Tipy na účes

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KatiKati  11.02.15 18:20
Tipy na účes

Ženy objednávala jsem si ted z humanhair vlasy clip in zítra by měly snad dorazit!!!:) V pátek jdu s manželem na ples máte nějaká návrh jaký účes stím vymyslet?? Budu mít černý uplý šaty nad kolena, jsou jen přes jedno rameno a kolem pasu jsou takový stříbrný flitry. Díííy moc za tipy a rady!!!:))

Reakce:

smoulinkaalca
3 příspěvky 11.02.15 19:25
@KatiKati

Zašla bych ke kadeřnici ta už něco určitě vymyslí,) A pokud nechcete utrácet zkusila bych vyčesat nahoru a navlnit:-) A dejte vědět až dorazí jak jste spokojená. Dcera mě stím stále otravuje a já nevím zda to nebudou jen vyhozené peníze

bonbonkapeta
1 příspěvek 11.02.15 20:11

@KatiKati:

Já se řídím heslem v jednoduchosti je krása :) Osobně bych doporučila do vlasů pár ozdůbek možná kytku nějak to posepínala

KatiKati  11.02.15 20:23

Jojo nad něčím takovým přemýšlím:) ale ještě sem na plese nebyla tak bych chtěla vypadat jak se tak říká „vyjíímečně“ :D Vědět určitě dám:) Podle mě to vyhozený peníze nejsou když se stím člověk cítí líp:) Moje vlasy jsou strašně řídký, šampony nepomáhají ani žádný vitaminy tak jsem se naštvala a rozhodla pro tohle. Tohle si připevním příležitostně jak budu chtít, když někam půjdu..vlasy budou vypadat hustší a moje sebevědomí bude lítat v oblacíích!!! :D

smoulinkaalca
3 příspěvky 11.02.15 21:24

:-D Ještě to promyslím. Dcera naléhá tak nejspíš jí to stejně nakonec koupím :-)

ještěřička
2363 příspěvků 27 inzerátů 12.02.15 10:43

CO TO JE ZASE???

Giulietta  12.02.15 10:46

@ještěřička Čítala ste popis ako vyzerajú šaty? Či bude mať na hlave príčesky pripevnené podomácky sponkami a kúpelňovým štipcom je v tom prípade šum a fuk. :-D

MP Maggie
991 příspěvků 12.02.15 11:22

@ještěřička @Giulietta Asi si myslí, že nás vyprovokuje k akci. Ale ono nic…

Markéta41
8 příspěvků 23.02.15 12:00
účes

Já clipy nosím bud rozpustěné nebo si je natočím a vyčešu drdol

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit