Tipy na poklady

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ani  27.10.11 15:25
Ráda bych tu obnovila téma, které bylo nakousnuté už dříve, ale neujalo se. Fungujeme tu v Pekle malinko jako komunita, všechny se chceme hezky obléct za přiměřenou cenu a je tu velká základna sekáčových nadšenců.
A každému, kdo běhá po sekáčích, se určitě mockrát stalo, že objevil super kousek, ale musel ho na místě nechat, třeba kvůli nepadnoucí velikosti nebo barvě. A přijde mi škoda, aby tam ty věci jen tak ležely a nikdo o nich nevěděl.
Proto bych se, když objevím něco, co mi není, ráda aspoň pochlubila. Třeba po tom skočí některá z vás.
A bylo by fajn, kdyby se to tu stalo pravidelně používaným vláknem, že bychom si takhle vzájemně pomáhaly.
Nemusí být jen sekáče, fajn by byly i výhodné slevy a výprodeje (ale jen ty velmi výhodné).

Samozřejmě začnu (vše Praha):
Secondhand na Floře - černé pánské sako italské výroby, 100% kašmír, stav super, velikost nevím, vypadala normálně, ale netroufla jsem si to pro přítele risknout. Cena 400/kg, takže asi ani nebude zrovna levné. Jenže už tam asi nebude, je to přes týden, co jsem tam byla.
Secondhand na Kohinooru - dámské vlněné sako (100% střižní vlna), tmavě šedé se zlatými knoflíky, velikost tipuju 40, spíš tenčí materiál. A dále další saka vlněná nebo směsová, i barevná, vše větší velikosti. A kabáty, docela pěkné z příjemných materiálů, ale také dost široké, a nic vypasovaného. Posledně bylo vše za 90, až do 5. listopadu bude klesat až k cca vše za 40. Ještě mají exclusive sekci, tam se dají najít vlněné/merinové svetříky, ale pouze tlumené barvy (takže zase nic pro mě).

Občas mám pocit, že s velikostí 36-38 nenajdu pro sebe nikdy nic :( Takže výraz velké berte s rezervou, je to ve srovnání vůči mně ;)
Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

Ara
25 příspěvků 27.10.11 16:38

V Braníku na zastávce Přístaviště je malý second hand, kde se příležitostně stavuji a párkrát už jsem i nakoupila. Nabídka se tam mění rychle, takže doporučit jeden konkrétní kus si netroufám, ale teď tam mají poměrně dost podzimních pláštíků a bundiček. Barevných! Nejsou úplně nejlevnější, tak kolem 400,– . Zajíždět tam kvůli tomu asi nemá cenu, ale míváte-li někdo cestu kolem, určitě zaskočte.

modra_kocka
903 příspěvků 27.10.11 20:34

Ani: Kohinoor mám blízko, kde je tam sekáč, prosím tě?
Jinak velikost 36/38 docela potkávám. Nechodím do sekáčů zas tak pravidelně, ale mám pocit, že se svou 38/40 narážím neustále na věci, které jsou akorat o číslo menší, než bych potřebovala. Naposled jsme byli asi před 2 týdny s kamarádkou v Radotíne, a obě jsme toho odnesli docela dost. Ona má velikost asi jako ty. V té nejlevnější hale nic moc (jen jedno sáčko a jedna sukně), ale v středně drahé a výběrové se dalo. Ve výběrové svetříky v různých barvách, spíše výrazných, v středně drahé sukne.

Ani  27.10.11 20:44
Modra_kocka: Vršovická 60 (podle mapy). Já to mám kousek, tak si docela držím přehled, co tam je. Většinou si tam najdu něco pěkného v těch slevách (ty se periodicky opakují předtím než mají nové zboží).
Do Radotína se v blízké době chystám, protože chci kouknout na kabáty - pánské i dámské. Najdou se tam? A na svetříky určitě skočím ;)

modra_kocka
903 příspěvků 27.10.11 20:50

Ani: díky :) Přiznám se, že na kabáty si nějak nevzpomínám. Já jsem po nich nekoukala, mám čerstvě koupený nový :) Jinak na kabáty zkus Brittex (smad je to Brittex…) u Nádraží Strašnice, tak jsem viděla docela hezké. Jen nevím s těma velikostma. A ještě jsem nedávno byla v jednom sekáči, kde měli hodně kabátů a plášťů, ale kde to jen bylo… Nemohu si vzpomenout. Možná se mi to za chvilku vybaví

Oldyn
5034 příspěvků 27.10.11 20:55

Já viděla v e-shop sekáči kabáty flaušové, menší velikosti 34-36. Ale z hlavy nevím kde, musela bych pohledat.

oskarina
266 příspěvků 28.10.11 16:52

v Marks and Spencer na Budějovické v Praze mají ve velkých slevách pár kabátků a sáček nadměrných velikostí -16, 18, 20. Mají tak k tomu i pouzdrové šaty -18, 20 - šaty stály po všech slevách 299,–, kabátky kolem 400.

anicka  02.11.11 07:59

Ak by ste mali zaujem o svadobne saty („korzetovite“), tak tu - http://www.dianthe.cz/ maju vypredaj. Vcera som tam bola, mali hlavne vel.40 a taky ten „tradicny“ styl, ale naslo sa tam aj nieco mensie a aj vacsie, a vraj budu ponuku rozsirovat. Ceny od 1000 do 1500.

katango
1356 příspěvků 02.11.11 16:59

ad modrá kočka: kde to, prosím, v tom Radotíně je? Jsem ze Zbraslavi a do Radotína se chystám zařídit si pas, tak abych si to trochu zpříjemnila…Předem děkuji.

modra_kocka
903 příspěvků 04.11.11 14:03

katango: no já jsme v Radotíně byla jednou, právě v tom sekáči. Cestu tedy popsat nedokážu, ale tady je dokaz: http://www.mujsekac.cz/…velkoobchodu
Mají tam 3 haly - nejlevnější, dražší a výběrový. V nejlevnějším se daly najít nějaké sukně a sáčka. Mají hodně džínů a vůbec kalhot, ale zrovna měli akci, tak u těch bylo moc lidí a nechtělo se nám tam tlačit. V prostředně drahém bylo hodně šátků a šál. Našla jsem tam pár svetříků a svetrů z merina - ale ty byly v pánském, naštěstí v mé velikosti. Pánské svetry měli moc pěkné. Taky hodně sukní. V tom nejdražím (a nejmenším) měli hodně svetrů a svetříků, a taky kožené oblečení.
Jinak kdybys tam byla brzy ráno a měla chuť na kafe, tak kousek od nádraží (mezi nádražím a tím sekáčem) je hospoda, kde otvírají už v 9 ráno každý den :) Je to vyloženě čtyřka, ale horká káva po ráno byla fajn :)

Ani  21.11.11 16:20

Opět Kohinoor: Svetříky (kašmír, merino, vlna - od každého něco, tak doporučuju, pokud si chcete materiály osahat), dlouhý kabát 100% kašmír vyrobený v Anglii, velikost 12, rovnější střih (ten byl fakt krásný), nějaká vlněná saka, směsové kabáty a kabátky.

katango
1356 příspěvků 21.11.11 16:42

Modrá kočko, díky za info. Znám tam jednu cukrárnu (+ chlebíčky) ve Vrážské a ta otvírá už v půl osmé.

oskarina
266 příspěvků 21.11.11 22:03

Ani, díky, zase do Vršovic zajedu. A mimochodem, znáš Diakonii Broumov? Ta má prodejnu v přízemí paneláku proti Kohinorce, jsou tam od 13 hodin každý den a sežene se tam také ledacos. Já si tam občas koupím za babku korále, nedávno jsem tam sehnala pěknou šálu, je to jistě spíš pro starší, ale kdo z mladých si třebas zařizuje podnájem a má hluboko do kapsy, tak tam sežene vše - kuchyňské náčiní, ložní, sklo, dětské hračky. Vše za hubičku.

MP Ann
215 příspěvků 01.02.12 12:19

.

Příspěvek upraven 12.02.16 v 12:18

MP Hani
13 příspěvků 02.02.12 12:29

Dnes jsem v Plzni v sekáči Front v Sedláčkově ulici objevila krásný delší béžový kabát. Zapomněla jsem značku, ale byla známá. Byl ze 70% vlny a byl na stojanu vše za 120 Kč. Bohužel to byla velikost 38 a mně byl tedy velký. Jestli někdo sháníte, skočte tam pro něj, bylo mi líto ho opustit :).

Cinkitoo  02.02.12 18:36

Hani: Ach bože, proč mám Plzeň tak daleko :D

Risti
36 příspěvků 03.02.12 17:56

Tak ja taky prispeju nakym tim mensim poznatkem, kdyz uz sem dneska v sekacich fnukala ze nemam jinou velikost:-). Co maji v Brne.
Bellitex Veveri (u zastavky Tabor) - hodne vlnenejch sukni, ruzny delky a velikosti, od 50 korun. Nekolik opravdu peknejch vlnenejch sak, napr. bezovy s barevnou kohouti stopou, spravne retro, 60 kc, velikost asi 42/44. Taky jedno vlneno-kasmirovy od Jil Sander, zhruba stejna velikost, tmave sedy, jedina vada je chybejici knoflikova dirka, sikovna pekelnice to urcite zvladne spravit… no za 120 kc, neberte to.
Bellitex Husova - tmave cervenej kabat ackovyho strihu, velikost asi 42, merino vlna, kolem 400 kc. Nad tim sem plakala hodne ale bohuzel, moc velky. Taky velkej vyber vlnenejch sukni a panskejch svetru. Navic maji v Bellitexech zrovna 50 procent slevu na zimni obleceni, je z ceho vybirat ale spis ve velikostech 40 a vic.
Byla sem i v E+B na Pekarske a nic moc.
Jen tak mimochodem, nema nekdo zkusenost s jakousi charitativni prodejnou na Pekarske? Dostala sem na ni tip, tak kdyby nahodou nekdo vedel vic…

Karoleenah
2322 příspěvků 03.02.12 18:37

Risti: Asi myslíš obchod nadace Veronica, ten je fajn, mají tam kromě oblečení a bot i nějaké bytové doplňky, knížky, staré LP desky, prostě co jim tam kdo přinesl. Ale je už hodně profláknutej, takže ty hezké věci jsou pryč okamžitě.

maa
3 příspěvky 07.02.12 18:41

Taky přispěju nalezeným pokladem. Kousek od zastávky Arbesovo náměstí, naproti informačnímu centru pro Prahu 5 je v podchodu malý second hand, kde mají krásný meruňkový kabát. Bohužel pro někoho vyššího a širšího než jsem já :). Likviduje se, takže je otevřeno jen do pátku. Mají víc pěkných věcí, kdo budete mít cestu, tak se rozhodně podívejte.

ccci
42 příspěvků 20.02.12 18:22

V Bellissimu (jestli mám ten název špatně, tak se omlouvám, prostě to druhé než Megasekáč) v Holešovické tržnici v Praze mají velbloudí kabát z vlněného kepru za 180Kč, vel. 36. Není to moje barva, ale málem jsem s ním odešla :-) Je jednořadý, myslím, že bez pásku, v dobrém stavu.

sjuuu
16 příspěvků 20.02.12 23:33

pro pekelnice z okolí Mnichova Hradiště: v sekáči naproti poliklinice mají už měsíc moc pěkné jednoduché pouzdrové šaty s úzkými ramínky ze 100% hedvábí, béžové, u dolního okraje výšivka v růžové a fialové barvě, velikost 10.

Risti
36 příspěvků 12.04.12 20:08

Brno - Bellitex na Veveri, kasmirovej rolak s kratkym rukavem, barva neco mezi zelenou a zlutou, trosku jedovata:-), velikost tak 40, stal kolem 70 korun.

D.C.M  15.04.12 15:43

Od pondělí 16. dubna bude v Hradci Králové, kulturní dům Střelnice, nastěhovaný sekáč Marwil. V pondělí začínají, v úterý doplňují zboží, ve středu dávají 30% slevy na vše a ve čtvrtek (poslední den) vše za 10Kč. Objevují se i v kulturních zařízeních jinde po Vých. Čechách. Ceny velmi lidové. Občas mívají akci 30,20,10 - první den vše za třicet a poslední za 10Kč. Jinak mám od nich džínovou bundičku za 45kč, zimní dlouhý kabát (65% vlna, 15% kašmír a 20% nylon) za něco málo přes stovku.

lipo
303 příspěvků 17.05.12 22:30

Nevím, jestli je to přímo poklad, ale třeba se bude hodit. Tento týden jsem viděla v CaA v Brně ve Vaňkovce slevněné kabáty asi za tři stovky, velbloudí barva, 70% vlny, ale protože už podobný kabát mám, moc jsem je neprohlížela, takže nevím, jaká ke kvalita ušití apod. A pak teda minulou středu v Brittexu krásný jasně červený dlouhý flaušový kabát, 100% vlna (nebo aspoň myslím), nový, ještě s visačkou, ale bohužel velikost 58…

kvik  17.05.12 22:45

Dneska jsem v sekaci na I.P.Pavlova nasla novou, uplne nenosenou sukni Coast - jeste s cedulkou z obchodu (na 125 euro) - ted asi za 300. Cislo 10, cerna, slavnostni, pod kolena, hedvabna (asi) podsivka, na tom jemny tyl, zakonceny smaragdovymi vysivanymi kvety. Rychle pro ni!

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Další témata z kategorie

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak uvázat kravatu

nnnn Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit