Tenisky k sukni

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaorlik
11 příspěvků 07.08.15 16:56
Tenisky k sukni

Ahoj,
bydlim v Londyne a kazdy den sleduju, jak v centru, v City, nosi zeny k suknim, satum a puncochacim tenisky. Priserne, co nejbarevnejsi, co bych si nevzala ani do fitka. Muze mi to prosim nekdo vysvetlit?? Dekuji moc!

Reakce:

kristi2
12 příspěvků 08.08.15 15:00

Tenisky k sukni nosily Američanky uz v osmdesátých letech, v kanceláři se pak prezouvaly do lodiček. Kate Moss v devadesátých letech povýšila tuto kombinaci na „must“, takže ja v tom nic nového nevidím. Jinak zpět k Váši otazce, důvod je prakticky ( neznicim si lodičky a taky dobehnu na metro, ze:) a jednak módní. Dneska nejvíc trendy jsou New Balance, Adidas ( Superstar, pochopitelne:), v nejhorším Nike:) A v lete všechny povinne prezout do conversek:)

valery
1579 příspěvků 08.08.15 21:48

Když trávíte den co den v práci min. 8 hodin v lodičkách nohy dostávají pěkně zabrat a tak na konci pracovní doby už toho máte tzv „plný kecky“- ta svoboda a úleva skočit do těch reálných pohodlných kecek a prchat na metro nebo postát hoďku před pubem na 2 pivka- naprosto chápu i to, že je vám úplně šumák, jestli se kecky ke kostýmku hodí- jakože nikdy!

kristi2
12 příspěvků 09.08.15 15:24

Navíc Londyňanky jsou na veřejnou dopravu odkázané, vjezd do města je zpoplatněn. Takže žádné pražské autem od domu do práce:) a londýnské metro, to je ve špičce pěkný masakr. Přeci jen je nejstarší na světě a bylo stavěné na úplně jiný počet lidí. Často jen úzké schody, ani eskalátory nejsou všude. Tenistky jsou prostě nutnost.
Samostatnou kapitolou je specificky styl Angličanek.

jdisepřevlíct
491 příspěvků 09.08.15 15:52
@Kaorlik píše:
Muze mi to prosim nekdo vysvetlit?? Dekuji moc!

Nereste a neprepinejte

AmelieM
1304 příspěvků 09.08.15 16:03

Ano, tenisky k sukni nosila už legendární Working Girl :-D

RenaLange  09.08.15 16:31

@AmelieM ten film jsem milovala!

AmelieM
1304 příspěvků 09.08.15 16:42

@RenaLange Já taky :-D Ráda se na něj podívám i dneska. A Harrison je tam k sežrání :-D

z_dediny
1034 příspěvků 09.08.15 22:19

@Kaorlik Angličanky mohou nosit sportovní boty k sukni, protože mohou nosit chlupaté boty v létě a žabky v zimě. Je to cool. Když to udělá Češka, je to ohavné a dělá ostudu celému národu. Tak to prostě je, s tím nic nenaděláte.

RenaLange  09.08.15 22:27

@AmelieM jj, občas si ho pouštím v přísném soukromí, jen já a pes :-).

pecka79
2011 příspěvků 10.08.15 18:24

@Kaorlik prekvapuje ma, ze sa nad takym niecim pozastavujete prave v Londyne :-). Tu je zaujimavosti na ulici, myslim, co sa tyka mody, omnoho viac. Niektore zaujmu/sokuju viac, ine menej.Ja osobne milujem sledovat tuto mnohorakost v uliciach. Niekedy mam pocit, ze mozete vybehnut do ulic v hocicom a nik to neriesi. A mozno i riesi, no v tom kvante sa to strati :-)

Nixe Lulu
326 příspěvků 10.08.15 18:36

Není to nic moc neobvyklého. Já je nosím k neformálním sukním (a neformálním oděvům celkově). Ale je to vyloženě ten typ plátěných tenisek, podobný jako typické converse apod., ty se mi líbí klidně i k sukni. I když na dlouhé chození to stejně není nejvhodnější, protože mají dost slabou podrážku.
Takový ten „objemnější“ typ sportovních bot z různých tlustších pevnějších materiálů (za mého dětství se tomu říkalo botasky) se mi obecně moc nelíbí na jiné využití než na sport/turistiku.

Kaorlik
11 příspěvků 10.08.15 21:17
Prakticnost

Je jedina vec, co me napada. Co me ale napada jako dalsi jsou baleriny, ty alespon muzou vypadat aspon vzdalene elegantne. Taky dojizdim kazdy den do prace, kde mame povinny dress code, pres hodinu a docela dost toho nachodim, ale tenisky bych si nevzala ani pod pohruzkou smrti. Doufam, ze je to zase nejaka moda, ktera odejde stejne rychle, jako prisla..

Kaorlik
11 příspěvků 10.08.15 21:24

@kristi2 Masakr londynskeho metra znam moc dobre, ale zas takova tragedie, abych se do toho mohla vybavit jak na kempovani, mi to neprijde.

nolita  10.08.15 22:37

@Kaorlik nemusíte se bát, určitě to není povinné

janetkababetka
5 příspěvků 13.08.15 11:43

V Irsku je zase běžné chodit po městě v teplácích s nohavicemi zastrčenými do ponožek :-). Je to skoro jako národní kroj, a neřekla bych, že to je jen chvilková záležitost :-D.

Kajdaa  10.09.15 19:33

K sukní se nosí tenisky i v čechách a tuto „příšernou“ módu preferuji nejvíce hlavně na podzim a jaře. Nyní mám pouzdrovou sukni a té se nejvíce hodí Conversky:D

Chipsis
1 příspěvek 24.11.15 22:15

Já osobně na tenisky nedám dopustit. Pracuji jako barmanka a jiné boty do práce ani nenosím. Takže určitě je to i s praktických důvodů, ale celkově se mi tenisky k sukni líbí, ikdyž asi se to nedá říct takhle obecně, je to jako ze vším, záleží na tom jak to umí člověk skombinovat nebo sladit dohromady tak, aby mu to slušelo. A nejednou jsem od kluků slyšela, že tenisky (typu converse) jsou mnohem víc sexy než kozačky na dvoumetrovém podpatku, ale nelze zobecňovat, každý má jiný vkus. Film, který zmiňujete jsem neviděla, ale oblečení na fotkách s teniskami se mi líbí :)

tilola
59 příspěvků 26.11.15 16:31

Tenisky k růžovým svatebním šatům neodolatelná kombinace - asi spíš pro zasmání než pro inspiraci
 http://www.blesk.cz/…ga-a-tenisky?…

Olinka
2582 příspěvků 26.11.15 18:33

@tilola tenisky jsou super, ale prsa v pase k pláči…

Slnečnica22
36 příspěvků 09.08.16 12:23

@Olinka veď je to Plačková, tak si poplačte :)

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit