Těhotenská móda v Brně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

fisule
56 příspěvků 11.10.12 21:20
Těhotenská móda v Brně

Poradíte, kam v Brně pro těhotenskou módu, ideálně v centru nebo poblíž? Ad H&M - mají pobočky na Masarykově a ve Vaňkovce těhotenské oddělení? Díky!

Reakce:

RenaLange  11.10.12 23:25

A co takhle podívat se napřed na stránky HM, je tam vše napsáno…Bože jak já nesnáším líné lidi…

Ichy
67 příspěvků 11.10.12 23:52

Kromě řetězců mají těhotenskou módu i v Omeze na Svoboďáku.

fisule
56 příspěvků 12.10.12 05:23
@RenaLange píše:
A co takhle podívat se napřed na stránky HM, je tam vše napsáno…Bože jak já nesnáším líné lidi…

Hm…uz to vidim. Jinak fakt dik za vas uzitecny komentar, takove mam nejradeji.

Daisyrella
62 příspěvků 12.10.12 08:40

Těhotenskou módu v HaM najdete hlavně v Olympii. Tam mají asi největší výběr. Je to tam úplně vzadu vpravo, před oddělením se spodním prádlem.

kisvakond
110 příspěvků 13.10.12 15:54

Nejsem z Brna, takže konkrétně neporadím, ale já jsem těhotenské věci (s výjimkou kalhot) nakupovala v běžných obchodech -při dnešní šíři nabídky téměř v každém seženete tričko nebo halenku empírového střihu, často navíc za výprodejovou cenu, asi protože jako těhotná nechce žádná dobrovolně vypadat. :-D Takže jsem měla docela pěkné haleny z Takka nebo Tesca za stovku - na těch pár měsíců, co je nosíte, se podle mě investice do často předražené těh. módy prostě nevyplatí. Jinak, ať Vám to hlavně dobře dopadne! :-)

fisule
56 příspěvků 13.10.12 21:05

Děkuju za přínosné komentáře - a hlavně doporučení obchodu v pasáži Omega. Zakoupila jsem tam jedny těhotenské kalhoty, což doufám bude má jediná větší investice. Jinak také nic moc dalšího neplánuji, ovšem na zimu se bez kalhot neobejdu.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit