Tmavě zelený spodní díl plavek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Annecy
12 příspěvků 05.09.11 11:51

Vážení a milí (…a moudří!), ve své zoufalosti se na vás obracím s prosbou o radu :) Sháním tmavě zelený spodní díl plavek. Preferuji bez vázaček po stranách, případně „kraťáskový typ“, ale blížím se fázi „beru cokoliv“. Jelikož se mi po stranách lezoucí půlky nelíbí a ani mi takový střih absolutně nelichotí, požaduji ještě, aby byly plavky nevykrojené, respektive ne MOC vykrojené. Toto se ukázalo být jako hodně velké omezení. Dřív dělal takový střih Litex, letos jsem u nich ale už nic takového nesehnala, naopak jsem sehnala plavky značky Panache, které padnou perfektně a jsou přes CELÝ zadek, bohužel ale jen černé. Prošla jsem toho už spousty + vím, že teď není zrovna sezóna a bude se shánět hůř, ale… Třeba někoho něco napadne. Předem díky za jakékoliv tipy :)

Najdete v encyklopedii: Zelená barva

Reakce:

MP scully  05.09.11 16:38

Pokud umis sit na stroji, neni nic lehciho, nez si plavky usit. Treba na http://www.bmtextil.cz/ najdes latky na plavky v kazde myslitelne barve, leskle i matne, maji i par vzorovanych. ja si na sebe plavky siju od lonskeho leta a jsem spokojena. Neni to tezke, kalhotky, co popisujes, pokud umis trochu sit, bys mohla mit i se zkousenim a premerovanim hotove za dve hodinky.

Annecy
12 příspěvků 06.09.11 09:22

Ahoj,
dekuju za reakci. Delam na tom :) Mam stroj asi dva mesice, nicmene zatim jsou me vytvory spise nenositelne, ucim se. Sit z plavkoviny me napadlo, ale nevim, jestli si troufam, je to elasticky material, coz mi dela docela problemy. Navic muj stroj nema elasticky steh, takze pouzivam takovy ten cik-cak… Nejake tipy? :) Ma to nejake zakonitosti? Co vsivas jako takovou tu „hygienickou vlozku“? Asi to tedy zkusim, za 3 tydny jedu na mesicni dovolenou, kam bych plavky chtela, do te doby se pravdepodobne me schopnosti zavratne nezlepsi… :/

OlgaN.
6 příspěvků 21.09.11 11:48
Našla jsem tyhle:

Ale není to úplně asi ono :/

Zoe
316 příspěvků 27.09.11 13:18
Mohla bys zkusit firmu Sindy :
Celá naše rodina si u paní Kladivové (Sindy) už několik let objednává plavky a jsme moc spokojení.
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit