Swishing party

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kukulik81
4 příspěvky 24.07.12 19:38
swishing party

Uz delsi dobu ziju v zahranici, kde se rada a casto ucastnim tzv. Swishing events.
Jedna se v podstate o vymenu obleceni, ucastnik prinese par svych veci, ktere uz nenosi, samozrejme musi byt v dobrem stavu, zadne spodni pradlo a muze si ho vymenit za stejny pocet veci ktere se mu libi.
Mam tedka tolik novych kousku obleceni a pokud me omrzi zase vymenim.

Reakce:

Robena
1257 příspěvků 24.07.12 21:13

Zajimave, ale pro mne by to asi nebylo. Kdyz se mi podari sehnat kus, ktery mi vyhovuje (a to mi dava zabrat), nosim ho do roztrhani. Mam tak trochu podezreni, ze takhle se ucastnici zbavuji kusu, ktere se v praxi moc neosvedcily…

Kukulik81
4 příspěvky 24.07.12 23:21

Prave ze naopak sama jsem se tez divila.Mam nadherne veci, hodne novych veci z LK Benett. Je pravda ze obleceni je tu levnejsi a kvalitnejsi nez v Cesku a Australanky jsou posedle nakupovanim. Bohuzel si myslim, ze v Cesku by se takova myslenka neujala. Tez jeden ze zpusobu jak si obstarat modu…

runningfox  25.07.12 09:21

Zrovna včera jsem odnesla tři sukně kolegyni. Ona to nosí. Přiznám se, že si neumím představit, co by mi mohly mé známé nabídnout, aby se mi to líbilo (a sedělo mi to)

Robena
1257 příspěvků 25.07.12 12:49
@Kukulik81 píše:
a Australanky jsou posedle nakupovanim.

Tak proto. Prijde mi (pro me) lepsi spis venovat pozornost nakupu, nez s tim potom nekam chodit. Spolecenska udalost to ale bezesporu musi byt…
@runningfox
Prebytky nosim do domova Sue Ryder, uz se mi stalo, ze jsem obdarovanou rivedla do rozpaku a sama jsem byla pri obdarovani trochu vyvedena z miry. Ja tohle proste neumim.

Kateřina
246 příspěvků 25.07.12 14:44

Je pravda, že nevím jak by se to podařilo u nás v Česku, ale přijde mi to jako super nápad. Moct si oblečení ohmatat, vyzkoušet a ještě se vám dostane (snad) objektivní kritiky, jak v něm vypadáte. Trošku závidím :-).

Kukulik81
4 příspěvky 25.07.12 17:27

Ja si myslim, ze myslenka je to opravdu vyborna a nemuzu si vynachvalit, dokonce si myslim, ze jsem i zavisla na techto vecirkach… pokazde se desne tesim, minuly rok jsem chodila kazdy tyden. Letos to nejak utichlo, ale prece jen jednou za cas nejaka party je. Bohuzel si myslim, ze v Cesku by se to asi neujalo, nebot by se lidi asi zbavovali hroznych nepouzitelnych veci. Posilam par fotek:) http://swishing.com/…otosView/118

ooola
129 příspěvků 25.07.12 17:55

Tohle pořádáme pravidelně (v ČR), říkáme tomu bazárek, akorát teda v mnohem menším počtu, tak 10 lidí. Akorát s tím rozdílem, že si každý může odnést kolik kousků chce, bez ohledu na to kolik přinesl. Ani když nedonese nic, tak to nevadí. Zase ale oproti takhle masové akci není takový výběr

viktorka_od splavu
7438 příspěvků 25.07.12 20:03

@ooola být to v Brně tak se ráda přidám:-)

FoxInTheBox
278 příspěvků 26.07.12 10:56

Ahoj Viktorko, v Brně to je. Chodím minimálně na troje bazárky (od tří různých skupin lidí - každá se sejde jinde, různé okruhy lidí a tak), z toho jeden organizuju, jeden pomáhám organizovat :)

V případě zájmu dej vědět do pošty, ale obávám se, že podle vkusu pekelnic to moc nebude. Pouzdrovky, lodičky a hedvábné košile jsou v mizivé menšině :)), vyskytuje se spíš originalita pro někoho až pekelná…

Pavlena
778 příspěvků 26.07.12 11:19

@FoxInTheBox Liško, já bych se o brněnský bazárek také „s dovolením“ hlásila. Originalitu vydýchám! :)
Píšu ti zprávu.

ooola
129 příspěvků 26.07.12 11:31

Ten náš je v Praze a mám stejnou obavu jako @FoxInTheBox, máme všichni dost specifický styl…

FoxInTheBox
278 příspěvků 01.08.12 15:42

Zdravím „swishery“! :) Kdo je z Brna, má chuť vyzkoušet si bazárek (hodně alternativní, extravagantní oblečení i lidé) a má v sobě velký kus tolerance a méně postoje „správně-je-jenom-pouzdrovka-kašmír-a-lodičky“, dejte vědět do pošty. Jeden se blíží a ráda vám pošlu pozvánku :)

ccci
42 příspěvků 01.08.12 15:48

Neví někdo, jestli se něco takového koná i v Praze? Do Brna je to pro mě poněkud z ruky… Díky předem :-)

FoxInTheBox
278 příspěvků 01.08.12 16:13

@ccci Zkus napsat ID Ooola, píše že něco v Praze dělají ;-)

Jinak doporučuju projít fórum na jedné stránce o vyměňování oblečení(kterou je tady zakázané zmiňovat)- slečny si tam předávají tipy na blešáky,

a případně napsat bloggerkám z jedenácti koček , jsou z Prahy a na podobné akce chodí hodně. Určitě se o tipy podělí :)

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit