Tradiční kousky v netradičních kombinacích

Fotoalbum tématu (10) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Rabbit-Heart
644 příspěvků 01.10.12 15:58
Tradiční kousky v netradičních kombinacích

Milé pekelnice, milí pekelníci,

zajímalo by mě, jestli jste někdy narazili na kombinaci oblečení, která se skládala ze zcela běžných kousků, které ale byly poskládány tak, že jste si řekli „To by mě v životě nenapadlo“? K založení této diskuze mě inspirovala moje sukně, která mi leží ve skříni už víc jak půl roku a pořád nevím, jak ji mám nosit, aby to nebylo jenom s halenkou nebo tričkem zakasaným dovnitř a s lodičkami. Ráda bych ji nosila mimo styl, se kterým se obvykle spojuje - čili vintage nebo takzvaný „babičkovský.“ :) Zatím největší odvaz byl, když jsem si ji oblékla podobně jako slečna na obrázku .

Takže pokud máte odkaz či obrázek k inspiraci, sem s ním, a pokud byste mi dokázali poradit, co se sukní, taktéž :)

Reakce:

Rabbit-Heart
644 příspěvků 01.10.12 16:11
Límeček nakřivo

A zrovna začnu fotkou z i tady oblíbeného Hel-looks: ten křivý límeček mě fascinuje. Kdyby byl rovně, řeknu si „hm, dobrý“ a pohled mi po slečně sjede bez zastavení. Ten límeček mě ale nutí se na ten outfit dívat znova a znova a přijde mi hrozně zajímavý…

Mylady2
12409 příspěvků 01.10.12 16:18
Sukně

Tips

DanielaS
4599 příspěvků 01.10.12 16:23

V sobotu jsem videla tradicni v kombinaci s netradicnim: Na namesti si skupina devcat v kyjovskych krojich vybirala obleceni v Tally Weijl.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 01.10.12 19:20

@Mylady2: Ta poslední kombinace s křivákovitou bundou je super, díky :)

GreatSusan  01.10.12 19:34

@Rabbit-Heart

kouknete do diskuse o ulovcich ze sekace, dala jsem tam dva linky s variacema plisovane sukne, ktere mi ted nejdou kopirovat (co ja vim proc :-) )

Rosalyn
925 příspěvků 01.10.12 19:49
plisovaná sukně

Mně se líbí tato barevná kombinace s plisovanou sukní na moderátorce Fearne Cotton.

Rabbit-Heart
644 příspěvků 01.10.12 20:09

@GreatSusan Děkuji za odkaz, u toho boardu na Pinterestu okamžitě klikám Repin, Repin, Repin… :D

GreatSusan  01.10.12 20:18

@Rabbit-Heart
hodne toho je taky na www.fashionsalade.com, dejte nahore do hledani „pleated skirt“ a mate o zabavu postarano :-)

Váš příspěvek

Příběh Thomase Burberry dojímá ve 3 minutách

Módní dům Burberry se letos rozhodl udělat velkolepou vánoční... Celý článek

Poslední článek:
Falešná těhule na nákupech v konfekci

Těžko se mluví o něčem, co si člověk ještě nezažil. Nechci se bát... Celý článek

Novinky e-mailem

Pekelné články Vám doručíme ještě zatepla.

Přihlásit