Švec/obuvník - Olomoucký kraj

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

real.blond
6688 příspěvků 07.08.12 22:40
švec/obuvník - olomoucký kraj

Pekny vecer vsem :-)

Pekne prosim, smutne koukam, neznate nahodou v Olomouckem kraji obuvnika, kteremu se nebojite sverit drazsi a drahe boty (10tis a vys)? Zacinam byt pomerne zoufala, zatim jsem se setkala pouze s tim, ze mi obuvnik boty doslova znicil a mne zustaly oci pro plac. Do Prahy jezdim nekolikrat do roka, ale vzdy jen na vikend. Pokud by mi nezbylo nic jineho, privezla bych boty tam (jde mi zejmena o profesionalne provedene podrazeni bot a vymenu podpatku), ale nejsem si jista, zda v Praze funguji obuvnici i o vikendech a v tak kratkem case by to zvladli. Moc dekuji za jakekoliv doporuceni!

Reklama

Reklama

Reakce:

real.blond
6688 příspěvků 13.08.12 15:58

Opravdu nikdo o nikom nevi? :-( ani v Brne?? Diky moc.

Gorilka
705 příspěvků 13.08.12 19:01

ALAN KVASNIČKA
ZAKÁZKOVÁ VÝROBA OBUVI
PŘÍSTAVNÍ 55
635 00 BRNO - BYSTRC
tel: 776709059, 546212784
mail:a_kvasnic­ka@volny.cz
IČO: 40970591 DIČ: cz 7008103850

real.blond
6688 příspěvků 13.08.12 19:43

Diky moc za typ! Mate osobni zkusenost?

catherinne
12980 příspěvků 13.08.12 21:32

Znám úúúžasného ševce, vážně je jednička, ale nevím jak o tom víkendu. Normálně tam nebývá. Chodím k němu řadu let, např. mi i zužoval kozačky přes lýtko. Podrazení a podpatky mi taky dělal. Protože jsem letitý a stálý zákazník, podpatky mi dělá i na počkání. Ale je to Praha, Nusle, tak když tak mi dejte vědět kdy přijedete a já to zkusím zjistit.

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.08.12 22:41

Možná by šlo poslat boty poštou. S některými lidmi se na tom lze domluvit.
PS: Škoda, že nesháníte dobrou návrhářku z olomouckého kraje. Hned bych Vám doporučila Brigitu Ročňákovou ;-)

real.blond
6688 příspěvků 13.08.12 23:09
@MP Barbucha píše:
Možná by šlo poslat boty poštou. S některými lidmi se na tom lze domluvit.
PS: Škoda, že nesháníte dobrou návrhářku z olomouckého kraje. Hned bych Vám doporučila Brigitu Ročňákovou ;-)

Barbucho, diky za doporuceni! Pani NAVRHARKU jsem zadala do vyhledavace a tleskam jeji tvorbe! Doufam, ze jste jeji doporuceni myslela ironicky :) ale kdyz jste na toto tema narazila - doporuceni na opravdu sikovnou svadlenku v Olomouckem kraji bych velice uvitala! Ani nemusi byt tolik kreativni jako pani Brigita :))

MP Barbucha
3716 příspěvků 13.08.12 23:11

@real.blond
O paní Brigitě je zde na Pekle několik článků, je to taková místní legenda :-) Jinak tuším, že by snad mohla poradit @Zoe, je zhruba z toho konce republiky, pokud si to tedy dobře pamatuji. Já bohužel nevím.

real.blond
6688 příspěvků 13.08.12 23:16
@MP Barbucha píše:
@real.blond
O paní Brigitě je zde na Pekle několik článků, je to taková místní legenda :-) Jinak tuším, že by snad mohla poradit @Zoe, je zhruba z toho konce republiky, pokud si to tedy dobře pamatuji. Já bohužel nevím.

Vazne jste mne pobavila :)) palec nahoru! :) pani „navrharka“ mne odzbrojila uz fotkou sve osoby, dal jsem radeji nekoukala, snad jsem neudelala chybu!

Zoe
316 příspěvků 14.08.12 17:01

@MP Barbucha @real.blond Myslím, že vám nepomohu, protože Frenštát je od Olomouce vzdálen asi 1 hodinu jízdy autem.
Opraváře bot máme dobrého, zatím jsem byla spokojená, ale drahé boty jsem tam opravovat nenechávala, protože prostě takové nemám. Švadlenu znám u nás vynikající, ale jezdit za ní hodinu, to je asi příliš.

real.blond
6688 příspěvků 14.08.12 21:25
@Zoe píše:
@MP Barbucha @real.blond Myslím, že vám nepomohu, protože Frenštát je od Olomouce vzdálen asi 1 hodinu jízdy autem.
Opraváře bot máme dobrého, zatím jsem byla spokojená, ale drahé boty jsem tam opravovat nenechávala, protože prostě takové nemám. Švadlenu znám u nás vynikající, ale jezdit za ní hodinu, to je asi příliš.

Diky za ochotu:) ale Frenstat je opravdu trochu z ruky, nejezdim timto smerem vubec, v tomto ohledu je pro mne schudnejsi Praha. Ale diky moc! :)

Reklama

Váš příspěvek

Dior v Tokiu sází na sakurové květy

Luxusní značka Dior otevřela svůj největší obchod v dalekém Tokiu.... Celý článek

Reklama

Poslední článek:
Co to je Greenery a jak ji nosit?

Autor: Admin Módnípeklo.cz

Zelenkavá barva je k vidění úplně všude. Stala se totiž barvou roku... Celý článek

Reklama