tlste stehna v sukni

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucy68
10 příspěvků 05.02.12 12:16

Velmi rada by som nosila sukne, ale mam problem - vnutorne strany stehien sa pri chodzi o seba deru a neprejdem ani 500m, a koza je zodrata az po maso. Priserne to boli, hoji sa to par tyzdnov a za ten cas je chodza utrpenim. Teraz v zime si vyslovene uzivam, mozem mat hrube pancuchy a tym padom je po probleme. No akonahle sa otepli - silonky pomahaju len trochu, navyse z nich zase mavam zenske problemy, tak sa im dost vyhybam, a ked uz je tak teplo ze pod suknu nenosim nic, tak sukne skoncia v skrini a cakaju na mrazy. Nemate nejaky napad co s tym? Leginove kratasy sa pod kratsiu suknu nedaju pouzit (a aj pod dlhsiu su hrozne, navyse v nich je prilis teplo a potom sa zaparim a zase som pri zenskych problemoch…).
Len mi prosim neradte ze sa to vyriesi schudnutim, tento problem ma trapi od puberty, kedy som sa venovala sutaznej gymnastike, cize som bola chuducka a vysportovana, no napriek tomu sa mi stale stehna dotykali vnutornou stranou - mam asi taky typ postavy. Kazde nohavice vdaka tomu zoderiem behom par mesiacov na uplne diery.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reakce:

zelitschko  05.02.12 12:50

na léto by mohly být dobré nějaké hodně kvalitní a pevné podvazkové punčochy ve větším čísle vytažené co nejvýš. Já to tak k minisukni dělám, tak mě z tohoto důvodů trápí občas dámské problémy. Jinak na toto doporučuju, ať už jsou jakkoli asexuální, kalhotky z čisté bavlny, ale ne tanga. A vodička se santalovým dřevem ve spreji od značky Salloos, tak 2× denně.

continuity
5851 příspěvků 05.02.12 13:13
nahodou bavlnene kalhotky nosim porad (od kdy jsem otehotnela a 2× porodila) jenom vylucne bavlnene a daji se sehnat hezke krajkovane a kdyz se clovek snazi ani nemusi stat majetek.
inak k Lucy - skusala nejake damske trenirky? mala som kedysi ale z funkcnej umeliny, mozno by pre teba neboli uplne marne merinove.
ja som pod to nosila normalne nohavicky este, vsak to by si videla ako ti to je pohodlne.
http://www.hanibal.cz/…-new-damske/ font-family:" calibri",„sans-serif“;mso-ascii-theme-font:minor-latin;mso-fareast-font-family:="" calibri;mso-fareast-theme-font:minor-latin;mso-hansi-theme-font:minor-latin;="" mso-bidi-font-family:„times="" new="" roman“;mso-bidi-theme-font:minor-bidi;="" mso-ansi-language:en-us;mso-fareast-language:en-us;mso-bidi-language:ar-sa"="">

lucy68
10 příspěvků 05.02.12 13:34

zelitschko, diky za tip, musim sa po nejakych takych pancuchach poobzerat a urcite vyskusam. Bavlnene nohavicky su u mna tiez od prveho tehotenstva samozrejmostou, a tu vodicku vyskusam, este som o tom nepocula.
conny, skusala som take trenirky asi ako na tom prvom odkaze, tie mali ale prilis kratke nohavicky a vacsinou sa mi vyhrnuli/zrolovali dohora. take dlhsie, ako su na tom druhom odkaze, som v obchodoch nestretla, ale dobre vediet ze sa vyrabaju, mohlo by to fungovat ked je na pancuchy priteplo.

continuity
5851 příspěvků 05.02.12 13:52

lucy, musis sa poobezerat v sportovych obchodoch, neviem odkial si - hudy, trekland. v obchodoch so spodnym pradlom maju vetsinou len kratke - ja ich pouzivam pod nohavice, ked nechcem predvadzat gumu zarezanu do sunky, ale na tvoje ucely su naozaj moc kratke.

MP fay
17 příspěvků 05.02.12 14:30
Já teda doporučím tyhle:
Ty první jsou umělé hodně (ale mně to nevadí) a spíš je uvádím jako příklad, ty druhé jsou z modalu, což je tuším přírodní vlákno a na omak mi přijde jako bavlna. Oboje mám a i když jsem hodně vysoká, tak mi dosahují do nejtlustšího místa stehna, tam kde se stehna navzájem otírají, takže si myslím, že by mohly stačit.
A tenhle problém vážně závisí spíš na tvaru postavy a asi i na citlivosti kůže. Mně se stehna otírají, ale nikdy se mi neodřely, sestra a máma jsou štíhlé, ale stehna se jim odírají. Jinak mám asi dvě kamarádky, kterým se stehna nedotýkají, ale ty mají takový ten typ postavy, že jim ze zadku po stranách trčí hubené nohy… a nevypadá to moc pěkně.

Ameline
95 příspěvků 05.02.12 17:01

Já s tím dost bojovala, ale pomohl mi kuličkový antiperspirant v silnější vrstvě - když jsou nohy suchý, můžou se o sebe třít jak chcou, ale nepřilnají a netrhají kůži. Nevím, zda Vám to bude stačit, ale možná v kombinaci s těmi doporučovanými punčochami. Mám teorii, že tenhle problém je jednak typem postavy, ale taky způsobem chůze - čím víc „uzavřený“ krok, tím víc styčných ploch.

MP Yvonne
3 příspěvky 05.02.12 19:21

Tento problém mám přes 10 let, a sukně nosím přes léto prakticky pořád. Podvazkové punčochy? to mě teda trochu děsí :D U mě spolehlivě funguje si prostě než vyjdu z baráku natřít to místo kde se to rozdírá nějakým krémem a ten krém si vzít s sebou. Stehna se o sebe třou, ale nebolí to, protože se netřou nasucho. Garantuju ti, že to pomáhá. A až cítím, že je zas potřeba to trošku natřít, zaběhnu na záchod, přetřu a běhám dál několik dalších hodin. Vyzkoušej ;)

Dahllie
2222 příspěvků 05.02.12 19:32

Já si pořídila takové ty „zeštihlovací“ kalhotky v tělové barvě s nohavičkami. O číslo větší, aby nestahovaly. Jinak jsem bez punčocháčů v sukni taky nevylezla.

lucy68
10 příspěvků 05.02.12 19:58

natieranie kremom som skusala este pred par rokmi, ale stacilo mi to asi do pol hodiny suvislej chodze, potom treba natriet znovu - to mi ale casto nestaci. Alebo to bolo nevhodne zvolenym kremom?
gulickovy antiperspirant som ale neskusala, uvidim ci na tom bude lepsie.
tym boxerkovym nohavickam davam celkom sancu, uz len najst vhodny strih :-) aspon mam zase dovod vyrazit na nakupy :-D

hedvika
275 příspěvků 05.02.12 21:22

tak jsem si ještě vzpomněla, že mám jednu sukni, která má všité kratasy. Jednu jsem takovou mivala i v puberte, tam ty kratasky sly schvalne videt, aby se tam mohl tvurce vyradit na vysokem rozparku, který by byl jinak absolutně vulgarni. Co si treba nechat usit takovou sukni na leto? z nejakeho lehkeho materialu, vypada to, když se to udela dobre velice zajimave. tu soucasnou nosim na sport, je taková cerná, hladká, bez ozdob a at delate co delate, nidky vám nic nejde videt ;)

lucy68
10 příspěvků 06.02.12 21:08

hedvika, to je na sport skvely napad! tie vsite kratasky su obtiahnute, alebo praveze sirsie? A ako dlhe? Ja trochu sijem, keby som mala predstavu ako to dobre spravit, mozno by som sa do toho pustila (do leta casu dost aj na niekolko nevydarenych pokusov).

Dahllie
2222 příspěvků 06.02.12 21:59

Sukni s kraťásky dřív běžně nosily tenistky, teď už to ale asi není na kurtu moc in :-D

hedvika
275 příspěvků 06.02.12 22:04

lucy68, jsou spíš obtahující a stejně dlouhé jako sukýnka, délka techto, co mam je do puli stehen, ale to uz myslim zalezi na vkusu, kratasky i sukne jsou z jedne latky. mimochodem v tomto klipu http://www.youtube.com/watch?… ma ta korejka (rekla bych ) taky trochu jiny typ suknokratasu, mozna si to usiju, ale v trosku delsi delce :) mimochodem pokud si na videu pustite titulky-znak cc na liste- tak v nastaveni tech titulku si muzete nastavit prelozit titulky na cestinu a tak i lide neovladajici anglicitnu muzou ocenit vtip textu ;)

hedvika
275 příspěvků 06.02.12 22:07

ovsem ted kdyz jsem ten preklad zkusila tak teda dela vazen velke chyby, treba misto: chces na rande s mym avatarem-preklada jako chces doposud mym avatarem :D

gulietta  06.02.12 22:10

ADIDAS G COMP SCORT E80443 VELIKOST 164 DÍVČÍ TENISOVÁ SUKNĚ CLIMALITE

gulietta  06.02.12 22:10

http://www.marfy-shop.cz/…NE-CLIMALITE

gulietta  06.02.12 22:13

Omlouvam se za ten caps lock a špatně vložený link. Je to tam nafocený i se zdviženou sukenkou. Pro připadný šití.

GreatSusan  07.02.12 14:12

Cyklisticke obchody vedou kratasy se sukynkou, pomerne bezne. Na normalni noseni to ale neni. Na stehna bych vyzkousela takovou mast pro cyklisty, muj znamy kolar na to prisaha. V dostani k odbornych obchodech, to co pouziva on je od firmy Sixtus (nebo tak nejak), ale urcite jsou i jine firmy. Myslim, ze by to mohlo fungovat, prece jen je to delane na vetsi zatizeni nez normalni krem nebo antiperspirant :-)

lilip  07.02.12 16:06

Dámy, to jsou skvělé tipy - mám stejný problém a v létě trpím. Resp. letos jsem nosila leginy a lehkou sukni.

Karoline
5 příspěvků 11.02.12 20:58

Potvrzuji co napsala Karoline. Moje sousedka a kamarádka v jednom s tím měla taky problémy celé roky a kuličkový antiperspirant se ji osvědčil. Jen je ho potřeba namazat více.

Karoline
5 příspěvků 11.02.12 20:59

Omlouvám se. To, co napsala Ameline. Už blbnu.

julie
28 příspěvků 12.02.12 15:18

Přidávám se k Ameline a Karoline, také se mi osvědčil antiperspirant. Použít na celou „třecí plochu“ hned po umytí - než se začnete potit. Mně funguje perfektně.

Lacrimosa
159 příspěvků 09.07.12 12:45

Sama mám postavu hrušky, tedy výraznou dolní polovinu těla, takže mám stejný problém. Dlouho jsem proto také nechtěla nosit šaty a sukně, i když se mi velmi líbily. Teď je nosím stále. Pokud je chladněji, problém řeší punčochy. Teď, když je teplo, to řeším zapudrováním dětským zásypem. Sehnala jsem si také vkusné spodní prádlo, které má vyloženě nohavičky. Takové kraťásky. Jediný problém by zde mohl být ten, že by se soukaly ze stehen nahoru a byly by tak k ničemu. Jelikož nosím zejména délku sukně na kolena, rozhodně to není problém :D S tím hubnutím, to máte pravdu, že to problém zcela nevyřeší. Je to prostě takový typ postavy.

lucindaSK
885 příspěvků 09.07.12 14:41

Nikto to tu ešte nespomínal, ale v podobnej diskusii - možno to bolo tu na MP - si ženy chválili lubrikačný gél.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit