Tematický ples/večírek

Fotoalbum tématu (9) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kajulec
5 příspěvků 13.03.13 22:55
Tematický ples/večírek

Dobrý den, mám se účastnit plesu/večírku/par­ty…mám málo informací, bude to ale spíše méně okázalé, se živou hudbou. Je třeba přijít v dobovém oblečení (20.století, jaká léta si vyberem, to je na nás). Chtěla bys čerpat z domácích zdrojů a prosím o radu, jak kostým doladit (přece jen se tolik nevyznám a některá období mi splývají). Přikládám fotky použitelných kousků. Dále snad černá sukně do pasu, která má však vpředu viditelný stříbrný zip. Doplňky typu perly, červený šátek do vlasů apod. vlastním :-) Boty mohou být jiné, např. černé na podpatku. Děkuji mnohokrát za pomoc
PS: druhá fotka je pokrývka hlavy, kdyby to šlo špatně rozeznat

Reakce:

indyka
625 příspěvků 14.03.13 00:14

Těm stylům prd rozumím, tak mě neberte coby bernou minci, ale moc se mi líbí puntíková halenka a určitě by ji šlo nějak dotvořit do padesátých let - ideálně asi se sukní po kolena, silnějším páskem a snad i tím šátkem do vlasů. A velké brýle ala Lolita :-)

Moir
1806 příspěvků 14.03.13 10:06

Černé šaty s průhlednou krajkou, dlouhá šňůra perel, čelenka s peřím do vlasů a černé lodičky + krajkové rukavičky a cca 20. léta jak vyšitá

queenmargot
1106 příspěvků 14.03.13 15:09

Hodně různorodé kousky. Jen z nich ale nic nevytvoříte, budete muset ještě něco shánět.
Hledejte inspiraci zde: http://turnyra.blogspot.cz/

kayav  14.03.13 17:00

Jděte do 50. let, vemte si tu puntíkovanou košili, tu sukni co popisujete, červený šátek si můžete vzít buď na hlavu, nebo uvázat třeba pod krkem, pokud si nebudete brát na krk perly. Ty bílé boty jsou dost hrozné, ale hodily by se k tomu. A pak nějaký pěkný pin-up účes, černé linky, rudou rtěnku a je to:-)

kajulec
5 příspěvků 14.03.13 18:46

Děkuji za rady. Ještě zkusím probrat skříň babičce. @kayav Boty jsou maminčiny svatební, tudíž poněkud starší, ale na daný účel celkem použitelné. Mám vlasy do pasu, takže s účesem to bude trošku boj, ale snad něco vymyslím :-)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit