Tmavá zima nebo tmavý podzim

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lyraina
2 příspěvky 05.08.13 14:57
Tmavá zima nebo tmavý podzim

Dobrý den,
chtěla jsem se zeptat jestli tmavý zimní typ může mít zelenohnědé oči jako např. v této diskusi. „Tady“ Dlouho tápu jestli jsem tmavý podzim nebo tmavá zima. Jinak mám stejně barevné vlasy, obočí i pleť jako Emma Watson (před odbarvením) a u té paní Beáta píše, že je tmavá zima.
Předem děkuji za odpovědi :D.

P. S. Je mi 13 tak nevím jestli se dá typ přesně určit.

Reakce:

Giulietta  05.08.13 14:59

@Lyraina Ste svetlé leto. :-D

Lyraina
2 příspěvky 05.08.13 15:06

Tak to už jsem úplně zmatená, protože mi připadá, že na léto mám moc tmavé obočí (mám ho skoro černé) asi jako právě emma tady na fotce z dětství.

Možná ještě černější

Sépia
334 příspěvků 05.08.13 17:18

Emma Watson je skôr jesenný typ :http://www.prettyyourworld.com/…brities.html

Celestína
9 příspěvků 07.08.13 23:52

Prosím…Farebná typológia by sa nemala robiť podľa toho aké má človek vlasy, oči. Farebná typológia súvisí s pleťou a s tým, ako pleť reaguje na rôzne odtiene farieb.Ak pleť vyzerá dobre, vyzerá dobre aj zvyšok.

Zoberte si zopár látok v rôznych farbách a skúšajte pri neutrálnom svetle, čo vám pristane najviac.
Alebo môžete skúsiť odevy v rozličných farebných kombináciách, typických pre jednotlivé obdobia.
Tmavá zima, odporúčam kombináciu tmavej sivej, čiernej, poprípade námorníckej modrej a povedzme studenej sýtoružovej na malom priestore.
Tmavá jeseň, najtmavšia farba môže byť tmavohnedá až do čierna kombinovaná napríklad so stredne veľkou plochou teplej červenej, orandžovej, zelenej…

Rowanberry
314 příspěvků 09.08.13 00:31

Upřímně řečeno, já si myslím, že ve třinácti si nad tím ještě vůbec nemusíš lámat hlavu, prostě nos, co se ti líbí, a ono se to nakonec snad nějak vytříbí:) Přišlo by mi fakt líto, kdyby se někdo v takhle nízkém věku snažil nosit jenom „správné“ věci (které by si navíc zřejmě určil špatně). Experimentuj a postupně se snaž vysledovat, co ti sluší, co se ti na tobě líbí:) A kdyžtak se zkus třeba inspirovat tou Emmou, ona stejně nosí celou plejádu barev a podle mě vypadá skvěle i v těch „nevhodných“ ;)

arpa
1236 příspěvků 09.08.13 06:40

Souhlasím, nebrala bych ten barevný typ jako dogma.
Ale kdybyste skutečně trvala na rozklíčování typu z hlediska teploty, tak mě napadá zkusit test „hořcicovou“ žlutou. To by měla být tato. Tmavá zima v něm bude vypadat blbě, zatímco teplému podzimu by měla slušet.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit