Tetovaná nevěsta - dáma

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dammy
1671 příspěvků 12.03.13 14:39
Tetovaná nevěsta - dáma

Myslíte, že žena může být za dámu při zvláštní příležitosti (ples, svatba) a zároveň mít na sobě viditelně tetování?

Moje svatba bude klasická, konzervativní, vše na sebe mám vybráno ve snaze působit jako dáma.
Paže budu mít odhalené a na jedné z nich malé, decentní tetování.

Působilo by to na vás rušivě?

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

DanielaS
4603 příspěvků 12.03.13 14:41

Ano.
Kvuli tomu zrusite vybrane saty?

Dammy
1671 příspěvků 12.03.13 14:43

Spíš naopak, budu přemýšlet, jak to zakrýt.

Jiná Realita
13791 příspěvků 12.03.13 14:46

Nějak to nechápu, proč si hrát na něco, co zřejmě nejste, nebo se tím asi necítíte být?
prostě bude vidět tetování, asi jste si ho na to místo pořizovala s tím, aby bylo vidět, ne?

Gräfin
2634 příspěvků 12.03.13 14:47

Tetovaná nevěsta, to je tragédie, no fuj

Prosím vás, líbí se to vám, vašemu nastávajícímu? Podle toho se zařiďte. Pokud vaše babička o tetování neví a trefil by ji šlak tak ho zakryjte.

Baví mě zaklínadlo „budu potom ještě dáma?“ Pokud jí jste tak na tom nic nezmění ani potetovaná půlka těla a pokud jí nejste, tak se jí zakrytím tetování nestanete. V tom to fakt není

Minky
121 příspěvků 12.03.13 14:48

Jestli jste mladá a máte pevné hladké paže s drobným tetováním, tak mně by to nevadilo. Ale jestli je vám přes čtyřicet a z drobného tetování se stalo méně drobné vlivem převisu kůže…tak bych to řešila šaty s rukávy.

Dammy
1671 příspěvků 12.03.13 14:56

Já své tetování vlastně nevnímám a 90% času na mě není vidět; je malé a na místě, které zakryje i krátký rukáv.

Neptám se, jestli „budu ještě dáma“, chci dosáhnout určitého dojmu - elegance, či jak bych to popsala. A jde mi o to, zda je tetování tak podstatná věc, aby tento dojem zkazila, a tak to mám zohlednit.

Jsem mladá a paže vypadají standardně :)

Karin
3401 příspěvků 12.03.13 15:01

No, pokud chcete tetování zakrýt, tak asi nebudete moct mít odhalené paže :)
Zkuste nějaký přehoz přes ramena:

bestia
2296 příspěvků 12.03.13 15:06

.

Příspěvek upraven 21.10.16 v 15:09

Sekhmet
1918 příspěvků 12.03.13 15:06

@Dammy Vy chcete na svatbě působit nějakým dojmem? Nebylo by lepší být prostě svá? Tetování k vám zřejmě patří, takže bych se asi nějakého pokažení dojmu nebála, zvláště je-li drobné. Předpokládám, že tohle jste chtěla slyšet, aby měla dušička pokoj, protože kvůli malé kytičce kloubu ramene nebudete měnit celou garderobu a vyznění svatby, ne? Takže se uklidněte a hoďte to za hlavu. Je to váš den, vaše šaty a vaše štěstí. Stejně budete krásná. Užijte si to.

Dammy
1671 příspěvků 12.03.13 15:13

@Sekhmet Děkuji vám i ostatním za reakci.

Jsem z toho (přirozeně) značně nervózní, tak vlastně nevím, co chci slyšet. :)

Rodina i švadlena do mě hučí, že se ztrácím i v tom, jaký mám vlastně názor na vlastní svatební garderobu…

LadyOfGallifrey
739 příspěvků 12.03.13 15:20

@Dammy - najlepsie na tom je, ze svadobna garderoba ovplyvni stastne manzelstvo zhruba do rovnakej miery ako predjedlo na hostine :-D Netreba to prilis dramatizovat ;-)

Karin
3401 příspěvků 12.03.13 15:24

Dammy: z toho si nic nedělejte, já jsem se před svatbou taky ztrácela v názorech ostatních (tedy hlavně nastávající tchyně) :D Ale @MP alex to vystihla naprosto přesně, na kvalitu manželství to nebude mít absolutně žádný vliv, tomu věřte.

viera666
957 příspěvků 12.03.13 15:52
tetovanie

Existuju makeupy, ktore sluzia presne na prekrytie tetovania. A kamoska s tetovanim si ho na svatbu jednoducho obtiahla malymi nalepovacimi kamienkami - strasmi a hodilo sa jej k sperkom.

EDIT: Tuto je reklama na kryci makeup na tetovanie, uzasna btw http://www.adweek.com/…blend-136070

Příspěvek upraven 12.03.13 v 16:00

kayav  12.03.13 15:52

Toto já opravdu nechápu. Jste to vy, je to vaše tetování, vaše svatba, budete krásně upravená a šťastná, tak proč by mělo nějaké malé tetování z dámy dělat hulváta? Schválně jsem si teď prošla svoje svatební fotky, mám tetování přímo na zápěstí a z cca 700 fotek jde vidět tak na dvou. Netrapte se schováváním, jednou ho máte tak se za něj nestyďte.

mescaline
238 příspěvků 12.03.13 16:01

Súhlasím s @kayav . mne je napríklad tetovanie vidieť práve keď som, za dámu, (v lodičkách napríklad) a nemám pocit, že by zo mňa robilo menej dámu, to snáď nieje o tetovaní :) ak je decentné a Vám samej sa páči, nevidím dôvod ho zakrývať

aailyyn
807 příspěvků 12.03.13 17:44

Decentní tetování mi dojem elegance nijak nekalí. Pokud má někdo potetovanou paži a najednou ho napadne, že k bílým šatům mu to nesedí, no, tak si asi měl rozmyslet trošku dřív, co a kam si dá vyrobit. A že může přijít i decentnost a eleganci vyžadující příležitost. A pokud tu kérku na jednu jedinou příležitost jo nechcete, pokud vás popadla touha být za elegantní princeznu zrovna jen na svatbu a jinak jste drsňačka s lebkou na paži, tak si to tetování skryjte make-upem a neřešte hlavně výměnu šatů.

gudrun  12.03.13 19:53

Je to vase tetovani a nikoho nezajima. Chtit byt za damu je vam k nicemu pokud ji opravdu nejste. Tak se prestante frfnat v hloupostech a uzijte si svuj den!

valery
1579 příspěvků 12.03.13 20:45

Zkuste na to naplácat nějaké třpytky hodící se k šatům…

top topic
950 příspěvků 12.03.13 21:19

Viděla jsem starší nevěstu (40+), s tetováním na horní části lopatky. Tetování bylo zřejmě staršího data, dotyčná měla odhalená záda a působilo to echt blbě (na mě). Sice nevěsta byla opravdu hodně štíhlá, ale elasticita kůže je jiná zamlada a ve 40, respektive jinak vypadá tetování ve 30 a jinak po 10 letech.
Pokud to vypadá dobře, tak bych to neřešila a s rodinou už vůbec ne;-)

indyka
625 příspěvků 12.03.13 21:40

Viděla jsem fotky moc pěkné nevěsty, které šaty odhalovaly tetování a nevypadalo to špatně. Kdybych sama měla tetování, asi bych ho na své svatbě neukazovala - představuju si, že v onen den budu za křehkou děvu a tetování na mě působí svým způsobem tvrdě. Nicméně pokud máte vybrané šaty, odhalené tetování vám osobně nevadí, tak to neřešte a klidně si je vemte - udělejte si to tak, abyste vy byla ten den spokojená a kašlete na to, co si která prateta pomyslí. Přeju vám hezkou svatbu:)

razorblade  12.03.13 21:40

Tetovane nevesty jsou krase… viz obrazky. navic ta mala razitka, ktere ma vetsina zenskejch, bych tetovanim ani nenazyvala

maxie7
53 příspěvků 12.03.13 21:43

@Dammy Myslím, že pokud je tetování pěkné, není neslušné a vám a vašemu budoucímu nevadí, tak je jedno že bude vidět. Někomu se zase nemusí líbit dírky v uších obarvené vlasy nebo rudé růže :D to si nevyberete. Ale je to na vás, jestli chcete zakrýt zakryjte, ale zašla bych s tím k nějaké kosmetičce (nebo k těm co dělají make-up na svadby, nevím jak se jím říká) ať to vydrží celý den.

A ohledně tetovaných nevěst, viděla jsem jednu která měla udělané 3/4 rukávy z barevných vzorů, tipla bych že květin a pěkně to zamaskovala krajkovaným bolerkem zhruba stejné délky… tetování sice vidět bylo, ale nerušilo ba právě naopak, vypadalo to hrozně zajímavě ;)

trinita
323 příspěvků 12.03.13 22:12

Ak tetovanie i svadobné šaty zodpovedajú vášmu naturelu, vášmu skutočnému JA, nevidím v tom problém… minule som ale videla nevestu, nahodenú v princeznovských nadýchaných svadobných šatách, so závojom a kyticou ruží, s ramenom a plecom potetovanými rockerským krížom, lebkami a ostnatým drôtom (a navyše so slovníkom opitého kočiša), a to mi už dokopy tvrdo neladilo…

GalianosjednimL  12.03.13 22:16

Hlavu bych si s tím v dnešní době nelámal, tahle nevěsta to bude zakrývat složitěji.

Stránka:  1 2 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit