Tělová podprsenka bez ramínek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

MiniMaty
35 příspěvků 18.02.14 12:59
Tělová podprsenka bez ramínek

Marně sháním hladkou tělovou podprsenku bez ramínek, nutně ji potřebuji do šatů. Nechci za ní dát x tisíc, protože normálně tělovou podrsenku nevyužiju..obykle takovéhle věci nakupuju v M&S ale letos asi tělové nefrčí, nemáte prosím někdo tip, kde něco takového sehnat?

Reakce:

evakot
19 příspěvků 18.02.14 13:19

Do satu jsem si poridila tuhle http://www.brastop.com/…pless-b-skin?….
Opravdu krasne sedi a hlavne drzi i 75F.

KlaudieS
1640 příspěvků 18.02.14 13:22

@MiniMaty V H@m. Stojí 300 a je dokonce příjemná na dotek.

Moir
1800 příspěvků 18.02.14 14:34

Deco strapless nebo třeba Ewa Michalak Toffi strapless, spravnapodprsen­ka.cz nebo caresse.cz případně braexpert.cz

yanulla
767 příspěvků 18.02.14 16:35

Já jsem kupovla korzetovou tělovou v Intimissimi a byla určitě do 1000 Kč. Sedí krásně, nosím ji často a drží.

Torin
145 příspěvků 18.02.14 16:51

Wonderbra Ultimate Strapless Bra. Mají jí v Tescu za 699 Kč v tělové a černé barvě nebo v Praze v Debenhams. Má trochu netradiční tvar, ale drží výborně. Akorát upozorňuju na trochu vyšší košíčky, u šatů s hodně hlubokým výstřihem nebo „korzetových“ šatů by mohla být vidět.

Ichy
67 příspěvků 18.02.14 17:35

Tělovou nevyužijete? Já tedy pod světlé oblečení nosím jedině tělové prádlo :) jinak výbornou zkušenost mám s E. Michalak a Freyou, obě od Caresse. Cenově kolem tisícovky a drží perfektně i 75F :) Lze koupit i variantu s odepínacími ramínky.

Oldyn
5010 příspěvků 18.02.14 19:31

Jedině Wonderbra -druhé ruce- Nějak si nedokážu představit žít a fungovat bez tělové, bezešvé podprsenky. A to mám velikost 32E. :D

real.blond
6688 příspěvků 18.02.14 22:18

HM.. Pomer cena/vykon/kvalita super..

SkyP
170 příspěvků 19.02.14 16:29

Jak píše Real. blond, tak určitě HM. Mám ji, nosím ji často, drží skvěle. Někdy ji nosím bez ramínek i když nemusím (pod normální tričko), protože jsem líná je nasadit a je to ok :) Mají tam tu řadu „our best *** bra“ Různé druhy best funkcí podprsenek.

kayav  25.02.14 20:18

Na té HMkové mi nevyhovuje to, že je hrozně málo vyztužená, proto jsem ji ještě nekoupila. jsem zvyklá na trochu víc molitanu:-) nadzvedne trochu, přidá trochu objemu, nebo prostě „jen“ drží? dík

Oldyn
5010 příspěvků 25.02.14 20:38

Nechci dělat reklamu, nebo tak něco. Ale Wonderbra je podle mého F1 mezi podprsenkama. Co do kvality, výdrže háčků v zapínání, efektu, jen cena je trošku vyšší.

Jiná Realita
13791 příspěvků 25.02.14 21:00

Taky vždy a všude hlasuji jedině pro wonderbru, protože fakt drží, nemá divně daleko od sebe košíčky, je dost vystužená…a to jsem ji koupila naslepo online a asi to ani není úplně dokonale moje velikost. myslím, že je ideální hlavně pro ženy, které mají menší prsa, protože u nich špatná bezramínková udělá z hrudníku placku.

SkyP
170 příspěvků 26.02.14 13:59

@ kayav Nadzvedne tak nějak standartně (prostě jako když ty prsa do ní odložíte), ale že by vám je zvedala nebo dělala push up, to asi moc ne. Mě právě vyhovuje její tenká vycpanost, protože jedny prsa už mám :) Ty hodně molitanový jsou pro mě právě už moc plný a svoje prsa bych měla u brady. Takže vlastně asi jen drží, což by Vám (dle toho co říkáte) asi nevyhovovalo.

antox
227 příspěvků 26.02.14 15:35

@evakot Tu wondebru mám taky, je úžasná. Mám k ní i bezešvé kalhotky, pod šaty opravdu výborný!!! I když to na pohled jen tak v ruce vypadá staršně (ta podprsenka), na těle je úžasná. A drží (já v ní chodím do tanečních a za ty 2 hodiny týdně nikdy ani nevím, že ji mám na sobě, kalhotky jakbysmet).

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit