Systematické mazání příspěvků

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

rice
348 příspěvků 13.05.12 20:54
Systematické mazání příspěvků

Komu se to taky stalo? Mě byly smazány dva příspěvky z nejnovější diskuze o Fleru. Nebylo v nich nic vulgárního, rasistického, žádný flame…jen můj názor. Jsem zvědavá, jestli mi smažou i tuhle diskuzi…

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Reakce:

Sibyla
2639 příspěvků 14.05.12 00:05

Mně se to stalo jednou, ale to se smázlo celé vlákno, které zabředlo do myslím vegetariánství, čili OT, tak jsem se nedivila. Ale nedávno si někdo stěžoval na dokonale korektní, nesouhlasný, smazaný příspěvek.

Sibyla
2639 příspěvků 14.05.12 07:16

Tak - a odvčerejška mi zmizely snad tři příspěvky, ve kterých jsem si dovolila naznačit nesouhlas s Adiným barevným vkusem (ve článku o tříčtvrťácích). To je opravdu příliš trapné!

Rahja
164 příspěvků 14.05.12 09:19

Už párkrát zmizely všechy starší komentáře v „Posledních komentářích k článkům“ a pak se zase objevily. Myslím, že ztrácení příspěvků bude spíš technická chyba.

rice
348 příspěvků 14.05.12 16:58

no, s tou technickou chybou nevím. Psala jsem totiž hned po sobě dva příspěvky, z čehož zmizel jen ten kritický. A když jsem na to upozornila za pár hodin v jiném příspěvku, zmizel i ten… označení diskuze už přestává být na místě. V diskuzi se totiž obvykle dává prostor pro více názorů.

Kamaela
154 příspěvků 14.05.12 18:07

Tak přesně to samé se stalo mě u článku o Fleru. Napsala jsem, že Peklo už není to co bývalo, pár lidí se k tomu přidalo a ejhle, celé vlákno je pryč. Pokud se to vlákno smazalo jako OT, tak předpokládám že se u článku o 3/4 smaže celé vlákno o obezitě a štítné žláze, to je taky OT ne?

ultraviolet
21 příspěvků 14.05.12 18:57
@Sibyla píše:
Mně se to stalo jednou, ale to se smázlo celé vlákno, které zabředlo do myslím vegetariánství, čili OT, tak jsem se nedivila. Ale nedávno si někdo stěžoval na dokonale korektní, nesouhlasný, smazaný příspěvek.

V čem je vegetariánství OT? Nevím, o co konkrétně šlo, ale vybavuju si z nedávné doby příklad diskutujícího, který z principu odmítal kožené boty. To mělo být ono? Pokud ano, tak šlo spíš něčí problém se svědomím než offtopic… kognitivní disonance se tomu říká.

rice
348 příspěvků 14.05.12 19:14

asi si holt budeme muset začít zvykat, že od teď se na peklu Ada jen chválí.

Sibyla
2639 příspěvků 14.05.12 19:36
@ultraviolet píše:
V čem je vegetariánství OT? Nevím, o co konkrétně šlo, ale vybavuju si z nedávné doby příklad diskutujícího, který z principu odmítal kožené boty. To mělo být ono? Pokud ano, tak šlo spíš něčí problém se svědomím než offtopic… kognitivní disonance se tomu říká.

Tohle bylo dřív, myslím, že původně šlo taky o kožené boty a byla z toho dost vzrušená debata.

girl.or.element
360 příspěvků 14.05.12 20:09

Když jsme u toho mazání - je to trochu OT ale.. nevíte někdo, jak smažu položenou otázku do diskutze? vložila jsem ji chybně (bez fotky) a ted moc nevím co s tím :)

Katio
196 příspěvků 14.05.12 23:06

@girl.or.element Až to zjistíš, můžeš rovnou změnit i „chválYhodné obchody..“, trochu to tam svítí.
Konec jazykového okénka.

girl.or.element
360 příspěvků 15.05.12 07:38

kéž bych věděla jak :/

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 15.05.12 14:05

Nic systematicky nemažeme. Do komentářů a diskusí nepatří ve větší míře off-topic, který má právo mazat jak Ada, tak já nebo další kolegyně a kolegové. Nesouhlasných a negativních komentářů je pod článkem i tak dost.

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 15.05.12 14:06
@girl.or.element píše:
Když jsme u toho mazání - je to trochu OT ale.. nevíte někdo, jak smažu položenou otázku do diskutze? vložila jsem ji chybně (bez fotky) a ted moc nevím co s tím :)

Napište nejlépe na tento nick soukromou zprávu nebo e-mail na info (zavináč) modnipeklo.cz a upravíme to, případně smažeme a budete moci založit znovu. Díky.

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 15.05.12 14:09
@Katio píše:
@girl.or.element Až to zjistíš, můžeš rovnou změnit i „chválYhodné obchody..“, trochu to tam svítí.
Konec jazykového okénka.

Opraveno.

kiwi  15.05.12 19:08
@Admin Módnípeklo.cz píše:
Nic systematicky nemažeme. Do komentářů a diskusí nepatří ve větší míře off-topic, který má právo mazat jak Ada, tak já nebo další kolegyně a kolegové. Nesouhlasných a negativních komentářů je pod článkem i tak dost.

Ale jdi ty brepto. Evidentně do komentářů nepatří nesouhlasný názor, kteréhož zločinu jsem se včera nezodpovědně dopustila i já. A kdepak je můj příspěvek?! (ehm, pouze řečnická otázka, odpovědět si dokážu sama, a to slovy prostými a nehledanými)
Uděláte mi radost, když mě laskavě vyškrtnete ze seznamu registrovaných - uvítám i ban, aby mě to napříště odradilo od neuvážené návštěvy. Předem děkuji za ochotu.

Cinkitoo  15.05.12 20:18

kiwi, ne :( Žádné odchody.

RenaLange  15.05.12 20:42
@Sibyla píše:
Tak - a odvčerejška mi zmizely snad tři příspěvky, ve kterých jsem si dovolila naznačit nesouhlas s Adiným barevným vkusem (ve článku o tříčtvrťácích). To je opravdu příliš trapné!

Mně se moc, opravdu moc líbilo a doslova nadchlo když Adéla dala článek o kabátech a barevných kombinacích.
To se mi líbilo moc,na rozdíl od většiny přispěvatelek.
Ovšem kdybych v tom co nosí ona sama viděla jednu ze svých dcer, asi začnu lkát a rvát si nabarvené šediny (pozn. nekvětákoidní).

RenaLange  15.05.12 20:44
@kiwi píše:
Ale jdi ty brepto. Evidentně do komentářů nepatří nesouhlasný názor, kteréhož zločinu jsem se včera nezodpovědně dopustila i já. A kdepak je můj příspěvek?! (ehm, pouze řečnická otázka, odpovědět si dokážu sama, a to slovy prostými a nehledanými)
Uděláte mi radost, když mě laskavě vyškrtnete ze seznamu registrovaných - uvítám i ban, aby mě to napříště odradilo od neuvážené návštěvy. Předem děkuji za ochotu.

kiwi, toto Vy mi ? Tož totok? Já Vás tady postrádám - a nejen já.

Admin Módnípeklo.cz
1008 příspěvků 15.05.12 21:04

Myslím, že diskuse již pozbyla významu, proto ji zamykám. Díky za pochopení.

Téma je zamknuté a nelze do něj již dále přispívat

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit