Sympatie blogerek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

neversaynever
31 příspěvků 31.05.14 15:38
sympatie blogerek

Ktere blogerky (pokud sledujete blogy) vam prijdou sympaticke at uz vyjadrovanim nebo treba vzhledem a povahou nebo spis jeji casti promitle do blogu? Mate radeji slunickove deti jako napriklad nebo spis nekoho raznejsiho? A Naopak, jake blogerky vam nejsou sympaticke vubec?

Reakce:

yako
3224 příspěvků 31.05.14 15:44

:).

Betty J.
2031 příspěvků 31.05.14 16:05

@neversaynever: i Vy šibalko, že Vy jen tak zkoušíte pozlobit místní osazenstvo?

LittleNick
6 příspěvků 31.05.14 16:18

Pre mňa No1:
http://www.melisaminca.com/

078796
270 příspěvků 31.05.14 16:42

Hm, možná mohlo mít vlákno přesnější název…

Kdo určitě ANO:

1. Lucka z getthelouk.com - působí inteligentně, má nadhled, pohodářka, dobrý humor, objektivní v hodnocení, šikovná při práci s videem. Mám ji asi ze všech nejradši.
  1. Mia z kissbookbymi­a.blogspot.cz - zejména dříve čtivé a poutavé články, upřímnost v hodnocení, cit pro pěknou fotodokumentaci a estetiku vůbec, navíc je velmi krásná a umí s tím zacházet. Poslední dobou blog připomíná spíš komentované fotoalbum z akcí, nákupů apod., to jde mimo mě, ale čtu stále, protože pozitiva převažují (alespoň nedělá recenze na každou kravinu za pade, když to řeknu lidově).

Kdo spíš NE:

petralovelyhair.com - nejsem typ člověka, co by za každou cenu shazoval něčí práci, ale není mi prostě sympatická. Působí na mě, že pomalu nežije ničím jiným než blogem, zveřejňuje až příliš svoje soukromí, nebaví mě koncept blogu - tím myslím každý druhý den nějaké plkací dvacetiminutové video s hromadou drogerkových ptákovin, videa s manželem, názory snad úplně na všechno… hm, nevim, nějak mi to moc neštymuje - přitom to vypadá, že to s make-upem umí a má v kosmetice přehled. Sledovala jsem v minulosti, obrázek jsem si udělala a už se na tento blog nevracím.

Ostatní blogerky skoro neznám, pravidelně nesleduju.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 31.05.14 21:15

Já mám Petralovelyhair.com docela ráda, ale nepouštím si všechny její videa, občas se dost opakuje nebo mě zrovna téma videa nezajímá. Pak se mi ještě líbí styl a prezentace Lucie Dolejší, sem tam si pustím nějaké její video na youtube, blog přímo nesleduju. Připadá mi taková rozumná a vyzná se. Nejkrásnější a nejstylovější módní blogerka je podle mě Anabelle: http://vivaluxury.blogspot.cz/ a stále mě baví i Jessica (What I Wore),jejíž modely jsou nositelné, sehnatelné, praktické a slušivé.

SagaN  01.06.14 10:05

Tak nějak jsem z občasných návštěv zde postovaných odkazů získala dojem, že nejlepší, nejkrásnější a také nejchytřejší blogerka je Elizabeth Lore :-))

LorelaiH.
2999 příspěvků 01.06.14 10:56

@ještěřička jj, Jessica mě taky baví, i když je pravda, že její poslední těhotenské outfity už míň. A co mě vytáčí je, jak na všech fotkách je hrozně prohnutá v zádech, aby bylo vidět, jaké má břicho. Takhle si ty záda brzo odrovná :(

sarinka.v
423 příspěvků 01.06.14 11:46

Moje největší oblíbenkyně je Kristina Bazan z kayture.com ani nevím, kde jsem na ni poprvé narazila, ale je to mladá, šikovná a krásná holka co přesně vystihuje styl, který mám ráda… :)

MaggieCassidy
127 příspěvků 01.06.14 19:49

Zkuste toto vlákno http://www.modnipeklo.cz/…a-proc-1381/ :-)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit