Topánky BAMA z Rena - skúsenosti

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ema_SN
148 příspěvků 26.04.12 21:34
Topánky BAMA z Rena - skúsenosti

Dnes ma v Rene zaujala obuv tejto značky, potrebujem pre chlapa kožené, pohodlné a kvalitné (čítaj takmer nezničiteľné) topánky na časté nosenie (čítaj - nevyzujem to, kým neprídu mrazy). Gúgl mi veľmi neporadil, budem vďačná za vaše názory.

Reakce:

weirdBe
2 příspěvky 30.04.12 18:51

Já určitě doporučuju - jsou kožený, vydržej a pohodlný jako bačkůrky. :)

kurzatko
230 příspěvků 30.04.12 19:03

Mám plochou nohu, takže jsem v botách Bama prochodila v podstatě celé dětství. Některé modely bohužel nejsou zrovna krásné, ale dají se najít i pěknější kousky. Opravdu vydrží dlouho, mám od nich pantofle na domácí nošení (takže je nosím denně) a začaly se rozpadat až teď, po pěti letech.

Ema_SN
148 příspěvků 27.05.12 19:42

Ďakujem! :-)

Karin
3401 příspěvků 27.06.12 09:58

Boty Bama jsem si koupila v Renu před lety, kožené, vzhledově něco mezi balerinami a mokasínami… A nosím je pořád, jsou pohodlné a fakt nezničitelné, jeden čas jsem se k nim chovala dost macešsky, sekala jsem v nich třeba zahradu a pak jsem je hodila do pračky, protože byly tak špinavé, že nešly normálně vyčistit… A ony jsou asi fakt nezničitelné :-)) Sice je na nich samozřejmě vidět jisté opotřebení, ale pořád vypadají skvěle. Tak jsem si loni koupila od Bamy zimní boty, taky kožené, s kožíškem. Miluju věci, které fakt vydrží. A tyhle boty přitom nejsou nijak zvlášť drahé, ty mokasiny stály asi tisícovku (tuším, že po slevě), ty zimní sedmnáct set.

Harmonika
244 příspěvků 27.06.12 11:19

I já doporučuji. Mám dvoje boty této značky (baleríny a páskové sandále), nosím je už druhým rokem a vše je v pořádku, jsou pořád jako nové a chodí se v nich jako v bačkůrkách. Vybrala jsem si moderní kousky, takže zdaleka nevypají jako zdravotní obuv. :-)

Terie
10 příspěvků 11.10.12 23:59

Přidávám se k zástupu spokojených. Včera jsem se zamilovala v obchodě a odnesla si domů kožené červené boty na klínku. Jsou neskutečně pohodlné, po celodenním nošení se mi z nich doma ani nechce ven :wink:

Jednoznačně doporučuju.

Váš příspěvek

Dárek s nápadem z Dyzajn marketu zima

Zimní Dyzajn market čeká tentokrát hned několik poprvé. Poprvé se... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit