Svetr z TimeOut smrdí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Osuška
71 příspěvků 19.10.14 10:23
Svetr z TimeOut smrdí

Prosím, nemáte někdo stejnou zkušenost a neporadíte, co udělat, aby byl svetr nositelný? Jde o červený svetřík z kolekce z minulého roku, nahoře má pár knoflíčků a švy má šité na líci schválně jakoby naruby. Je pěkný, na těle příjemný, ale hrozně smrdí jakousi umělotinou, ať visí mokrý po vyprání na šňůře, ať uschne nebo ho mám na těle, prostě pořád smrdí jako „cross“ od Vietnamců a nepřebije to ani parfém. Matroš je 60% viskoza a 40% nylon, peru ručně, aviváž nepoužívám.

Reakce:

jdisepřevlíct
491 příspěvků 19.10.14 10:26

@Osuška Může to být laciným barvivem, které na to použili. Bohužel nepomůže asi nic.

laislabonita
24 příspěvků 19.10.14 11:54

@Osuška mně taky jeden svetr smrděl,…prala jsem ho normálně v pračce na 30° a tak po půl roku ten smrad zmizel :) kupovala jsem ho ještě jako chudá studentka, tak mi ho bylo líto vyhodit :)…a mám ho dodnes!

Osuška
71 příspěvků 19.10.14 14:30

@laislabonita Já ho bohužel prala taky už vícekrát, ale pořád smrdí. Je to k vzteku, nemůžu ho nosit ani nadoma, protože mě ten zápach vadí.

Jindrason
156 příspěvků 20.10.14 10:51

Taky jsem měl takový kouzelný svetr. Říkal jsem mu „puch svetr“ a bohužel nepomohlo nic… prostě jak sem ho dal do vody a vyndal, tak smrděl…

VandaRybna
3226 příspěvků 20.10.14 11:43

Mám ten svetr, ten samý a smrděl taky. Po dvou vypráních ve woolitu (jednou jsem ho nechala v lázni ležet přes noc) se to značně zlepšilo. Počítám, že příští praní to vyřeší definitivně.

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit