Swarovski ano nebo ne

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzka24  05.12.12 10:47
Swarovski ano nebo ne

Milé pekelnice, mám hodně ráda šperky swarovski a hlavně když jsou stříbrné a vydrží. Swarovski náušnice jsou už ale mám pocit skoro všude, tak by mě zajímal názor ostatních - jsou ještě in? Líbí se vám nebo už raději něco jiného? Na pravé drahokamy nebo šperky z bílého zlata atd. ale peníze nemám.. takže mám na mysli spíš levnější náušnice a náhrdelníky.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reakce:

Mylady2
12409 příspěvků 05.12.12 10:56

Tak swarovski není stŕibro!!!
A swarovski je jen Toto
Swarovski asi in je …ale jestli je in km style to teda netuším…

LorelaiH.
2999 příspěvků 05.12.12 11:17

@zuzka24 To, co máte na mysli vy, jsou šperky s KOMPONENTY Swarovski, což je rozdíl (samozřejmě kvalitativní i cenový).

blanc
10 příspěvků 05.12.12 11:17

Časy, keď sa mi niečo vyrobené firmou Swarovski páčílo, sú už dávno preč… Uplynuli určite (ak nie skôr) so zmenou vo vedení firmy. (podobného sa obávam u firmy Halada, vnúčatá a ich inovatívne názory nie sú vždy prínosom)

páči sa mi, už dlhodobo:
http://www.manitouj.com/…llo_bowl.htm

Bayley
17 příspěvků 05.12.12 11:19

Ono nejde o značku, ale o modely. Osobně mi cena za šperky Swarovski přijde na obyčejnou bižuterii hodně přemrštěná. Mám pár kousků z elementů Swarovski, které mě stály pár korun (do 50Kč/kus - přívěsky, naušnice) a výsledek je stejný jako u hotových šperků za tisíc korun a víc. Nakupovala jsem v malém obchůdku v Praze na Národní třídě v podchodu. Ono stačí zadat do googlu komponenty Swarovski a hned je z čeho vybírat.
Jiná věc jsou Swarovski šperky ke svatebním šatům, které se nedají vyrobit snadno z komponent, pokud chce člověk opravdu něco extra. Bohužel v Čechách není nabídka velká, spíš jsem našla to, co mi připadá hezké pouze na zahraničních stránkách. 

Bayley
17 příspěvků 05.12.12 11:22

Ze svatební bižuterie Swarovski se mi líbí třeba toto: http://www.trendsettingbride.com/…lry-set.html

DanielaS
4603 příspěvků 05.12.12 11:33

Pred lety jsem od kamarada dostala k Vanocum sklenenou hvezdicku/vlocku na krk, libila se mi docela, ackoliv se na me blystela trochu moc. Pak jsem s ni nekde klepla a odstipla se. No a PAK jsem se dovedela, jak jsem vlastne byla in, nejak jsem tehdy Swarovskeho neznala.
Dnes mi pripada dost zprofanovany a design moc kycovity. Z odkazu blanc mam husi kuzi, tolik brousenych zviratek pohromade… I kdyz uznavam, ze remesla v tom bude hodne a treba lednacci jsou zajmavy predmet.

TinkaH
916 příspěvků 05.12.12 11:41

@zuzka24 osobně pár kousků z komponentů mám, ale dají se určitě sehnat i levněji než za kolik jsou ty co jste si vybrala. tolik peněz bych za bižu nejspíš nedala

blanc
10 příspěvků 05.12.12 12:16
@DanielaS píše:
Z odkazu blanc mam husi kuzi, tolik brousenych zviratek pohromade… I kdyz uznavam, ze remesla v tom bude hodne a treba lednacci jsou zajmavy predmet.

kde? čo?

mala som na mysli iba Apollo Bowl a taký odkaz som mala snahu vložiť

Dorenika
464 příspěvků 05.12.12 14:03

Suhlas s damami nadomnou, je velky rozdiel medzi sperkami priamo od firmy ktore si mozete pozret na stranke v prvom komente alebo medzi komponentami, tie in niesu a je skoda ze niekedy boli mam stale v pamati moje vyprsne byvale spoluziacky s obrovskymi krystalovymi srdcami v dekolte:D

real.blond
6688 příspěvků 05.12.12 16:03

Jak uz padlo, Vas odkaz neni swarovski, jsou to jen komponenty.. Swarovskiho nosim a jsem s nim moc spokojena, stejne jako u jinych znacek se daji vybrat pekne i menepekne kousky. Mam toho od nej myslim dost a nikdy jsem s kvalitou nemela problem, jen 1× jsem reklamovala a vse problehlo rychle a bez problemu. Myslim, ze na to, ze to „bizu“ ma fajn kvalitu, samozrejme pokud se s ni nekoupu ve vane..

Apolena2
22 příspěvků 05.12.12 16:18

Když Swarowski, tak http://www.swarovskioptik.cz/…odni-stranka
Briliantová bižuterie mě nějak nebere.

Mylady2
12409 příspěvků 05.12.12 16:22

@Apolena2 briliantovou bižuterii jsem ještě neviděla;-D

Jiná Realita
13791 příspěvků 05.12.12 16:27

Já jsem koupila jako dárek tento typ naušnic (teď zrovna nemůžu najít ty stejné) protože vím, že se budoucí obdarované moc líbí.

něco se mi líbí, něco ne, celkově je swarovski hodně předražený a zpracování nebývá moc dobré, z toho, co jsem viděla naživo.

Apolena2
22 příspěvků 05.12.12 16:28
@Mylady2 píše:
@Apolena2 briliantovou bižuterii jsem ještě neviděla;-D

Pravda, mělo to být v uvozovkách, ale zpětně se mi to už upravovat nechce :)
Prostě nemusím blejskavá sklíčka házející prasátka na všechny strany a imitující brilianty.

real.blond
6688 příspěvků 05.12.12 16:31

@Jiná Realita a co se Vam nezdalo na zpracovani? V cem bylo nekvalitni? Predrazena bizu to urcite je, ale to je snad vse, co si alespon „hraje“ na znacku…

Fae
71 příspěvků 05.12.12 16:35

Svarowski element mi dneska už přijdou strašně provařené. Víceméně jak se to řekne se mi vybaví srdce ve výstřihu a na uších. Toho je poněkud moc už. Některé věci jsou, ale hezké. Mám jeden náhrdelník, dostala jsem ho jako dárek od býv. přítele. Nosím ho celkem málo - divadla, větší oslavy důležité obchd. schůzky a s jinak střízlivým oblečením např. černé šaty.

Jiná Realita
13791 příspěvků 05.12.12 18:19

@real.blond
konkrétně třeba jeden prsten, tento .

na obrázku se mi moc líbil (měl to být dárek místo výše zmíněných naušnic), v originále mi přišel docela…šuntovitý, na tu cenu. kamínky na něm jsou jen nalepené a tak nějak zvláštně, navíc na nějaké jakoby snad látce, není to kov, jak to vypadá na obrázku. prostě úplně jiný šperk. přišel mi jak z pouti (trochu nadsázka :-).

musím říct, že nemám s čím srovnávat, takové drahé bižuterie nekupuju, je to výjimka. nevím, jak vypadá jiná obdobně drahá bižuterie.

DanielaS
4603 příspěvků 05.12.12 18:39

Ja jsem nedavno dostala sadu retizku s priveskem a nausnic (typicky letistni darek na posledni chvili), zaves nausnic se mi nelibil, tak jsem si je predelavala, tudiz se koukala hodne zblizka, a moc symetricke nebyly. Ale treba to byl nejaky vyprodejovy kousek.

tajinka
87 příspěvků 05.12.12 18:43

Ja mam tieto nausnice aj nahrdelnik:
klik
nahrdelnik mi pride v skutocnosti mensi, s oboma vecami som spokojna a velmi sa mi pacia.. chcela som este ine nausnice, ale nenasla som ziadne dalsie kt by sa mi tak pacili

tajinka
87 příspěvků 05.12.12 18:44

A swarovski elements mam tiez, ale tie mi pridu ako obycajna bizuteria, zalezi od kusu ale.. nie som spokojna velmi

kacenka.smile
427 příspěvků 05.12.12 19:21

A záleží tolik na tom, jestli to je „in“? Jestli se Vám to líbí, tak si jejich šperky a komponenty kupujte a s radostí noste. Mě to nějak nebere a zdá se mi to zbytečně drahé, utrácím zase za jiné věci.

real.blond
6688 příspěvků 05.12.12 21:06

@Jiná Realita tak zrovna toto je jedna z mala aktualnich kolekci, kterou jsem nevidela na zivo neb se mi nelibila ani na obrazku. Swarovski ma vice druhu „prichyceni kaminku“ a urcite o urcite kvalitnejsi uprava jsou nelepene kameny. Mam aktualne privesek na klice od auta a s temi nezachazim v rukavickach (vecne mi padaji atd) a zatim drzi. A drzi i vsechny ostatni veci, respektive vsechny, co mam:)

Ale je jasne, ze jsou to pro nekoho vyhozene penize a radsi si za tu cenu koupi uslechtily kov. Mne se vetsina jejich veci libi, samozrejme ze ne uplne vse..

Sibyla
2639 příspěvků 05.12.12 22:05

Nelíbí, nenosím. Je-li to in, netuším, a je mi to docela jedno.

funnysunny  06.12.12 12:17

Tak jsem trošku pohledala, abych zjistila ten rozdíl mezi šperky swarovski a swarovski elements, jak píšete a překvapivě šperky swarovski jsou opravdu jediné originální šperky od firmy Swarovski a jde to poznat i podle hodně vysoké ceny, ale jak jsem si i volala do jejich prodejny jen s originál výrobky swarovski s labutí :), tak mě hodně překvapilo, když mi řekli, že nic z toho nemají v drahých kovech - např. stříbro, ale všechno jen v porhodiované bižuterii. A taky jsem zjistila, že když je to se swarovski elements, tak ty krystaly jsou taky originál krystaly z firmy Swarovski, ale ty háčky atd. už k náušnicím a přívěskům atd. přidává jiný výrobce. Takže tak trošku přemýšlím, proč by to teda nemohla být super kvalita, pokud je to poctivý a šikovný výrobce? A taky, jak je možné, že bižuterie super kvalita je? Jen kvůli známému výrobci? Např. známá značka Oliwer Weber je taky „jen“ výrobce z krystalů swarovski.. Dost se psalo o reklamacích v prodejnách Swarovski..ale je pravda, že taky všude psali, že s reklamacemi nedělají problémy.

Stránka:  1 2 3 4 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit