Tip na zkušenou manikérku v Praze

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sekhmet
1918 příspěvků 24.02.12 09:43

Prosím všechny Pražačky o tip na slušnou manikérku v Praze. Abych vysvětlila: nikdy jsem na manikůře nebyla, takže se v tom absolutně nevyznám. Jenže jak furt mlátím do klávesnice, strašlivě to odnáší nehty (třepení, lámání apod.). Už mne nebaví, jak mám furt každý jinak dlouhý, zatrhávají se mi i do masa - což dost bolí. Uvažovala jsem o umělých - tedy jako že by mi potáhla ty moje něčím, aby se zpevnily a nelámaly - nechci dlouhé drápy ani žádné tvořeníčko. Navíc mám panický odpor, když mi někdo sahá na nehty. Zatlačování kůžičky je má noční můra - takže jsem taková zákaznice z horroru :). Proto bych chtěla někoho, kdo nehty nebrousí frézou do masa, ale (asi) ručně (dělá se to?), někoho citlivého, kdo si s tím dá práci a dbá na hygienu.
Taky by mne zajímala informace o cenách (kolik za prvotní úpravu, kolik za doplnění, jak často se chodí, taky jak dlouho to pokaždé trvá) - nehodlám šetřit, ale třeba dva tisíce za každou návštěvu by mi přišly asi trochu moc.
Praha 1, Praha 2 (nehchtěla bych jezdit hodinu někam na Řepy, tolik volného času fakt nemám, stačí, že ke kadeřnici musím do Dejvic :)))
Děkuji všem.

Reakce:

RenaLange  24.02.12 10:21
Sekhmet z mého hlediska než umělé nehty je lepší potažení vlastních nehtů lakem který se rovněž
" zapéká", vydrží na nehtech 14 dní a lze snadno specielním odlakovačem odstranit.
Dobře spolu s krásnou a opravdu pečlivou manikůrou to vloni dceři udělali v Palladiu ( pracovala tam jen rusky mluvící děvčata).
Dcera je ve všem velmi puntičkářská a má panickou hrůzu z čehokoliv nápadného, umělého,tady byla maximálně spokojená.
Používají snad ty nejlepší laky na světě, francouzské ( nechce se mi běžet přes půl domu do koupelny, snad je to Opi od firmy Orly nebo tak nějak).
Sama umělé nehty nemám ( při mé profesi ehm), protože se přátelím s jednou učitelkou z kosmetické školy vím, že při umělých návštěvy jsou individuální podle toho jak rychle Vám rostou nehty.
Ovšem 6 týdnů jak mnohde uvádějí je málo,to je ten odrost vidět a nevypadá to hezky,minimálně jednou za měsíc .
Na Vašem místě bych zkusila nejprve ten lak a pak se rozhodla co dál.

ifoun
338 příspěvků 24.02.12 10:45
RenaLange ha detto : Ta 14denní metoda je laky Shellac (US výrobek), velmi kvalitní. Myslím, že stojí kolem 1000 kč. A jinak souhlasím, že jsou tam dámy velmi zručné a šikovné.
Já u nich byla v pátek na klasické manikúře s klasickým lakem (OPI) a vydržel bez problémů 5 dní.

modra_kocka
903 příspěvků 24.02.12 15:32

Sekhmet: vyměním tip na manikérku za tip na kadeřnici :) Ale ne takhle veřejně, prosím. To už bychom si ani jedna v příslušném salonu ani neškrtly… Můj email je boudicca@centrum­.cz

xhorl33
2 příspěvky 16.03.12 10:45

Já chodím na shellac do Studia lady www.studiolady.com a můžu jenom doporučit. Nehty mám pevné, lesklé a shellac se neolupuje. Dřív jsem měla na nehtech akryl, ale nebyla jsem spokojená a když jsem si ho nechala odstranit, moje nehty byly tragické - měkké, tenké a hrozně se třepily. Nechala jsem si tam dát shellac a poté, co mi odrostly ty hrůzy, mám nehty úplně parádní.

Sand W
8 příspěvků 17.03.13 13:09
Shellac

Já chodím už půl roku na Shellac a nemůžu si ho vynachválit ;) drží minimálně 14 dní, někdy ho mám i 3 týdny. a ty barvičky :)

dávám za něj 450,– i s manikúrou! takže super cena.
chodím do salonu B&G na P-8.

pucekpuk
1 příspěvek 17.10.16 11:45
Studio krásy

Ahoj, za sebe mohu 100% doporučit studio krásy Esmina : http://www.esmina.cz/…ova-modelaz/ . Rozhodné si s tvýma nehtami poradí :). Já byla zatím vždy spokojena. A tvým náročním požadavkům rozhodně vyhoví. Sice to není Praha 1 nicméně vycestovat se vyplatí :)

vlm
2596 příspěvků 18.10.16 07:52

@pucekpuk jo s nehtami, je to jasný, vzor hrad..nehtami - hradami

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit