Tip na extra bledý make-up

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Eiwen
134 příspěvků 17.08.11 11:21

Milé pekelnice,
už asi měsíc se poohlížím po novém (tekutém) make-upu (dříve jsem používala přírodní Alverde, výborné, ale jen málo krycí, dostatečně pleť nesjednotí) a pořád nemůžu najít žádný, který by mi vyhovoval odstínem.
U většiny značek jsou odstíny porcelain, ivory atd. prostě příliš tmavé…
Zajímavé je, že u pudrů tento problém nemívám.
Na internetu jsem se dočetla v tomto směru největší chválu na jakýsi od Dermacolu, ráda bych tedy získala co nejvíce tipů, než opět vyrazím prohledávat drogerie :)

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Eiwen
134 příspěvků 17.08.11 11:34

Jo a ještě korektor - ten nemůžu najít už vůbec. Dostatečně krycí, příjemné konzistence a zároveň dostatečně bledý…

Mlsna kobyla
5 příspěvků 17.08.11 12:36

Estee Lauder Double Wear http://www.esteelauder.com/…uct/spp.tmpl?… Já mám momentálně odstín Bone, příště asi koupím Linen nebo Sand, Bone je moc světlý. Míchám ho s Rimmel Renew and Lift, odst.Ivory, abych dosáhla svého odstínu. Mám neutrálně-teplou pleť, takže makeupy mi sluší dožluta; pro studenou (dorůžova) jsou tam Shell, Ecru je neutrální. Tyto světlé odstíny EL DW nutno koupit na netu v zahraničí nebo dovézt; nejsvětlejší, který se sem ofiko vozí je Fresco, pokud se něco nezměnilo v poslední době. V drogeriích jsem nenašla dobrý světlý tekutý makeup. Výše zmíněný Rimmel je moc dobrý, ale samotný o sobě stále moc tmavý. Dermacoly obecně špatné nejsou, světlejší se najdou, ale ta chvála (co do světlosti) se asi týkala toho nejhutnějšího maskovacího makeupu v úzké kovové tubě - ten jsem zkusila, sám o sobě maska, při smíchání s krémem nebo jiným makeupem lepší, ale aplikace je pracná a neřekla bych, že ten výsledek za to stojí.
Korektor ArtDeco tuhý ve vaničce, ost. tuším šestka pro moji světlou dožluta pleť - jinak je tam asi šest nebo osm odstínů na výběr, včetně žluté a zelené na korekci. Krásně kryje, stojí málo, vydrží léta.

Lara
208 příspěvků 17.08.11 13:41

Možná ten kaviárová od Dermacolu. Mám ho a je bílý až moc. Ale nevím, jestli ho doporučit. Na můj vkus hrozně vysušuje, což bych tedy ani omylem nečekala a to mám hodně mastnou pleť.

MP slunecnice
49 příspěvků 17.08.11 14:35

Mám velmi světlou pleť a osvědčil se mi make-up La Roche Posay Unifiance Creme Satin - odstín 01 ve spojení s pudrem Estee Lauder Lucidity 01 Light. Zkoušela jsem také odstín Fresco od EL Double Wear (viz Mlsná kobyla), ale ten je opravdu výrazně tmavý na to, že je to nejsvětlejší varianta dovážená na český trh. Světlý korektor se mi podařio najít u značky Bobi Brown. Ještě mi byla doporučována značka Shiseido, ale tu jsem nezkoušela. Obávám se, že make-upy z klasické drogérie takto světlé odstíny mít nebudou.

JK
56 příspěvků 17.08.11 16:25

Ahoj, ja pouzivam make up Dermacol, 24h control odstin 1 a spokojenost. Navic, abych zvysila schopnost kryti, tak to resim takto:
1. krem (nivea)
2. baze pod makeup (ta dermacol je dobra)
3. korektor
4. makeup
5. znova korektor na problemova mista
6. pudr
Jednu dobu jsem pouzivala Lancome, ten byl super, ale 1300 za lahvicku mi prislo moc.

Eiwen
134 příspěvků 17.08.11 18:47

Moc děkuji za rady, nejvíc mě jako na potvoru zaujal samozřejmě ten zde nesehnatelný od Estee Lauder, nádherné odstíny…a rozhodně se podívám na ten od Dermacol a La Roche Posay, na jejich kosmetiku nedám dopustit (obzvlášť na jejich opalovací krém)

JK
56 příspěvků 17.08.11 19:07

Eiwen, jestli mas opravdu plet jako alabastr, tusim Avon mel nejaky makeup giordani nebo tak nejak a ten pouzivala moje sestra, ktera vypada jak snehurka od 7 trpasliku.

Mlsna kobyla
5 příspěvků 17.08.11 21:18

Jo a ještě - až budu končit Double Wear, možná zkusím toto http://www.camerareadycosmetics.com/proddetail.php?… Obecně jsou na to velmi dobré recenze.

ifoun
338 příspěvků 18.08.11 07:44

Krásné barvy má i Chanel, má u makeupu 4 řady (podle odstínu - růžová, nažloutlá atd.) a v té řadě to jde od světlé po tmavou, viz zde http://karlasugar.net/…-foundation/ Ty barvy jsou tu jen orientační, pro pochopení řad, je potřeba vidět naživo.
Navíc má makeup rozdělený i podle krytí. Sehnat se dá v Sephoře, když člověk hodně chce, tak mu dají vzorek do kalíšku (sephoráckého). Ale je potřeba být neodbytný ;-)
Jinak já mám nejbledší CD Nude 023, ale ten je opravdu nude a je lehoučký. Vzorek mají dokonce originál od CD.
Jo a tip od mojí vizážistky - když kvalitní makeup kápnete (velikost čočky) třeba na průhledné plastové kolečko, co bývá u pudru, tak neudělá škraloup. Zato nekvalitní (ten, který udělá masku a který pak „sjede“) škraloup vytvoří (cca po půl hodce to bývá vidět). Zkoušela jsem schválně - Chanel, CD, MAC - vše oka, Dermacol a Clinique škraloup, ten od Dermacolu fakt nechutný.

ifoun
338 příspěvků 18.08.11 07:47

to JK: Girodani (nebo tak nějak) má podlě mě Oriflame. Takové zlaté obaly - i štětec měli.

Eiwen
134 příspěvků 18.08.11 11:36
ifoun ha detto : to JK: Girodani (nebo tak nějak) má podlě mě Oriflame. Takové zlaté obaly - i štětec měli.
Moc díky za tip, já tu řadu hledala jako blbá u Avonu a nenapadlo mě to, že je to vlastně Oriflame :) Ten jejich odstín Porcelain vypadá opravdu krásný - hodně světlý, ovšem těžko říct, jak moc ty fotky klamou…
Na ten Chanel se také určitě zajdu do Sephory podívat a vyzkoušet, i když se obávám, že bude mimo mé finanční možnosti.

ifoun
338 příspěvků 18.08.11 13:37
Eiwen ha detto :
Na ten Chanel se také určitě zajdu do Sephory podívat a vyzkoušet, i když se obávám, že bude mimo mé finanční možnost

Chce to hledat, já si svůj CD Nude koupila za pětikilo… to je cca v ceně toho oriflamackého. Je pravda, že Chanel jsem zatím levný neobjevila :( Ale stejně ho asi pořídím, i když mě to bude stát hodně úsilí. Je hrozně příjemný na obličeji. Tady stojí kolem 1300, chci obkouknout ve Fr, jestli nebude levněji.
A dobrý je i makeup od Elizabeth Arden, světlý třeba tento http://us.strawberrynet.com/…-soft/84930/#… Za 36 USD je to podle mě lepší kauf než něco z katalogu…

Eiwen
134 příspěvků 18.08.11 17:20
ifoun ha detto :
Eiwen ha detto :
Na ten Chanel se také určitě zajdu do Sephory podívat a vyzkoušet, i když se obávám, že bude mimo mé finanční možnost
Chce to hledat, já si svůj CD Nude koupila za pětikilo… to je cca v ceně toho oriflamackého. Je pravda, že Chanel jsem zatím levný neobjevila :( Ale stejně ho asi pořídím, i když mě to bude stát hodně úsilí. Je hrozně příjemný na obličeji. Tady stojí kolem 1300, chci obkouknout ve Fr, jestli nebude levněji.A dobrý je i makeup od Elizabeth Arden, světlý třeba tento http://us.strawberrynet.com/…-soft/84930/#… Za 36 USD je to podle mě lepší kauf než něco z katalogu…
Tak Elizabeth Arden vypadá také výborně! Ovšem v ČR jsem tento make-up nikdy neviděla a objednávat z US se už příliš nevyplatí, předpokládám ovšem, že v zahraničí (pro mě dostupná Vídeň, Londýn nebo na podzim Barcelona) by ji mít mohli a s tou cenou by to mohl být ideální kompromis mezi Dermacol a Chanelem :)

Eiwen
134 příspěvků 18.08.11 17:24
Eiwen ha detto :
ifoun ha detto :
Eiwen ha detto :
Chce to hledat, já si svůj CD Nude koupila za pětikilo… to je cca v ceně toho oriflamackého. Je pravda, že Chanel jsem zatím levný neobjevila :( Ale stejně ho asi pořídím, i když mě to bude stát hodně úsilí. Je hrozně příjemný na obličeji. Tady stojí kolem 1300, chci obkouknout ve Fr, jestli nebude levněji.A dobrý je i makeup od Elizabeth Arden, světlý třeba tento http://us.strawberrynet.com/…-soft/84930/#… Za 36 USD je to podle mě lepší kauf než něco z katalogu…
Tak Elizabeth Arden vypadá také výborně! Ovšem v ČR jsem tento make-up nikdy neviděla a objednávat z US se už příliš nevyplatí, předpokládám ovšem, že v zahraničí (pro mě dostupná Vídeň, Londýn nebo na podzim Barcelona) by ji mít mohli a s tou cenou by to mohl být ideální kompromis mezi Dermacol a Chanelem :)
resp. ne že by v Česku nebyl, ale jen v pro mě šílených odstínech moccha a moccha II…

ifoun
338 příspěvků 18.08.11 21:29
Eiwen ha detto :
Eiwen ha detto :
ifoun ha detto :
Eiwen ha detto :
resp. ne že by v Česku nebyl, ale jen v pro mě šílených odstínech moccha a moccha II…
Z jahody je bez poštovného. A teď už to občas vyjde i bez DPH (vlastní zkušenost)…záleží…

MP Jana
216 příspěvků 19.08.11 05:36

Jahoda se teď moc nevyplatí, některé ceny mají stejné nebo dokonce vyšší než u nás v kamenném obchodě. Levnější makeupy od Chanela mají například na letištích(Vita­lumiere Aqua za necelých devět stovek) a pak lze také čekat na nejrůznější slevové akce parfumerek, určitě bude něco v rámci dnů Marianne a loni v tom termínu posílala slevové sms na 20% i Sephora.
Další možnost je www.garden.co.uk , ale tam se to vzhledem k poštovnému vyplatí až při více věcech.

ifoun
338 příspěvků 19.08.11 07:49
Jana ha detto : Jahoda se teď moc nevyplatí, některé ceny mají stejné nebo dokonce vyšší než u nás v kamenném obchodě. Levnější makeupy od Chanela mají například na letištích(Vita­lumiere Aqua za necelých devět stovek) a pak lze také čekat na nejrůznější slevové akce parfumerek, určitě bude něco v rámci dnů Marianne a loni v tom termínu posílala slevové sms na 20% i Sephora.Další možnost je www.garden.co.uk , ale tam se to vzhledem k poštovnému vyplatí až při více věcech.
Já u Jahody vždycky vybírám to, co mají v akci. A taky kontroluju vůči cenám u nás. A díky tomu mám makeup od Diora za 500, duostíny od Diora za 200, korektor od Mercier za 200 atd.
A děkuju za tip s letištěm, budu muset pověřit někoho z kolegů nákupem :-D

GabrielaCharlota
114 příspěvků 20.08.11 10:18

Jsem vylozene snehurkovska (bila plet, tmave oboci) a jediny makeup, ktery mi sedi je odstin 001 od M.A.C make up na oblicej i telo. Je pravda, ze spis jen sjednoti a nema moc velkou kryci schopnost, ale na leto nebo pro bezproblemovou plet idealni…
Jinak, co se tyce ceny - 120 ml za zhruba 1000 kc. Na tvar ho vazne staci malicko a pomer kvalita x cena se mi zda odpovidajici.

Lenka M.  20.08.11 12:42

Ja používam make-up i korektor ten najbledší od Maybelline afinitone..Pleť mám skoro úplne bielu takže si nemožem dovoliť žiadne žlté alebo oranžové nádychy a tento make-up mi v tomto smere velice vyhovuje..Rovnako sa dobre rozotiera a pekne zjednocuje farbu..Som s ním spokojná ja i pár známych :)

JK
56 příspěvků 20.08.11 13:47
ifoun ha detto : to JK: Girodani (nebo tak nějak) má podlě mě Oriflame. Takové zlaté obaly - i štětec měli.
Jasny, sorry! Je to Oriflame :)
Mate nekdo zkusenosti s kosmetikou Armani? Ve Vogue na to peji ody, ale radsi to budu brat s rezervou, nez si koupim tak drahy makeup.

Eiwen
134 příspěvků 20.08.11 15:03
Lenka M. ha detto : Ja používam make-up i korektor ten najbledší od Maybelline afinitone..Pleť mám skoro úplne bielu takže si nemožem dovoliť žiadne žlté alebo oranžové nádychy a tento make-up mi v tomto smere velice vyhovuje..Rovnako sa dobre rozotiera a pekne zjednocuje farbu..Som s ním spokojná ja i pár známych :)
Teď jsem to chtěla napsat!!! Dnes jsem strávila asi hodinu v drogérce, kde jsem vybírala, zkoušela,patlala, porovnávala…a nejlíp mi z těch běžně dostupných (=v drogérce) vyšel právě Maybelline Affinitone, pravda, není zas tak EXTRA bledý, ale jejich nejbledší odstín (light porcelain) mi k pleti přesně sedí - pravda, nevím, jak v zimě…ale myslím, že to kdyžtak pudrem dorovnávám. Navíc, za tu cenu…Jinak dobrý je i odstín Ivory od toho jejich Dream Matte Mouse, nebo jak, prostě ten pěnový make-up v kulaté krabičce, ale takhle hutný make-up asi ne-e…nejspíš po výplatě koupím oba a pak podám echo.
A o tom MACu taky popřemýšlím, ovšem ten se mi moc nechce kupovat v Česku, tak až budu zase v UK, tak snad :)

noemi
1547 příspěvků 30.10.11 20:22

Taky jsem vždy měla problém s hledáním hodně bledého makeupu, teď používám Revlon a je naprosto úžasný. Krásně kryje, drží na obličeji, prostě nádhera.

Eiwen
134 příspěvků 30.10.11 20:37
noemi ha detto : Taky jsem vždy měla problém s hledáním hodně bledého makeupu, teď používám Revlon a je naprosto úžasný. Krásně kryje, drží na obličeji, prostě nádhera.
Revlon ColorStay? Ten Ivory mi docela vyhovuje v létě a na podzim ale bohužel je určený spíš na mastnější pleť a přijde mi, že dost zvýraznuje šupinky…a ten nejsvětlejší z řady na sušší je už zase tmavý…holt jsem zjistila, že dostatečně světlý (i bílý, hehe) dělá jen Illamasqua…ale dostat se k této značce, to je něco. Nejjednodušeji přes Asos a tam zase mají příšerně omezenou nabídku…a to tu značku mám opravdu ráda :/

noemi
1547 příspěvků 30.10.11 21:06

Ano, Revlon ColorStay. Pokud se na obličeji tvoří šupinky, je dobré zvolit jiný krém, je prostě třeba vyzkoušet, co člověku sedí, taky jsem měla krém, z kterého se mi příšerně loupal nos. Pod makeup jsem ještě měla skvělý krém z Nivey, u nás se tuším vůbec neprodával, ale už jej bohužel přestali vyrábět a zatím jsem nenašla žádnou náhradu, s kterou bych byla spokojena, byl takový prosvětlující, s jemnými třpytivými částečkami.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit