Tepláky limited komu príde

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

outsider
2 příspěvky 06.09.13 09:20
Tepláky limited komu príde

Tepláky limited a burani ktorý v nich chodia do mesta váš názor?

Reakce:

budox
619 příspěvků 06.09.13 10:08

Děs, který se urputně drží již hezkých 23 let. Kdysi jsem občas neodolala a zeptala se dotyčného, zda si jde zaběhat.

Kaama
116 příspěvků 06.09.13 10:17

Přijde mi, že se lidí v teplákách objevuje čím dál víc nebo si toho jen víc všímám. Každopádně to vypadá strašně a nevím, jak někoho může napadnout takhle vyjít ven

Lála_druhá
357 příspěvků 06.09.13 10:26

Zrovna dnes ráno stál u školy chlapec v teplákovce (byla taková ta „šusťáková“). Nejdřív mě napadlo, že jedou třeba někam na výlet, ale měl s sebou aktovku a ostatní děti byly oblečeny standardně (kalhoty, trička, sukénky) a také měly aktovky. Tak druháci až čtvrťáci.
A potom, kde ten nápad nosit tepláky mezi lidi vzniká. Ono se to asi předává v rodinách!

Ichy
67 příspěvků 07.09.13 18:09

Jednou jsem se optala klučiny, asi 22 let, co ho vede k tomu, že nosí do práce tepláky. Sjel mě pohrdavým pohledem a opáčil, že ty jeho tepláky jsou přece pohodlné a mnohem dražší než mé kalhoty.

Elinor.S
243 příspěvků 07.09.13 18:56
@Ichy píše:
Jednou jsem se optala klučiny, asi 22 let, co ho vede k tomu, že nosí do práce tepláky. Sjel mě pohrdavým pohledem a opáčil, že ty jeho tepláky jsou přece pohodlné a mnohem dražší než mé kalhoty.

no ani se mu nedivím, že vás sjel pohledem..nejde o ty tepláky, ale o to, že vám do toho nic není

any2
246 příspěvků 07.09.13 19:01

@Ichy Taky jsem se dostala do podobné debaty, já se na nic ptát nemusela, začal sám, že nosím tak nepohodlné věci, že jeho tepláky jsou drahé, kvalitní, hezké, za 2000,– a to už něco znamená.

guinejske_prase
178 příspěvků 07.09.13 19:02

@Elinor.S
Presne :)

Park
427 příspěvků 07.09.13 19:45

Asi je tím limited myšleno to co prodávaj ve fitness krámech a nosej to „kulturisti“, jinými slovy maníci, co choděj do posiloven s cílem bejt co největší. Taky je to rozšířená móda mezi vyhazovačema… tam kde není vyžadován splečenský oděv… Sasazu etc. Chodí tak i jeden můj známej, shodou okolností právník… snažim se ho bezvýsledně přesvědčit, že má nosit LV, že to psala jedna **** na módnímpekle. cz… bohužel bez úspěchu :(
Kupodivu ale nouzi o atraktivní ctitelky nemá…

Jetthro
1129 příspěvků 07.09.13 19:46

Tuhle jsem pri navsteve LA vlezla do Juicy Couture. Meli tam spoustu hezkych veci od obleceni pres bizuterii a mezi tim vsim se skvelo takove „polopatro“ (nevim jak jinak to nazvat, jde se na to po schodech ale je to jen zvysena cast obchodu) plne takovych tech plysovych teplakovych souprav. Nejruznejsich barev, strihu i vzoru, doslova z toho prechazely oci (ve spatnem slova smyslu). Kolem toho vseho byla nalezla spousta asijskych turistu a jeden prodavac zrovna jakemusi paru rikal, jak jsou ty teplakovky hrozne pohodlny a „fashionable“ a ze on sam v tom chodi parit do klubu kdyz chce bejt za hvezdu..takze evidentne modni diktat zpoza velke louze :))

edit: chybicka :)

Grete
797 příspěvků 07.09.13 20:50

Já si musela vygooglit, že limited je značka teplákových souprav. V životě jsem v tom nikoho neviděla.

dagur
263 příspěvků 07.09.13 21:05

Je zajímavé, že někteří lidé si myslí, že když je něco drahé, je to automaticky krásné a vhodné pro každou příležitost. My v práci podle dress code nesmíme nosit džíny a některé kolegyně si myslí, že když mají džíny za dva tisíce (a více), jsou přece do práce dost dobré. S tepláky je to podobné, když to jsou „najky“ tak se v nich přece dá jít všude. Legrační je to zvlášť na postavách, u nichž je evidentní, že nikdy nesportovaly.

stricc  07.09.13 21:38

Já už taky dlouho nikoho v teplákách neviděla, akorát toho chlápka v tý reklamě

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit