velmi vyhodny kauf - superlacne saty za 4000, dalsi material a upravy skoro za 3000, no nekup to 8-)

philld
3 příspěvky 14.03.15 05:43

Toto je taky super:)

Go-lightly
3428 příspěvků 14.03.15 09:00

Já bych to neriskovala v žádném případě. Jak nesnáším půjčovny, tak kdybych měla na vybranou mezi půjčovnou a e-shopem, tak jdu tam, kde si šaty můžu zkusit. Jedna věc je, že ta čínské shopy jsou hrozné hadrárny. Ale ani ten nejsolidnější mi nezaručí, že moje představivost je spolehlivá: kolikrát vidím v krámě oblečení, už se v něm vidím krásná, a pak si ho zkusím a vypadám jak chmelová tyčka. Takže určitě zkoušet, zvlášť svatební!

koritsi
287 příspěvků 14.03.15 09:52

No já bych možná prubla britský Monsoon, mají sekci wedding. Kamarádka odtamtud měla svatební šaty a byly nádherné. Téměř všechny šaty jsou navíc z hedvábí.

Iv_Sm
1432 příspěvků 14.03.15 13:23

http://www.modnipeklo.cz/…saty-z-ciny/

outfity
43 příspěvků 16.03.15 11:25

Já mám šaty šité na míru, taky jsem přemýšlela nad e-shopem, ale nakonec jsem si netroufla :)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit