Tetovací henna

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Oveeec
1364 příspěvků 23.06.13 13:18
Tetovací henna

Drahé pekelnice, nevíte náhodou, kde se u nás dá sehnat kvalitní, bezpečná tetovací henna (pravá, žádná ta černá hrůza)? Děkuju!

Reakce:

Milli115
83 příspěvků 24.06.13 10:09

V podstatě jakákoli… Já mám dobrou zkušenost s henou z prodejbylin.cz

Oveeec
1364 příspěvků 24.06.13 15:07

Děkuju!:)

rajka.kajka
57 příspěvků 24.06.13 17:30

To se nějak dočasně tetuje tou hennou, kterou se barví vlasy? můžu se zeptat jak? Nemám vůbec ponětí :D

Milli115
83 příspěvků 24.06.13 19:14

Henna je univerzální barvivo, dá se použít na cokoli…
Jen se to smíchá, nanese, buď štětečkem, nebo hlavičkou špendlíku nechá pořádně zaschnout a působit alespon pět hodin a je to. Jak dlouho to vydrží, záleží na fototypu.
něco o hene tady: http://www.vaisnava.cz/clanek.php3?…

GalianosjednimL  25.06.13 00:27

Ve Spálené mají obchod a fast food Arabové, mají tam docela slušný výběr, svého času ji na Legerové mělo i UZI Tattoo, respektive Rafan z Lucky Hazzard. Možná i Govinda v Soukenické. Černá není hrůza, šlo o průserovou výrobu, něco jako byla svého času špatná šarže tetovacích barev Starbrite Color Black Magic, ale to neznamená, že je špatná všechna.

Charlene
280 příspěvků 25.06.13 00:45

V podstatě kterákoliv čistá henna je vhodná k barvení. Lépe se pracuje s jemně namletou - za sebe mám dobré zkušenosti s lambou. Jen je třeba počítat s tím, že výsledné tetování je spíše hnědé, než jakékoli jiné.
Tady slečna dělá s hennou a jejími příměsy hokusy pokusy :)
 http://dlouhevlasy.cz/…o-henna.html

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit