Topánky v skrini alebo v botníku???

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

ajujuška
422 příspěvků 22.10.13 19:13
Topánky v skrini alebo v botníku???

Sledovala som niekoľko častí Nákupných maniačok. Kočky v tejto reality show ked idú nakúpiť nechajú svoje súperky u nich doma a tie obzerajú šatník. Temer 80 % účastníčok má topánky v skrini. Niektoré v spodnej časti, iné v tých skladacích úložných vakoch. Neviem, zdá sa mi to nehygienické, najma ak majú skrine v spálni. Ja mám topánky vo verande v botníku a sezonne ich odkladám. A čo Vy? Kde si ukladáte topánky?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »

Reakce:

xmarkeeex
125 příspěvků 22.10.13 23:32

Já mam teda boty v botníku. Od toho tento kus nábytku je, ne? :-D A kdybych si je chtěla (nedejbože) dát do skříně, tak se mi tam stejně nevejdou - vzhledem k množství oblečení. Nevejdou se mi totiž už ani do botníku… Potřebovala bych ještě jeden… A druhou skříň… :-D

Morže
1091 příspěvků 22.10.13 23:45

Nejpoužívanější boty a sezónní boty mám v botníku. Zbytek mám uložený ve skříni.

ajujuška
422 příspěvků 22.10.13 23:45

@xmarkeeex jáááj, tak skrín a botníkov nikdy nie je dosť. Mám šatník že 6 metrov dlhú a 2.6 m vysokú zasúvaciu skrinu a stále málo. Kedysi som mala dve poličky a jeden šuflík a stačilo.

ještěřička
2367 příspěvků 27 inzerátů 23.10.13 08:10

Já to mám asi jako Morže. Ty, co používám často, dávám do botníku v předsíni a ty slavnostnější, na vysokém podpatku si dávám na dno skříně, které je zcela oddělené od poliček s oblečením.

Mylady2
12409 příspěvků 23.10.13 09:18

Boty nedávám do skříně s oblečením! Mám skříň pouze na boty, kabelky a pásky :-)

Příspěvek upraven 23.10.13 v 09:25

Lola  23.10.13 09:24

Mám dvě šatny. Jednu u ložnice na oblečení a prádlo, druhou u vstupní haly na svrchní oblečení, šály, rukavice, boty, kufry atd. Boty zde mají svou zvláštní skříň.

Mohučanka
243 příspěvků 23.10.13 09:33

Boty, které nosím v daném ročním období jsou v botníku v předsíni. Ostatní jsou v botníku ve sklepě. Obsahy botníků měním podle sezóny. Nikdy mě nenapadlo dávat boty (zejména ty, které zrovna nosím) do skříně s oblečením…ačkoli jsem to určitě viděla v nějakých filmech :-)

Lamicka  23.10.13 14:21

Boty, které nosím v sezóně mám v botníku. Ostatní mám vyčištěné v original krabicích ve skříni, ale v jiné části než oblečení a @Mylady2 po skříni na boty, kabelky a pásky netoužím :) můj sen je toto :-) 

real.blond
6688 příspěvků 23.10.13 14:37

Boty mam naprosto vsude! :D

666mahu
1490 příspěvků 23.10.13 15:05

Boty mám na několika místech, protože jsem na tom podobně jako @real.blond. :-)
V botníku ty, které zrovna nosím, zbytek je umytý a poukládaný v krabicích asi na 3 místech, z toho jen v jedné skříni s oblečením, a to v předsíni ve skříni na kabáty a bundy, které máme zrovna v oběhu. Mám je tam na dně, slouží mi jako příruční sklad bot, které často nosím. Do skříně s prádlem bych si boty nedala.

Lola  23.10.13 15:06

@Lamicka Všimněte si, jak ty dlouhé šaty na ramínku nenápadně přetekly přes dveře do té pánské poloviny šatny.
Takže rozhodně doporučuji snít o VĚTŠÍ šatně, než je ta na obrázku :)

TulaJ
254 příspěvků 23.10.13 15:12

@Lola šatník nikdy nie je tak veľký, ako by sme potrebovali - my keď sme prerábali byt a zakomponovali sme šatník, tak som si myslela, že už mám všetko vyriešené…a samozrejme už „pretekám“ do manželovej časti, a ešte do predsieňovej skrine a ešte mám sezónne oblečenie kdekade v krabiciach. Topánky mám asi v troch botníkoch (teda neokupujem ich sama, aby bolo jasné, tak dobre zas s topánkami na tom nie som), veľmi slávnostné a občas nosené mám v originálnych krabiciach v skrini. Nemyslím, že by topánky v skrini boli extra nehygienické, ak sú pred uložením vyčistené a dostatočne oddelené od šatstva.

Mylady2
12409 příspěvků 23.10.13 15:16

@Lamicka no já se zatím musím spokojit se skříní na boty zvlášt. V šatně v ložnici na ni není místo :-)

Tala
235 příspěvků 23.10.13 15:22

Boty nikdy do skrine s oblecenim, mam botnik, v ktorom su boty, ktore v danom obdobi nosim. Ostatne sezonne, alebo tie, co vytahujem prilezitostne su zabalene a odlozene v krabici v kamrliku, kde odladam aj ine potrebnosti do domacnosti.

Mojim snom, ak raz budem velka a bohata je mat celu izbu ako samostatny satnik na vsetko, boty aj oblecenie. Nielen mini miestnost, akou satniky byvaju, ale miestnost s oknom, kvoli vetraniu, ale aj aby som sa mohla obliekat a obuvat pri dennom svetle priamo tam a aby som mala na to dostatok priestoru.

666mahu
1490 příspěvků 23.10.13 15:23

Myslím, že každý úložný prostor se jednou naplní bez ohledu na velikost. :D
Mám s tím bohaté zkušenosti, i když pravidelně vyřazuji. :D

Tala
235 příspěvků 23.10.13 15:26

Hmm, a mat dostatok priestoru v byte/dome, tak takyto botnik by bol raj :D

666mahu
1490 příspěvků 23.10.13 15:30

@Tala, krásné botičky. ;-)
Jenže už je plno, takže nezbývá než vyhazovat nebo přistavovat, je na tom stejně jako já. :D :D

Lamicka  23.10.13 15:42

@Lola jenže žádná šatna není dostatečně velká :-)

Lamicka  23.10.13 15:44

@Mylady2 kolik červených asi dostanete za šatnu v ložnici? :-D

real.blond
6688 příspěvků 23.10.13 15:49

@Tala krasne boty! Chci je vsechny! :D

@666mahu no abych pravdu rekla, obcas ztracim prehled kde co je, takze se mi pravidelne stava - samozrejme kdyz nejvic specham - ze nemuzu najit boty, ktere si chci zrovna vzit.. Nebo otevru krabici a v ni jsou uplne jine boty, nez by mely byt :D

666mahu
1490 příspěvků 23.10.13 16:02

@real.blond, to já najdu, ale když se ponořím do míst, kde jsem delší dobu nebyla, tak občas zjistím, co jsem si vlastně někdy koupila za krásné boty. Najdu nové nebo jednou dvakrát obuté. Jsem hrozná. :D Nemusela bych chodit nakupovat, stačilo by, kdybych pořádně projížděla své zásoby. :D
V mém případě není žádná šatna a komora dost velká, abych ji dřív nebo později nenaplnila. :-)

trnk
295 příspěvků 23.10.13 18:14

Boty, které nosím v příslušné sezoně, mám v botníku v předsíni, ostatní v krabicích uložených ve sníženém stropě v předsíni. Pak to prohodím.

catherinne
12498 příspěvků 23.10.13 18:25

Aktuální sezónní kousky a lodičky v prosklené knihovně a zbytek v krabicích.

nolita  23.10.13 18:27
@catherinne píše:
Aktuální sezónní kousky a lodičky v prosklené knihovně a zbytek v krabicích.

nějak nevím, co si pod tím představit… Jako opravdu v knihovně? Místo knížek?

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
 Váš příspěvek

Kurz základů práce s kůží.

Kdybyste nevěděli, co se zítřejším dlouhým zimním večerem, přijďte... Celý článek

Poslední článek:
Jak mě mrazilo při předvánočním nákupu bot

Letos do Vánoc zřejmě zrmznu. Nepovedlo se mi v řetězcích sehnat... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit