Tmavě fialová sukně, co k ní?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

bačam  23.05.12 20:59
Tmavě fialová sukně, co k ní?

Dobrý večer,
koupila jsem si letní tmavě fialovou sukni.
Je vzdušná, rozšířená v délce ke kotníkům.
Poradili byste mi, jaké barvy vršků by se k ní hodily…?
 Děkuji

Najdete v encyklopedii: Fialová barva

Reakce:

miki.mikouš  24.05.12 00:19

lila, bílá, černá, smaragdově zelená a hodně zajímavě a zároveň trochu extravagantně by mohla vypadat tyrkysová.

pixie
232 příspěvků 24.05.12 12:33

Bílá, světle fialová, světle modrá, červená (já vím, že už jsem s tou kombinací otravná, ale mně se fakt líbí), pokud jsi odvážná, tak zelená, žlutá… Ale ta bílá je taková jistota, se kterou podle mě nešlápneš nikdy vedle, vždycky bude vypadat dobře.

Kesse
16 příspěvků 24.05.12 14:51

Za mě určitě bílá .. :) Pokud chceš něco barevnějšího tak ta lila , tyrkysová , žlutá .. :) ;)

Laen
34 příspěvků 24.05.12 21:38

určitě bílá, černá, béžová. Dále zelená, žlutá, tyrkysová, hnědá, oranžová.. :)

Sépia
334 příspěvků 24.05.12 23:57

Fialová má rôzne odtiene , pekne ukáže ladenie tón v tóne, top v svetlejšom odtieni než je sukňa. Či len mierne svetlejšiu alebo jemnú pastelovú záleží od toho čo vám pristane k tvári.
Fialová v tmavom tlmenom odtieni sa dá skombinovať s veľkým množstvom farieb, na hornú časť si skôr vyberte takú čo vám pristane k tvári. Fialová ladí napríklad so žltou, s oranžovou. Aj s červenou, záleži aký odtieň. Určite sa hodí so zelenou. Aj s modrou (azurovou), tyrkysovou … Treba zladiť odtiene.

Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit