Těhotenská móda v HM na Černém Mostě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

isko
511 příspěvků 15.02.14 08:57
Těhotenská móda v HM na Černém Mostě

Zdravím,
ptám se v diskusích, protože mi připadá, že tady odpovídá víc lidí. Jaké máte zkušenosti s HM na Černém mostě, konkrétně mají tam oddělení těhotenské módy, popř. jak je zásobené?

Reakce:

Lamicka  17.02.14 14:59

@isko Na Cernaku nevim, kamaradka ted nakupovala v Letnanech. Na Prikopech je to hrabarna, ale maji tam toho dost. Na Andelu (ne v OC) je celkem pekny obchod, ale malo kousku.

isko
511 příspěvků 17.02.14 20:53

@Lamicka
Díky. Trošku problém je, že ten jiný stav mě dost fyzicky vyčerpává, a Černý Most je pro mě výhodný, protože ho mám na cestě při příjezdu do Prahy.

Lamicka  18.02.14 10:24

@isko Podle webu maji mit na Cernaku i HM Mama. Zkuste tam zavolat.

isko
511 příspěvků 19.02.14 21:35

@Lamicka
To ano, to byla první věc, která mě napadla, když jsem prohlížela jejich stránky. Ale připadalo mi, že konkrétní tipy od pekelnic by byly užitečnější… Každopádně problém jsem vyřešila, navštívila jsem místní CaA, od kterého jsem NIC nečekala, a něco jsem tam nakoupila.
Takže díky!

yasminka
12 příspěvků 18.12.14 21:56

Byla jsem zklamaná. Bohužel tam nicmoc nemají. Nakonec jsem si koupila těhotenské kalhoty přes bazar na internetu. A jsou mi dokonale. Ještě bych potřebovala sehnat neprůsvitné zateplené těhotenské legíny. Nemáte tip?

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit