Technický dotaz na ADU

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lilip  25.01.12 09:32

Prosím o radu, prozkoumání… jakmile se přihlásím na Forum, obarví se mi nick a všechny moje komentáře na Blogu pak čekají na schválení. Teď to pár dní fungovalo, ale dnes zase už ne. Když se ovšem odhlásím, tak mi vyběhne hláška, že mám „zadat jméno a email“ a příspěvek na blog pod článek nejde vložit vůbec.
Takže pak s ohledem na zahlcení proti spamového filtru raději nepíši na Blog (ne, že by teda někdo o něco přišel :-)), ale spíš že je to opruz, když už bych chtěla něco mermomocí podotknout a hlavně, že mě tyhle technické záludnosti lezou na nervy.
Mohla bys mne Ado navigovat, co mám třeba zkontrolovat, nastavit nebo co s tím udělat? Popř. jak oddělit přihlášení na Blog a Forum? nenašla jsem nějakou příslušnou přihlašovací tabulku - nevím, kde ji hledat - či je to provázané?
Nemáte někdo podobný problém s PC?
Děkuji za pomoc
Lilip

Reakce:

lilip  26.01.12 15:39

Tak už asi vím, vymazal jsem odkaz na webovky z profilu a snad to zabralo.
l.

oskarina
266 příspěvků 27.01.12 13:59

no a já bych zase potřebovala vědět, proč mi nešel dát odkaz na webové stránky u tématu Sherlock a proč se mi pak zobrazila ta příšernost! + nemohl by to někdo smazat a nechat tam jen ten link?

RenaLange  31.01.12 11:30

mám prosbu, nevidím co píšu,takže ani teď to nevidím. na to bych musela dár " enter" aby se mi to zobrazilo, teď například mám úplně čisté políčko pro příspěvek.Nwvíte jak z toho ven? Já bych tááák ráda diskutovala jenže je to jako bych psala neviditelným inkoustem,nic nevidím

lilip  31.01.12 16:15

Rena - tohle se mi děje pod články v Blogu- text vyskočí do políčka až tak za půl až minutu.!! - možná počkejte, on se zobrazí se zpožděním.
Píšu taky poslepu . Nechápu kde je chyba a vidím, že nejsem sama. I tuším Barbucha si stěžovala, že se jí text zobrazuje s velkým odstupem. Fakt s tím je něco v nepořádku. Jen tady na Fóru se mi zobrazuje text ihned.

RenaLange  31.01.12 16:45

Ada mi odpověděla že to je prohlížečem a je !!! Děkuju !! A děkuju Lilip !!

lilip  31.01.12 16:52

Co to je, „Prohlížečem“ - kde to mám hledat? Teď to třeba jde. Do jakého prohlížeče mám teda jít prosím?

RenaLange  31.01.12 18:29
to je program který umožňuje sledovat webové stránky, bez kterého se vlastně nedostaneme do internetu
( všem v tomhle vzdělanějším lidem než já - což je skoro každý - se omlouvám ).
Já jsem se potkala jen s windows explorerem, firefoxem, modzillou,google -chrome.
V tom exploreru ( když zapnu počítač, kliknu při otevření na ikonku exploreru) mi to blblo jak jsem popisovala, tak jsem na monitoru klikla na ikonku google chrome a v tomhle si otevřela módní peklo - a už mi to šlo.
Já vím že to je jako kdyby to popisoval retard (.

lilip  31.01.12 19:23
RenaLange ha detto : Ne, je to ještě lepší, než kdybych to popisovala já a přesně pro mě srozumitelnými slovy - takže dík za osvětu :-))Já taky prohlížím v Exploreru - google chroma máme, tak jdu zkoušet… Mám na tyhle virtuální vymoženosti doma muže - pištím: pomoc, něco to ode mne chce a nevím co. Manžel zakliká, začaruje a huš to fachčí. :-) Taky nemusím všechno umět já,že jo…nechávám se v oblasti IT rozmazlovat
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit