Tetovanie - áno alebo nie?

Fotoalbum tématu (12) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucisko
86 příspěvků 18.04.12 20:31
Tetovanie - áno alebo nie?

Aký názor máte na tetovanie? Mate tetovanie? Je tetovanie vôbec ešte v móde? Aké tetovania sa vám páčia?

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »

Reakce:

MP Efulka
16 příspěvků 18.04.12 20:42

Tetování mám a nelituji toho. Mám ho ovšem na lopatce, takže když potřebuji, tak ho schovám a nikdo o něm neví. Hlavně na něj celý den nekoukám, takže mi zatím ani nezačlo vadit nebo se mi nepřestalo líbit. Rozmýšlela jsem si to dostatečně dlouho… Většina lidí by na mě tetování nikdy netipla, nosím hlavně elegantnější věci, ale prostě jsem to tetování dlouho chtěla a navíc pro mě to tetování něco i znamená… a o módě bych se u tetování nezmiňovala, to s tím podle mě vůbec nesouvisí. A podle mě jsou nejhorší barevná tetování, velká a moc složitá…

Katio
196 příspěvků 18.04.12 20:44

Žádná, tj. nemám a nelíbí, alespoň ne na mně. Tetování se mi líbí opravdu výjimečně. Žiju v Německu a tady má nějaké tetování docela dost lidí, a většinou jsou to prapodivné (rozuměj ošklivé) obrázky andělů/hvězdi­ček/třešní… uprostřed zad, na nártu atd. Pamatuji si, jak jsme jednou tak před deseti lety seděli s kamarády v hospodě a holky, co kolem nás procházely na toaletu, měly téměř všechny krátké triko, bokovky a nad pozadím tehdy velmi oblíbené tetování, kterému v Německu říkají posměšně „Hirschgeweih“ (tj. paroží). Ovšem bylo to v Čechách.

GreatSusan  18.04.12 20:59

@Katio
nerikaj tomu Hirschgeweih (to ma jelen), ale Arschgeweih

Katio
196 příspěvků 18.04.12 21:01

@GreatSusan
nojo, pardon. Asi už jsem to dlouho neslyšela, neviděla (naštěstí)

lucisko
86 příspěvků 18.04.12 21:02

no hlavne to tetovanie na spodnej časti chrbta je fakt nepekné

Coraline
1980 příspěvků 19.04.12 11:29

Mám na horní části zad přes lopatky tetování od Musy… Černá klasika, kterou ti udělají v každém menším městě, mě moc nebere, ale jakmile to je něco neobvyklého, promyšleného, zajímavého, tak jsem rozhodně pro. Otázka módy to určitě není, ani bý nemůže, protože móda se mění a tohle nezměíš. Akorát jak jednou člověk začne, je z toho droga, už jsem zase na pořadníku :D

Darling Andrea
12 příspěvků 19.04.12 11:33

Jde o to jaké tetování a na jakém místě. Nedá se to vše hodit do jednoho pytle. Mám velké tetování na lopatce, nelituju toho, že jsem si ho nechala udělat, ale teď bych zvolila něco decentnějšího. Uvažuju o dalším tetování, ale spíš časem. Teď na to nějak nemám inspiraci.
Věřím tomu, že správné tetování může být dokonalý módní doplněk. Všeho s mírou a rozmyslem.

Tetování od Musy považuju za umění, to přesahuje jakýkoliv rámec slova tetování. Je to jako udělat ze svého těla plátno. Každej na to nemá „koule“ a proto je to tak jedinečné!

DanielaS
4603 příspěvků 19.04.12 11:58

Jeste jsem nevidela tetovani, ktere by z tela udelalo neco hezciho nez z tela nepotetovaneho. Vcetne fotek z vystav, setkani atd. Pro me tedy rozhodne ne a na nikom. Co to meni?

Coraline
1980 příspěvků 19.04.12 12:04

Darling Andrea: S těma koulema je to právě dost relativní, já se strašně dlouho rozhoupávala ke klasickýmu tetování, ale pořád jsem váhala, bála jsem se, že udělám chybu, že mě to omrzí, že to bude vypadat blbě… Jakmile jsem viděla Musovo dílo, bylo naprosto rozhodnuto a ani na vteřinu jsem nezapochybovala, a ani teď nelituju:)

Darling Andrea
12 příspěvků 19.04.12 12:21

Muse bych si nechala udělat hned, ale typově se to nehodí k tomu, co už mám.

Diankenstein
1891 příspěvků 19.04.12 12:26

Hlavně by mělo být originální. Ne, že si člověk listuje v katalogu a řekne „Dejte mi tam toho draka.“
A na ženě se mi víc líbí něco decentního, ne taková ta chlapská kérka přes celé ruce a na prsou… ale to je subjektivní.

Darling Andrea
12 příspěvků 19.04.12 12:31

Jde o vkus, stejně jako u oblékání. Základ, ale je, aby si člověk vybrat dobré studio a neměl nějakou hrůzu jen díky špatnému tatérovi.

Coraline
1980 příspěvků 19.04.12 12:41

Kombinovat se dá všechno, Musa se toho nebojí :D

Edit: To tedy nejsem já, fotku jsem si vypůjčila z Musových stránek

zelena
156 příspěvků 19.04.12 13:08

Mne tetovanie nevadí, každý podľa svojho gusta. Ale tetovať by som sa asi nedala, keď som bola mladšia tak som chcela, ale dnes už má tetovanie skoro každý, takže mi to nepríde také originálne. A možno sa mám na to veľmi rada, aby som si nechala takto počmárať pokožku alebo som ešte nenašla nič, čo by za to stálo nechať si to vytetovať. Neviem. Moje nadšenie z tínedžerských liet výrazne opadlo, ale to maorské na tvári je fakt husté …na Maoroch.

Ema_SN
148 příspěvků 19.04.12 14:50

Ja by som sa tetovať nenechala. A na iných sa mi to páči len málokedy. A ako človek starne, fakt to nevyzerá dobre…

Eila
166 příspěvků 19.04.12 14:59

Jak mi řekl přítel, když jsem nad tím někdy kdysi v 17ti přemýšlela: Každá kráva musí být označkovaná.
Tenkrát jsem jen mrkla a polkla a díky bohu za to, dneska bych si rvala vlasy za tu blbost.

Coraline
1980 příspěvků 19.04.12 15:09

Eila: A uší propíchlé máte? :)

Eila
166 příspěvků 19.04.12 15:27
@Coraline píše:
Eila: A uší propíchlé máte? :)

Mám, ale jen jednou, žádné díry navíc na pecky a podobně. Koneckonců, naušnice jsou jeho oblíbený dárek k různým příležitostem a má vkus jak jsem u chlapa nikdy nezažila. Takže spokojenost:-)

lucisko
86 příspěvků 19.04.12 15:29

a toto sa vám páči?

DanielaS
4603 příspěvků 19.04.12 15:31

Vypada to jako mrtvola, kterou uz zacinaji rozebirat mravenci. Ale me si nevsimejte.

Příspěvek upraven 19.04.12 v 16:31

Coraline
1980 příspěvků 19.04.12 15:37

Eila: Já jen, že v dnešní společnosti mi spíš ty náušnice přijdou jako povinné nedobrovolné značkování dobytka, aby se jalovice od býčka poznala už v kočárku, tak mě to v souvislosti s tetováním docela pobavilo :) (ale netvrdím, že s Vámi tak trochu nesouhlasím)

Coraline
1980 příspěvků 19.04.12 15:43

lucisko: Taky mi to na té miniatuře připomíná nějaké broučky…jakoby dívka pohodila hlavou a oni do této formace popadali na záda. S hvězdičkami za krkem se roztrhl pytel od té doby, co se s tím objevila Rihanna (já být jí, nechám si hennou vytetovat kosočtverec na čelo, natočím s tím videoklip, aby všechny viděly, a po smytí se budu bavit tím, kolik kosočtverců bude chodit nenávratně po světě:D)

Ema_SN
148 příspěvků 19.04.12 15:46

Ja som rada že mi uši prepichli ešte ako decku a nepamätám si to :-) Ale ak to porovnávame s tetovaním, náušnice sa dajú ľahšie odstrániť a dierky takmer nevidno, narozdiel od tetovania. Každopádne neodsudzujem nikoho, kto sa tetovať nechá, aj keď mám iný názor. Je to vec vkusu.

lucisko
86 příspěvků 19.04.12 15:46

@DanielaS tak teraz som sa fakt schuti zasmiala :-D

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 22 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit