Světlý korektor

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

aailyyn
807 příspěvků 28.01.16 10:32
Světlý korektor

Název asi říká to nejdůležitější. :-) Vaše tipy na dostatečně světlý korektor z drogerie? Tekutý, pod oči, takže může mít klidně i rozjasňující funkci. (Beru tipy i na Avon, Oriflame, s jejich dekorativkou nemám v zásadě nic moc zkušenosti, ale právě proto, že jsem to už před nějakou dobou v podstatě přestala kupovat, se možná zlepšili.) Jsem ochotná si připlatit. Používala jsem korektor v peru od Astoru, který Astor zrušil a nahradil nějakou nehorázně oranžovou vymyšleností s podivným aplikátorem.

Reakce:

arwenn
426 příspěvků 28.01.16 10:44

Catrice.

ještěřička
2366 příspěvků 27 inzerátů 28.01.16 14:10

Tenhle od Astoru je hodně světlej.

Mofu
1041 příspěvků 28.01.16 14:40

@ještěřička ten mám a je v pohodě

paktofonika  28.01.16 17:39

Z drogérie určite doporučujem Catrice Camouflage liquid. Kryje veľmi dobre, odtieň 010 je svetlý svetlý svetlý, je za pár korún, vydrží celý deň. Nemám mu čo vytknúť. V drogérii som nič lepšie nenašla.
Ak si chcete priplatiť doporučujem Urban Decay Naked skin. Dostala som ho na Vianoce a používam ho každý deň. Dobre kryje, mám odtieň Fair a je svetlý svetlý svetlý :)vôbec ho na pleti necítim no a drží ako pribitý celý deň.
A kamarátka si veľmi chválila Maybelline Age rewind Eraser, ten sa u nás ale nepredáva, keď tak eshop.

!!!No a ešte by som dodala, že nieje nutné na všetko zakladať nové vlákno, kľudne ste sa mohli opýtať vo vlákne kozmetika.

Karja
4766 příspěvků 28.01.16 17:41

@aailyyn Mimo drogerii doporučuji Panstick, mají hodně odstínů a je hodně krycí ale mastný, takže pro suchou pleť dobrý, pro mastnou asi spíš ne.

paktofonika  28.01.16 17:43

@Karja Myslíte Max Factor alebo Make Up For Ever? Ja som Max Factor Panstick v drogerii videla.

aailyyn
807 příspěvků 28.01.16 17:53

Pardon, fakt nevím, jestli se tu tu teda někde v nějakém tématu už neřešilo, ale přišlo mi to fajn kvůli přehlednosti, třeba ty rady budou dobré ještě někomu. Tmavé make-upy, pudry, korektory, to je takový evergreen českých obchodů.

Díky za dosavadní tipy, líbí se mi Astor (holt své vyzkoušené), jsem ochotná si případně připlatit i za parfumerii, jen jsem poněkud hamižná platit poštovné za objednávku přes net. :-D
Ještě bych dodala, že sice mám dost kruhy pod očima, ale taky suchou pleť, takže to nemusí být úplně strašně moc krycí, vypadat jako nahozená omítkou netoužím. :-) (Je mi pětadvacet, na mastnou pleť netrpím. Zato „trpím“ na téměř sněhurkovsky bílou kůži a pro představu, Rimmelácká korektorová „tužka“ by byla docela fajn, ale je na mě tmavá.)

Karoleenah
2322 příspěvků 29.01.16 16:11

Já používám jako univerzální korektor na vše už dlouhou dobu Dermacol Make-Up Cover, odstín 208. Světlý je dost, ale není tekutý. Vždycky jen vklepu malinké množství prsty kde je potřeba a kryje teda fest, vůbec si nedovedu představit, že bych si tím natřela celý obličej. :) Takže pod oči nebo na nějaký červený flek ok, ale ve větší ploše by mi to asi udělalo šupiny. V drogerkách ho teda mívají, ale ne všechny odstíny.

Dobrou zkušenost mám i s korektorem Bourjois Touche Healthy Mix v tužce, ten nejsvětlejší odstín (Clair? tak nějak…) mi celkem seděl, ale nevím, jak je dostupný u nás, kupovala jsem ho v zahraničí.

Pak ještě používám rozjasňovač Colour Correction od Max Factor v tužce a mám dojem, že jedna z těch jejich mnoha tužek je i přímo na kruhy pod očima, s tím ale přímo zkušenost nemám vůbec.

Morrighan
1298 příspěvků 01.02.16 00:55

Mám od Catrice takové to balení pro všechno možné krytí. Jsou tam tři béžové a ten nejsvětlejší je opravdu světloučký. Mám ještě jako korektor od Dermacolu makeup cover (je to normální makeup, ale vyčetla jsem na diskuzích, že je spíš lepší jako korektor). Koupila jsem si 207 s tím, že asi bude nejsvětlejší a ejhle není. Nejsvětlejší je 208, 207 je trochu nažloutlý - ovšem kreje super (používám ho stejně, akorát ho ještě poklepu tím světlým od Catrice).

Hayele
15 příspěvků 09.10.16 12:19
Světlý makeup

A co světlý makeup?
Mé barvě odpovídají jen nejsvětlejší Clinique a Gosh.
Znáte i něco jiného, co má dostatečně světlý odstín?

Nyxx
512 příspěvků 09.10.16 15:29

@Hayele Záleží na tom, jestli chcete se žlutým nebo růžovým podtónem. Velmi světlý s růžovým podtónem je Dermacol Imperial Make-Up, Rimmel Match Perfection Foundation (odstín 010) nebo třeba Revlon, odstín 110. Se žlutým podtónem je hodně světlý Maybelline Fit Me Foundation, odstín 115 nebo Revlon, odstín 115.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit